60% dotace na instalaci kotlů pro podnikatele

Datum: 12.9.2017 01:00  |  Organizace: BENEKOVterm s.r.o.  |  Firemní zpráva

V ČR aktuálně probíhá příjem žádostí o dotace na instalace kotlů a nových topných soustav pro podnikatelské subjekty.

BENEKOVterm s.r.o.
Masarykova 402
793 12 Horní Benešov

tel.:554 748 008
e-mail:
web:www.benekov.com
Teplovodní kotel BENEKOV C57 je určen pro vytápění středně velkých objektů
Teplovodní kotel BENEKOV C57 je určen pro vytápění středně velkých objektů

V případě, že vytápíte vaše firemní prostory starým kotlem na tuhá paliva, máte šanci získat dotaci 60 % na pořízení nového zdroje, včetně radiátorů, komína a celé topné soustavy.

PŘÍKLAD: Výrobní hala – soukromý podnik

Stávající: 2x VSB r.v. 1985

Nové: 2x BENEKOV C57 + nové rozvody tepla + komín

INVESTICE: 900 000Kč

PROJEKT+VYŘÍZENÍ DOTACE: 100 000kč

DOTACE: 600 000 Kč - 60% z 1 000 000 Kč

NÁKLADY INVESTORA: 400 000 Kč

Státní fond životního prostředí podporuje instalace nových zdrojů, které splňují parametry Ekodesignu. Lze tak získat dotaci i na nový kotel certifikovaný pro spalování hnědého uhlí (například modely BENEKOV řada C). Podnikatelské prostory, které slouží převážně pro skladování nebo výrobu, NEMUSÍ BÝT ZATEPLENY.

Příjem žádostí probíhá do 31.1.2018 a instalace musí být provedena nejpozději do 31.12.2020.

Máteli zájem ověřit si další možnosti, jak získat dotaci, obraťte se na paní Zajíčkovou z firmy Dotacesnadno. Telefonní kontakt: 313-035-219 a e-mail: zajickova@dotacesnadno.cz.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Historický vývoj tepelné techniky

22.11.2017 | Ing. Josef Hodboď, redakce
Muzeum ústředního vytápění a knihovna značky Buderus jsou k dispozici zájemcům ve městě Lollar v Německu. Vystaveny jsou nejen unikátní dokumenty, ale i kotle, které dokumentují technické schopnosti našich předků.

Prodeje tepelné techniky leden až září na vybraných národních trzích v EU

21.11.2017 | Ing. Josef Hodboď, redakce
Přinášíme přehled vývoje prodejů tepelné techniky podle hlavních segmentů na velkých národních trzích v EU a přibližujeme trend prodejů hybridních tepelných čerpadel.

Změkčování a odsolování otopné vody, koroze, samoalkalizace

20.11.2017 | Ing. Josef Hodboď, redakce
Požadavky na kvalitu otopné vody rostou s rostoucí technickou úrovní zařízení, ze kterých jsou sestavovány otopné soustavy. Parametry běžné vody jsou proto různými způsoby upravovány, měněny tak, aby se co nejvíce přiblížily požadovanému ideálnímu stavu. Pokud tyto procesy neprobíhají s ohledem na materiálové složení prvků otopných soustav, vznikají škody. A to i v relativně krátké době od uvedení do provozu. Nejčastějšími způsoby změn parametrů vody je přidávání inhibitorů, změkčování vody a odsolování vody.

Kamnářova abeceda aneb slovník pro milovníky kamen a krbů

19.11.2017 | Cech kamnářů ČR
Mnozí lidé mají ve svých domovech a rekreačních objektech kamna nebo krb, mnozí reálně uvažují o jejich nákupu, další o nich zatím jen sní a ostatní o nich občas mluví. Abychom si správně rozuměli, musíme používat správná slova, pojmenování. A k tomu nám pomáhají odborné slovníky, a podobně i kamnářova abeceda, kterou zpracoval Cech kamnářů ČR. Kamnářova abeceda není příliš dlouhá, takže její přečtení nezabere moc času. O to více času může používání správných termínů ušetřit a přispět k odstranění případných nedorozumnění.
Návod na výběr kotle ve 2. vlně kotlíkových dotací v roce 2017

Návod na výběr kotle ve 2. vlně kotlíkových dotací v roce 2017

10.11.2017 | Ing. Vladimír Stupavský, Ing. Petr Bohuslávek, redakce
Druhá vlna kotlíkových dotací právě probíhá a mezi všechny kraje ČR je rozděleno 3,4 miliardy korun na výměnu kotlů na pevná paliva s ručním přikládáním za nové nízkoemisní tepelné zdroje. Cíl pro druhou vlnu kotlíkových dotací je výměna dalších 35 tisíc starých kotlů do konce roku 2019.

Projekty 2017

Partneři - Kotlíkové dotace

logo KOVARSON

logo INTERGAS
logo HOTJET
logo BENEKOVterm
 
 

Aktuální články na ESTAV.czPraha prodloužila lhůtu posouzení vlivu stavebních předpisůKermi Quickfinder – jednoduchá kalkulace pro zjištění vhodného otopného tělesaSoutěž o střechu SATJAM zdarma zná vítězeNetradiční formy bydlení: Lofty, podkroví, mobilní domky, přírodní stavitelství