Veletrh MCE – MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT 2018 již za 5 měsíců

Datum: 10.11.2017 02:00  |  Organizace: Progres Partners Advertising, spol. s r.o.  |  Firemní zpráva

Přípravy na další ročník veletrhu MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT, který proběhne na milánském výstavišti ve dnech 13. až 16. 3. 2018, jsou v plném proudu.

Progres Partners Advertising, spol. s r.o.
Opletalova 55
110 00 Praha 1

tel.:224 218 403, 224 234 274, 224 236 506
e-mail:
web:www.ppa.cz
Na MCE 2018 bude Českou republiku reprezentovat nejméně 17 vystavovatelů
Na MCE 2018 bude Českou republiku reprezentovat nejméně 17 vystavovatelů

Veletrh MCE se opět stane mezinárodní platformou pro technické instalace v obytných a průmyslových budovách, vytápění, klimatizaci a obnovitelnou energii. Na začátku letošního listopadu je přihlášeno již více než 1 500 vystavovatelů, se 7% nárůstem počtu zahraničních firem ve srovnání s minulým ročníkem.

Průmyslový sektor zastoupený na veletrhu – obor TZB – je jedním z nejdynamičtějších technických oborů v celosvětovém měřítku s rostoucím strategickým významem v evropském ekonomickém scénáři. Vyznačuje se investicemi do inovativních integrovaných technologií nabízejících špičkové produkty, systémy a řešení pro snížení energetické náročnosti budov, zvýšení pohodlí v interiéru, spolu se zlepšením životního prostředí. Budoucnost stavebnictví spočívá ve využívání technologií s integrovanými funkcemi, kontrolními a řídicími nástroji. Tato problematika bude jednou z hlavních témat konferencí a workshopů, které synergicky doplní rozsáhlou výstavní plochu veletrhu MCE. Doprovodné akce nabídnou jedinečný zdroj nových informací pro profesionály, kteří se podílejí na navrhování a správě obytných, komerčních a průmyslových budov, jako jsou architekti, projektanti, správci budov a energetický management.

Novinkou veletrhu bude první ročník samostatné výstavy BIE – BIOMASS INNOVATION EXPO, která bude zaměřená na vytápění peletami, štěpkou a jinými zdroji suché biomasy. Další součástí veletrhu je samostatná výstava THAT'S SMART, věnovaná automatizaci bytů a budov a doprovázená workshopy na téma chytrých technologií pro TZB. Výstava „Percorso Efficienza & Innovazione" nabídne prezentaci inovativních produktů a řešení, zaměřených na vysokou energetickou účinnost.

V mezinárodním konkurenci se úspěšně prosazuje i Česká republika, kterou bude na MCE 2018 reprezentovat nejméně 17 vystavovatelů na ploše 800 m2. Informace pro další zájemce, včetně informací o získání dotace na účast poskytne Olga Pešková, Progres Partners Adv. (zastoupení MCE pro ČR a SR) na tel. 277 010 660 a e-mailu peskova@ppa.cz.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

V EU i v ČR roste zájem o zemní plyn

17.12.2017 | Ing. Josef Hodboď, redakce
Text přináší základní údaje o prodeji zemního plynu v Evropské unii a v České republice.

Odpojování plynových kotlů podle koncentrace oxidu uhelnatého v místnosti

10.12.2017 | Ing. Josef Hodboď, redakce
Od 1. října 2017 je účinná změna normy Z2 ČSN 06 0310 Tepelné soustavy v budovách – Projektování a montáž. Nově byl doplněn článek o povinnosti přiřadit ke kotlům spalujícím plynná paliva v provedení B o celkovém příkonu do 50 kW zařízení, která signalizují poruchu a odstaví kotle z provozu při situacích vyjmenovaných v textu a upřesněných v příslušných poznámkách pod čarou. Toto ustanovení vyvolává otázky, proč bylo do normy přidáno a jak se s ním vypořádat.

Pravidla rozúčtování tepla v České republice

6.12.2017 | Ing. Tomáš Koňařík, Techem spol. s r.o.
Do konce roku mají vlastníci bytových objektů rozhodnout o způsobu rozúčtováví nákladů za služby, teplo a vodu v příštím roce. Autor shrnuje aktuálně platnou legislativu k problematice.

Bezpečné zahájení topné sezony a její průběh s plynovými kotli

6.12.2017 | Ing. Jan Ruml, výkonný ředitel ČPS, Český plynárenský svaz
Bezpečnost provozu plynového zdroje tepla zajišťuje pravidelný servis. Doporučuje se instalace čidla sledujícího koncentraci CO a vyhlašujícího poplach při překročení přípustného limitu.

Důsledky nevhodné kombinace trubních materiálů a neupravené oběhové otopné vody

4.12.2017 | Ing. Miroslav Machalec
Je obecně známé, že kombinace nevhodných materiálů a chemického složení otopné vody může způsobit vážné poruchy otopné soustavy. Přesto se stále častěji, vzhledem k absentujícímu dozoru projektanta na stavbě (investor ho neobjedná, protože si myslí, že je drahý a podle dodavatelů i zbytečný) a neodbornému stavebnímu dozoru, objevují případy, které dokumentují porušení dosud platných topenářských zásad, které bylo možné najít. Vznik havárie a finanční škody, je pak zcela zákonitý.
diskuse: 2 příspěvky, poslední 06.12.2017 16:50

Projekty 2017

Partneři - Vytápění

logo DANFOSS
logo ENBRA
logo GEMINOX
logo FENIX
logo THERMONA
logo FV PLAST

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

 
 

Aktuální články na ESTAV.czVlastník Automatických mlýnů odmítá, že je koupil pro spekulaceMobilní stavební jednotka bude lidem pomáhat, ale nenahradí jeNová generace vysavačů UltraOne: Vysoký výkon, snadné ovládání a nízká hlučnostVánoce ve znamení tepla, to jsou nízkoenergetické radiátory RADIK RC