Instalace rekuperační jednotky recoVAIR

Datum: 5.6.2017 4:45  |  Autor: Michaela Kupková  |  Organizace: Tepelná čerpadla Vaillant  |  Firemní zpráva

Prohlédněte si fotky z instalace rekuperace Vaillant recoVAIR s výměníkem s vysokou úrovní tepelné účinnosti a tepelného čerpadla aroTHERM.

Tepelná čerpadla Vaillant
Plzeňská 188
252 19 Chrášťany

tel.:281 028 011
e-mail:
web:www.kvalitni-tepelna-cerpadla.cz

Majitelé novostavby rodinného domu v Lánech se rozhodli pro tepelnou techniku Vaillant.

Dům je vybaven tepelným čerpadlem aroTHERM, které je konstruováno jako kompaktní jednotka umístěná do venkovního prostoru, kde odebírá tepelnou energii ze vzduchu a předává ji dále do otopné soustavy. Díky tomuto tepelnému čerpadlu mohou majitelé domu ušetřit i dvě třetiny nákladů na vytápění.

V tomto domě byla instalována také rekuperační jednotka recoVAIR pro výměnu vzduchu a rekuperaci tepla, která je umístěna v přilehlé garáži. Tu si pochvalují zvláště členové domácnosti trpící na alergie. Rekuperace jim celoročně zajišťuje kvalitní a zdravý vzduch bez nutnosti větrání.

Dostatek teplé vody pro celou domácnost poskytuje zásobník Vaillant VIH RW 300.

Celý systém je pak spravován pomocí regulace multiMATIC VRC 700, což je eBus ekvitermní regulátor pro jeden přímý topný okruh (se směšovacím modulem VR 70 možnost druhého směšovaného okruhu) a přípravu TV v nepřímotopném zásobníku.

Fotky z instalace najdete na našich stránkách.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Redakce TZB-info zve na seminář: Bezpečné, ekonomické a komfortní využití topidel na tuhá paliva

18.1. 6:49   Přijďte v úterý 23. 1. na redakční seminář TZB-info na výstavě Infotherma 2018 v Ostravě. Probereme témata k provozu kotlů na tuhá paliva (uhlí, dřevo, pelety). Nezapomínáme ani na odvod spalin. více >>>

INFOTHERMA 2018 – tipy na stánky

16.1.2018 | redakce
Podívejte se, na jaké firmy a výrobky se můžete těšit na letošní Infothermě. Co bude nového?

Rozhovor o inteligentních regionech

15.1.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Ve volně zpracovaném rozhovoru s doc. Hiršem z katedry TZB VUT v Brně během konference Inteligentní regiony lze nalézt řadu zkušeností a postřehů, které vyplývají z jeho praktických zkušeností. Budování inteligentních regionů je moderní. Není však zadarmo a aby byly finance vynaloženy smysluplně, je nutné splnit řadu předpokladů. Teprve pak může inteligentní region přinést skutečný užitek a nestane se jen prázdným symbolem.

Nejnovější trendy ve vytápění, vzduchotechnice a domovních instalacích

14.1.2018 | Cech topenářů a instalatérů ČR
Dovolujeme si Vás pozvat na konferenci, která se koná 24.1.2018 (středa) na Výstaviště Černá louka Ostrava v kongresovém centru při XXV. ročníku mezinárodní výstavy INFOTHERMA 2018.

AMSP ČR zahajuje přelomové tažení na podporu rodinných firem

11.1.2018 | AMSP
Rodinné podniky, farmy a živnosti zažijí nejvýznamnější sezónu v naší novodobé historii. Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) zahajuje Rok rodinného podnikání 2018.

Témata 2018

Partneři - Vytápění

logo ENBRA
logo GEMINOX
logo FV PLAST
logo DANFOSS
logo THERMONA

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

 
 

Aktuální články na ESTAV.czZačaly přípravné práce pro novostavbu na Václavském náměstíČištění a ochrana fasády rodinného domuPraha koupí objekt nádražní restaurace v BubenčiVize pro okresní město: Hala obchoďáku nebo moderní čtvrť pro bydlení a služby?