Vytápějte Váš dům úsporně ještě tento rok

Datum: 28.11.2017 4:34  |  Autor: Mgr. Hana Fikarová  |  Organizace: AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem  |  Firemní zpráva

V současné době je tepelné čerpadlo ještě dostupnější díky kotlíkový dotacím, se kterými získáte na nový topný zdroj až 127 500 Kč.

AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem
Staroplzenecká 177
326 00 Letkov

tel.:+420 775 640 374
e-mail:
web:www.ac-heating.cz

Vytápějte Váš dům úsporně ještě tento rok

Tepelné čerpadlo AC Heating Convert AW je ekologický a bezúdržbový zdroj tepla pro Váš dům. Díky vysokému topnému faktoru jsou náklady na vytápění tepelným čerpadlem ve srovnání s plynovým kotlem nižší o 50 %. Ve srovnání s topením elektrickým kotlem jsou náklady nižší až o 70 %. Po instalaci máte navíc nárok na sníženou sazbu elektrické energie pro celý objekt, která uvedenou úsporu ještě navýší.

V současné době je tepelné čerpadlo ještě dostupnější díky kotlíkový dotacím, které vyhlásily jednotlivé kraje. Kotlíkovou dotaci můžete získat na výměnu starého kotle na tuhá paliva s ručním podáváním za nový ekologický zdroj např. tepelné čerpadlo. A její výše je v tomto případě až 127 500 Kč.

Návrh nového topného zdroje řešíme komplexně, provádíme odbornou montáž, kterou jako výrobce garantujeme.

Kontaktujte nás na telefonu či emailem info@ac-heating.cz.

Za tým AC Heating
Mgr. Hana Fikarová

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

V EU i v ČR roste zájem o zemní plyn

17.12.2017 | Ing. Josef Hodboď, redakce
Text přináší základní údaje o prodeji zemního plynu v Evropské unii a v České republice.

Odpojování plynových kotlů podle koncentrace oxidu uhelnatého v místnosti

10.12.2017 | Ing. Josef Hodboď, redakce
Od 1. října 2017 je účinná změna normy Z2 ČSN 06 0310 Tepelné soustavy v budovách – Projektování a montáž. Nově byl doplněn článek o povinnosti přiřadit ke kotlům spalujícím plynná paliva v provedení B o celkovém příkonu do 50 kW zařízení, která signalizují poruchu a odstaví kotle z provozu při situacích vyjmenovaných v textu a upřesněných v příslušných poznámkách pod čarou. Toto ustanovení vyvolává otázky, proč bylo do normy přidáno a jak se s ním vypořádat.

Pravidla rozúčtování tepla v České republice

6.12.2017 | Ing. Tomáš Koňařík, Techem spol. s r.o.
Do konce roku mají vlastníci bytových objektů rozhodnout o způsobu rozúčtováví nákladů za služby, teplo a vodu v příštím roce. Autor shrnuje aktuálně platnou legislativu k problematice.

Bezpečné zahájení topné sezony a její průběh s plynovými kotli

6.12.2017 | Ing. Jan Ruml, výkonný ředitel ČPS, Český plynárenský svaz
Bezpečnost provozu plynového zdroje tepla zajišťuje pravidelný servis. Doporučuje se instalace čidla sledujícího koncentraci CO a vyhlašujícího poplach při překročení přípustného limitu.

Důsledky nevhodné kombinace trubních materiálů a neupravené oběhové otopné vody

4.12.2017 | Ing. Miroslav Machalec
Je obecně známé, že kombinace nevhodných materiálů a chemického složení otopné vody může způsobit vážné poruchy otopné soustavy. Přesto se stále častěji, vzhledem k absentujícímu dozoru projektanta na stavbě (investor ho neobjedná, protože si myslí, že je drahý a podle dodavatelů i zbytečný) a neodbornému stavebnímu dozoru, objevují případy, které dokumentují porušení dosud platných topenářských zásad, které bylo možné najít. Vznik havárie a finanční škody, je pak zcela zákonitý.
diskuse: 2 příspěvky, poslední 06.12.2017 16:50

Projekty 2017

Partneři - Kotlíkové dotace

logo HOTJET
logo INTERGAS
logo BENEKOVterm

logo KOVARSON
 
 

Aktuální články na ESTAV.czVlastník Automatických mlýnů odmítá, že je koupil pro spekulaceMobilní stavební jednotka bude lidem pomáhat, ale nenahradí jeNová generace vysavačů UltraOne: Vysoký výkon, snadné ovládání a nízká hlučnostVánoce ve znamení tepla, to jsou nízkoenergetické radiátory RADIK RC