Vyzrajte s MEIBES na topnou sezonu

Datum: 1.12.2017 4:13  |  Organizace: MEIBES s.r.o.  |  Firemní zpráva

Topná sezona nás letos překvapila o deset dní dříve. My jsme ji zahájili novými tipy, jak vyzrát na nástrahy blížící se zimy. Vylepšete topení novinkami z podzimního katalogu MEIBES.

MEIBES s.r.o.
K Bílému vrchu 5
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

tel.:+420. 284 00 10 81
e-mail:
web:www.meibes.cz

Vyzrajte s MEIBES na topnou sezonu

Topná sezona nás letos překvapila o deset dní dříve. My jsme ji zahájili novými tipy, jak vyzrát na nástrahy blížící se zimy. Probuďte topení z „letního spánku“ a vylepšete ho novinkami z podzimního katalogu MEIBES. Vyzkoušejte třeba stropní sálavé panely a užívejte si příjemné teplo od podzimu až do jara.

Tepelná pohoda u vás doma

Znáte ten pocit, kdy vám není ani zima a ani příliš horko? Pak si snadno představíte, co se skrývá pod pojmem „tepelná pohoda“. Aby se tohle příjemné teplo zabydlelo i u vás doma, je potřeba vybrat to správné topení. V podzimním katalogu pro vás máme novinku, se kterou bude tepelná pohoda samozřejmostí. – Teplo ze stropních sálavých panelů se totiž podobá hřejivým slunečním paprskům. A kdo by nechtěl mít doma riviéru i uprostřed zimy?!

Když topí strop

Teplovodní sálavé panely vsází z velké části na infračervené záření. To ohřívá všechny povrchy, které po zahřátí samy zásobují prostor rovnoměrně rozloženým teplem. Izolace na horní straně panelu zamezuje úniku tepelné energie vzhůru, a tak šetří teplo i vaši peněženku. Sálavé panely MSP jsou velmi lehké a zavěšují se na strop pomocí uzlových řetízků nebo lankovým systémem přímo na konstrukci vaší střechy. S tímto netradičním vytápěním můžete teplo regulovat klasickým zapojením trojcestného nebo dvoucestného ventilu s čerpadlem.

10 let v záruce

Důvodů, proč si vybrat stropní sálavé panely v MEIBES, je hned několik. Při jejich výrobě jsme si dali obzvlášť záležet a stojíme si i za mimořádnou kvalitou použitých materiálů. Proto dáváme na tyto panely až 10letou záruku. V podzimním katalogu najdete všechno, co promění váš strop ve zdroj příjemného tepla: panely, čerpadla, filtry, ventily i cenově zvýhodněné sestavy. Prolistujte nabídku našich podzimních novinek ještě dnes!

Zatopte zimě s produkty MEIBES a užívejte si doma tepelnou pohodu!

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

V EU i v ČR roste zájem o zemní plyn

17.12.2017 | Ing. Josef Hodboď, redakce
Text přináší základní údaje o prodeji zemního plynu v Evropské unii a v České republice.

Odpojování plynových kotlů podle koncentrace oxidu uhelnatého v místnosti

10.12.2017 | Ing. Josef Hodboď, redakce
Od 1. října 2017 je účinná změna normy Z2 ČSN 06 0310 Tepelné soustavy v budovách – Projektování a montáž. Nově byl doplněn článek o povinnosti přiřadit ke kotlům spalujícím plynná paliva v provedení B o celkovém příkonu do 50 kW zařízení, která signalizují poruchu a odstaví kotle z provozu při situacích vyjmenovaných v textu a upřesněných v příslušných poznámkách pod čarou. Toto ustanovení vyvolává otázky, proč bylo do normy přidáno a jak se s ním vypořádat.

Pravidla rozúčtování tepla v České republice

6.12.2017 | Ing. Tomáš Koňařík, Techem spol. s r.o.
Do konce roku mají vlastníci bytových objektů rozhodnout o způsobu rozúčtováví nákladů za služby, teplo a vodu v příštím roce. Autor shrnuje aktuálně platnou legislativu k problematice.

Bezpečné zahájení topné sezony a její průběh s plynovými kotli

6.12.2017 | Ing. Jan Ruml, výkonný ředitel ČPS, Český plynárenský svaz
Bezpečnost provozu plynového zdroje tepla zajišťuje pravidelný servis. Doporučuje se instalace čidla sledujícího koncentraci CO a vyhlašujícího poplach při překročení přípustného limitu.

Důsledky nevhodné kombinace trubních materiálů a neupravené oběhové otopné vody

4.12.2017 | Ing. Miroslav Machalec
Je obecně známé, že kombinace nevhodných materiálů a chemického složení otopné vody může způsobit vážné poruchy otopné soustavy. Přesto se stále častěji, vzhledem k absentujícímu dozoru projektanta na stavbě (investor ho neobjedná, protože si myslí, že je drahý a podle dodavatelů i zbytečný) a neodbornému stavebnímu dozoru, objevují případy, které dokumentují porušení dosud platných topenářských zásad, které bylo možné najít. Vznik havárie a finanční škody, je pak zcela zákonitý.
diskuse: 2 příspěvky, poslední 06.12.2017 16:50

Projekty 2017

Partneři - Vytápění

logo FENIX
logo THERMONA
logo FV PLAST
logo DANFOSS
logo GEMINOX
logo ENBRA

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

 
 

Aktuální články na ESTAV.czVlastník Automatických mlýnů odmítá, že je koupil pro spekulaceMobilní stavební jednotka bude lidem pomáhat, ale nenahradí jeNová generace vysavačů UltraOne: Vysoký výkon, snadné ovládání a nízká hlučnostVánoce ve znamení tepla, to jsou nízkoenergetické radiátory RADIK RC