Navštivte expozici VIADRUS na veletrhu Země živitelka

Datum: 17.8.2017 01:00  |  Organizace: VIADRUS a.s.  |  Firemní zpráva

Jako již tradičně, i letos vystavuje VIADRUS na největším veletrhu v Jižních Čechách, na Zemi živitelce. Srdečně vás zveme k návštěvě našeho stánku.

VIADRUS a.s.
Bezručova 300
735 81 Bohumín

tel.:596 088 888
e-mail:
web:www.viadrus.cz  www.facebook.com/viadrus.cz
Kotel Hercules U32, který jako jediný litinový kotel s ručním přikládáním na trhu splňuje až 5. emisní třídu
Kotel Hercules U32, který jako jediný litinový kotel s ručním přikládáním na trhu splňuje až 5. emisní třídu


Protože se kvapem blíží již 44. ročník oblíbeného veletrhu Země živitelka v Českých Budějovicích, dovolujeme si vás již nyní pozvat na náš stánek s číslem 102. Ten se, stejně jako v minulých letech, bude nacházet na volné ploše nedaleko hlavního vstupu na výstaviště.

A na co se můžete těšit?

Předvedeme výběr z celého sortimentu se zvláštním důrazem na kotle dotované ve II. kole kotlíkových dotací. Hvězdou expozice bude VIADRUS A3C (verze 2017+), jediný český litinový automat na uhlí/pelety ve druhém kole kotlíkových dotací. Vedle něj se zde představí dotovaný litinový automat VIADRUS A2C s otočnou retortou, dotovaný oceloplechový kombinovaný automat VIADRUS A3W, dotované pyrolytické kotle s ručním přikládáním VIADRUS P7C a LIGNATOR a v neposlední řadě legendární Hercules U32, který jako jediný litinový kotel s ručním přikládáním na trhu splňuje až 5. emisní třídu, ekodesign a současně nepotřebuje k provozu elektrický proud. Nebude chybět ani ukázka z oblasti plynových kotlů. Vedle moderních závěsných kondenzačních kotlů v dotacích VIADRUS K4 a K5 se rozhodně neztratí nízkoteplotní litinový plynový kotel Garde G42 ECO. V jejich sousedství naleznete expozici moderních i retro litinových radiátorů, které můžete mít v téměř libovolné barvě RAL. Radiátory jsou dodávány s bezkonkurenční dvacetiletou zárukou. Expozici VIADRUS pak uzavírají kamna ECHEDO a AGURO, které se začaly vyrábět v roce 2016.

Na stánku bude přítomen i zástupce společnosti Kamnářství Písař, která provozuje v Jindřichově Hradci velký showroom s produkty VIADRUS. Tato společnost nabídne zvýhodněné ceny pro nákup produktů VIADRUS během veletrhu a krátce po něm. Velkým tématem tohoto léta je druhé kolo kotlíkových dotací. Na stánku VIADRUS budou k dispozici specialisté, kteří návštěvníkům s dotacemi poradí a pomohou vybrat i nejvhodnější dotovaný kotel. Zkombinujte kotlíkovou dotaci a veletržní slevu a získejte moderní litinový kotel za nejvýhodnější cenu.

Těšíme se na Vaši návštěvu na stánku VIADRUS na Zemi živitelce v Českých Budějovicích ve dnech 24.-29. srpna 2017, volná plocha číslo 102.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Z konference Vykurovanie 2018 – část 5, závěr

22.2.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Hlavními tématy závěru konference byly energetický management a progresívní vytápěcí soustavy. Nová generace ve větší míře preferuje decentralizaci, netradiční řešení a velké podniky s územním monopolem považuje spíše za brzdu technického pokroku.

Z konference Vykurovanie 2018 – část 4.

21.2.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
26. mezinárodní odborná konference VYKUROVANIE 2018 s tématem Nové trendy v zásobovaní budov teplem proběhla ve dnech od 12. února do 16. února. Čtvrtý den konference byl zaměřen na energetický management a progresivní otopné soustavy. Pořadatelem je Slovenská společnost pro techniku prostředí.

Z konference Vykurovanie 2018 – část 3.

20.2.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
26. mezinárodní odborná konference VYKUROVANIE 2018 s tématem Nové trendy v zásobovaní budov teplem proběhla ve dnech od 12. února do 16. února. Konferenci pořádá Slovenská společnost pro techniku prostředí. Třetí den konference byl zaměřen na obnovitelné zdroje energií.

Z konference Vykurovanie 2018 – část 2.

18.2.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
26. mezinárodní odborná konference VYKUROVANIE 2018 s tématem Nové trendy v zásobovaní budov teplem začala 12. února. Konferenci pořádá Slovenská společnost pro techniku prostředí. Druhý den konference byl zaměřen na progresivní výrobu tepla.

Z konference Vykurovanie 2018

14.2.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
26. mezinárodní odborná konference VYKUROVANIE 2018 s tématem Nové trendy v zásobovaní budov teplem začala 12. února. Konferenci pořádá Slovenská společnost pro techniku prostředí.

Témata 2018

Partneři - Kotlíkové dotace

logo KOVARSON
logo HOTJET
logo INTERGAS
logo BENEKOVterm

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czObchvat Náchoda získal kladný posudek EIABioplasty nepatří do kontejnerů na plastySlnečné kolektory z THERMO|SOLARU môžu byť aj atypické a na balkónochDigitalizace proniká všemi oblastmi našeho života. Stavebnictví není výjimkou