60% dotace na instalaci kotlů pro podnikatele

Datum: 12.9.2017 01:00  |  Organizace: BENEKOVterm s.r.o.  |  Firemní zpráva

V ČR aktuálně probíhá příjem žádostí o dotace na instalace kotlů a nových topných soustav pro podnikatelské subjekty.

BENEKOVterm s.r.o.
Masarykova 402
793 12 Horní Benešov

tel.:554 748 008
e-mail:
web:www.benekov.com
Teplovodní kotel BENEKOV C57 je určen pro vytápění středně velkých objektů
Teplovodní kotel BENEKOV C57 je určen pro vytápění středně velkých objektů

V případě, že vytápíte vaše firemní prostory starým kotlem na tuhá paliva, máte šanci získat dotaci 60 % na pořízení nového zdroje, včetně radiátorů, komína a celé topné soustavy.

PŘÍKLAD: Výrobní hala – soukromý podnik

Stávající: 2x VSB r.v. 1985

Nové: 2x BENEKOV C57 + nové rozvody tepla + komín

INVESTICE: 900 000Kč

PROJEKT+VYŘÍZENÍ DOTACE: 100 000kč

DOTACE: 600 000 Kč - 60% z 1 000 000 Kč

NÁKLADY INVESTORA: 400 000 Kč

Státní fond životního prostředí podporuje instalace nových zdrojů, které splňují parametry Ekodesignu. Lze tak získat dotaci i na nový kotel certifikovaný pro spalování hnědého uhlí (například modely BENEKOV řada C). Podnikatelské prostory, které slouží převážně pro skladování nebo výrobu, NEMUSÍ BÝT ZATEPLENY.

Příjem žádostí probíhá do 31.1.2018 a instalace musí být provedena nejpozději do 31.12.2020.

Máteli zájem ověřit si další možnosti, jak získat dotaci, obraťte se na paní Zajíčkovou z firmy Dotacesnadno. Telefonní kontakt: 313-035-219 a e-mail: zajickova@dotacesnadno.cz.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Snížení investičních nákladů na vytápění v bytovém objektu

18.9.2017 | Dr. Ing. Petr Fischer
Investice do systémů vytápění bytových objektů jsou velké a stále rostou. Na trh přicházejí nové moderní součásti systému vytápění, které investice dále zvyšují. Systémy se stávají složitějšími, a tím i náchylnějšími k poruchám. Jedním z řešení může být aplikace jednotrubkové teplovodní soustavy.

Brno je kolébkou měření tepla díky teplárně a pořádku v metrologii

15.9.2017 | redakce z podkladů ENBRA
Brno má v oblasti tepelného hospodářství a dálkového vytápění hned několik prvenství. Jedním z nich bylo vybudování teplárny na Špitálce, která byla uvedena do provozu v prosinci 1930. Kombinovaná centralizovaná výroba páry a elektrické energie byla na svou dobu nejprogresivnější možnou metodou uspokojení potřeb dynamického rozvoje průmyslové výroby ve městě. Brno je rovněž kolébkou zavedení pořádku v metrologii, neboť v něm byla roku 1969 zřízena Cejchovna kalorimetrických mechanických počítadel měřičů tepla.

Štúdia úspor pri vykurovaní vplyvom zasklenia so zvýšenou priepustnosťou energie slnečného žiarenia

11.9.2017 | prof. Ing. Ivan Chmúrny, Ph.D., Stavebná fakulta STU Bratislava, Katedra konštrukcií pozemných stavieb
Štúdia potreby tepla na vykurovanie pri rodinnom dome v závislosti od tepelnotechnických a optických vlastností okien s trojsklami a kvantifikácia potreby tepla na vykurovanie.

Jak se připravit na rozúčtování roku 2018 – povinnosti vlastníka domu s byty

6.9.2017 | RNDr. Jaromír Pohanka, ARTAV
Blíží se počátek roku 2018 a s ním i počátek období, pro které je nutné si potvrdit stávající nebo stanovit nová pravidla, jak budou v domech s byty rozúčtovány náklady za teplo. Možnost použít zvolená pravidla podléhá jejich odsouhlasení na shromážděních členů bytových družstev, majitelů bytových jednotek a tak je nutné tento důležitý bod jednání dopředu připravit a předjednat. Autor v článku upozorňuje na nejdůležitější aspekty.
© Robert Kneschke - Fotolia.com

Právo a znalec: Mikroorganizmy v otopné soustavě

4.9.2017 | Ing. Jiří Matějček, CSc.
Přestože se otopná voda nachází v prostředí bez životadárného slunečního záření, obsahuje minimum živin a má zvýšenou teplotu, mohou se v ní za určitých podmínek množit mikroorganizmy. Podle jejich druhu a množství se následně mohou objevit problémy s nadměrných výskytem plynů v otopné soustavě, zápachem a korozí. Nejčastější příčinou zavlečení mikroorganizmů do otopné soustavy je skladování trubek ve venkovním prostředí, aniž by jejich konce byly zazátkovány a pak samozřejmě i čistota vody, která je do soustavy napouštěna.

Projekty 2017

Partneři - Kotlíkové dotace

logo KOVARSON
logo HOTJET
logo INTERGAS

logo BENEKOVterm
 
 

Aktuální články na ESTAV.czVeletrh For Arch 2017: Zahájení za účasti oborových manažerů a politických špičekZačíná For Arch 2017 společně s ESTAV.cz a TZB-info! Co jsme pro vás nachystali?Požáry komínů loni napáchaly škody za 47 milionů korunSoutěžte o stavební materiál Weber v hodnotě 100 000 Kč