Nejoblíbenější řada termostatů Slimline

Datum: 14.9.2014 6:26  |  Organizace: AHI CARRIER CZ s.r.o.  |  Firemní zpráva

AHI Carrier nabízí tři řady vč. modelů 230 V pro standardní systémy, modely pro síťové prostředí 12 V a modely pro elektrické podlahové vytápění.

AHI CARRIER CZ s.r.o.
Stýblova 253/13
14900 Praha 4 - Chodov

tel.:+420 212 812 030, 602 218 459, 606 651 047, 602 108 962, 724 065 502
e-mail:
web:www.ahi-carrier.cz

Řídicí systémy pro vytápění domácností

Nové bezdrátové termostaty Heatmiser UK Ltd. (výroba UK) vám pomohou ovládat váš topný systém přes internetový prohlížeč nebo bezplatnou mobilní aplikaci z jakékoliv místnosti u vás doma, v práci nebo kdekoliv na světě. Tímto nejjednodušším a nejpohodlnějším způsobem můžete své topení regulovat třeba i během dovolené a okamžitě.

Již skladem v akční ceně NeoKit1. Tento box obsahuje obsahuje wifi modem a velmi elegantní dotykový termostat vhodný do jakéhokoliv interiéru a to ve dvou provedeních ledově bílá nebo safírově černá. Po zakoupení stačí jen ZDARMA stáhnout aplikaci z Apple App Store, Google Play Store, Amazon App Store nebo Windows Phone App Store, zaregistrovat se a propojit ovladač s ovládaným prvkem.

Moderní vzhled

Termostaty řady Slimline jsou určeny pro montáž pod omítku, po instalaci má proto hloubku jen 13 mm.

Funkce Dovolená

Snižuje nastavenou teplotu ve Vašem domě po dobu trvání dovolené a vrací se zpět k naprogramovaným nastavením, abyste se po návratu ocitli ve vyhřátém domově.

Model pro elektrické podlahové vytápění

Protože se termostat řady Slimline dodává s dálkovým podlahovým čidlem, nabízí PRT-E schopnost měřit teplotu v místnosti, teplotu podlahy nebo obojí. PRT-E je dimenzován na 16 A a je tak ideální pro elektrické podlahové vytápění.

termostat řady Slimline AHI Carrier tepelná čerpadla
Nové bezdrátové termostaty Heatmiser UK
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Redakce TZB-info zve na seminář: Bezpečné, ekonomické a komfortní využití topidel na tuhá paliva

18.1. 6:49   Přijďte v úterý 23. 1. na redakční seminář TZB-info na výstavě Infotherma 2018 v Ostravě. Probereme témata k provozu kotlů na tuhá paliva (uhlí, dřevo, pelety). Nezapomínáme ani na odvod spalin. více >>>

INFOTHERMA 2018 – tipy na stánky

16.1.2018 | redakce
Podívejte se, na jaké firmy a výrobky se můžete těšit na letošní Infothermě. Co bude nového?

Rozhovor o inteligentních regionech

15.1.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Ve volně zpracovaném rozhovoru s doc. Hiršem z katedry TZB VUT v Brně během konference Inteligentní regiony lze nalézt řadu zkušeností a postřehů, které vyplývají z jeho praktických zkušeností. Budování inteligentních regionů je moderní. Není však zadarmo a aby byly finance vynaloženy smysluplně, je nutné splnit řadu předpokladů. Teprve pak může inteligentní region přinést skutečný užitek a nestane se jen prázdným symbolem.

Nejnovější trendy ve vytápění, vzduchotechnice a domovních instalacích

14.1.2018 | Cech topenářů a instalatérů ČR
Dovolujeme si Vás pozvat na konferenci, která se koná 24.1.2018 (středa) na Výstaviště Černá louka Ostrava v kongresovém centru při XXV. ročníku mezinárodní výstavy INFOTHERMA 2018.

AMSP ČR zahajuje přelomové tažení na podporu rodinných firem

11.1.2018 | AMSP
Rodinné podniky, farmy a živnosti zažijí nejvýznamnější sezónu v naší novodobé historii. Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) zahajuje Rok rodinného podnikání 2018.

Témata 2018

Partneři - Vytápění

logo GEMINOX
logo ENBRA
logo FV PLAST
logo THERMONA
logo DANFOSS

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

 
 

Aktuální články na ESTAV.czZačaly přípravné práce pro novostavbu na Václavském náměstíČištění a ochrana fasády rodinného domuPraha koupí objekt nádražní restaurace v BubenčiVize pro okresní město: Hala obchoďáku nebo moderní čtvrť pro bydlení a služby?