Podlahové topení

Datum: 11.1.2018 4:15  |  Autor: Lukáš Wimmer  |  Organizace: TZB-Wimmer, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Jsme rodinná firma, která se specializuje na vytápění rodinných domů a středních budov, zdravo-technické instalace a rozvody plynu.

TZB-Wimmer, s.r.o.
Ševelova 2278/9
62800 Brno

tel.:608 800 516
e-mail:
web:www.tzbw.cz

Podlahové topení

Prostřednictvím zkušeného realizačního týmu přinášíme svým klientům z jižní Moravy a Brna špičkové know-how a uplatnění poznatků do praxe. Díky tomu jsme dokázali naplnit potřeby a očekávání našich zákazníků lépe, než kterákoli firma.

A to Vám garantujeme! :) Po dobu záruky 5 let totiž jednou ročně provádíme kontroly a servis bezplatně, čímž předcházíme zbytečným závadám na instalovaném zařízení.

Příklad z praxe:

Pro našeho klienta jsme instalovali dnes velmi populární podlahové topení.

Jeho požadavky byly:
  • systém podlahového topení použitelný pro kondenzační kotel i pro podlahové topení
  • bylo naplánováno, že podlaha bude anhydrid a dlažba – proto jsme zvolili variantu systémové desky, ne AL folii, která negativně reaguje s anhydridem
Zvolené produkty:
  • podlahové topení na systémovou desku značky Ivar,
  • potrubí podlahového topení Ivar Al-Pex Turatec – 16 mm,
  • obvodový dilatační pás s fólií proti zatečení anhydridu

Máte také jasnou představu a specifické požadavky na provedení? Nebo nevíte přesně, jak řešit rekonstrukci vytápění, rozvodů plynu či vody? Uvažujete na léto o klimatizaci nebo o solárních panelech? Rádi odpovíme na všechny vaše dotazy, navrhneme řešení a uděláme vám nezávaznou cenovou kalkulaci - Kontaktní formulář.

Budeme se těšit na kontakt s vámi.

TZB - Wimmer
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Redakce TZB-info zve na seminář: Bezpečné, ekonomické a komfortní využití topidel na tuhá paliva

18.1. 6:49   Přijďte v úterý 23. 1. na redakční seminář TZB-info na výstavě Infotherma 2018 v Ostravě. Probereme témata k provozu kotlů na tuhá paliva (uhlí, dřevo, pelety). Nezapomínáme ani na odvod spalin. více >>>

INFOTHERMA 2018 – tipy na stánky

16.1.2018 | redakce
Podívejte se, na jaké firmy a výrobky se můžete těšit na letošní Infothermě. Co bude nového?

Rozhovor o inteligentních regionech

15.1.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Ve volně zpracovaném rozhovoru s doc. Hiršem z katedry TZB VUT v Brně během konference Inteligentní regiony lze nalézt řadu zkušeností a postřehů, které vyplývají z jeho praktických zkušeností. Budování inteligentních regionů je moderní. Není však zadarmo a aby byly finance vynaloženy smysluplně, je nutné splnit řadu předpokladů. Teprve pak může inteligentní region přinést skutečný užitek a nestane se jen prázdným symbolem.

Nejnovější trendy ve vytápění, vzduchotechnice a domovních instalacích

14.1.2018 | Cech topenářů a instalatérů ČR
Dovolujeme si Vás pozvat na konferenci, která se koná 24.1.2018 (středa) na Výstaviště Černá louka Ostrava v kongresovém centru při XXV. ročníku mezinárodní výstavy INFOTHERMA 2018.

AMSP ČR zahajuje přelomové tažení na podporu rodinných firem

11.1.2018 | AMSP
Rodinné podniky, farmy a živnosti zažijí nejvýznamnější sezónu v naší novodobé historii. Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) zahajuje Rok rodinného podnikání 2018.

Témata 2018

Partneři - Vytápění

logo FV PLAST
logo THERMONA
logo ENBRA
logo GEMINOX
logo DANFOSS

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

 
 

Aktuální články na ESTAV.czZačaly přípravné práce pro novostavbu na Václavském náměstíČištění a ochrana fasády rodinného domuPraha koupí objekt nádražní restaurace v BubenčiVize pro okresní město: Hala obchoďáku nebo moderní čtvrť pro bydlení a služby?