Představujeme vám převratnou NOVINKU v oblasti vytápění - systém Danfoss Link™ WiFi & App

Datum: 5.2.2016  |  Organizace: DANFOSS, s. r. o.  |  Firemní článek

Danfoss Link je naprosto špičkový systém vytápění. Snadno se používá a vyniká elegantním designem. Inteligentní, úsporná a komplexní regulace vytápění – vše pomocí dotykového displeje, ať už prostřednictvím centrální jednotky, tabletu, anebo z vašeho chytrého telefonu.

DANFOSS, s. r. o.
V Parku 2316/12
148 00 Praha 4 - Chodov

tel.:283 014 111
e-mail:
web:cz.danfoss.com


Inteligentní funkce, značná úspora energie a intuitivní ovládání prostřednictvím nové aplikace Danfoss Link™ App je jen několik nejdůležitějších rysů.

Instalace plně inteligentního systému vytápění ještě nikdy nebyla tak snadná. Protože byly všechny komponenty systému Danfoss Link vyvinuty a vyladěny tak, aby spolu dokonale spolupracovaly.
V rámci systému Danfoss Link byl každý jednotlivý prvek, od regulace podlahového vytápění po programovatelné termostatické hlavice, přizpůsoben tak, aby fungoval jako jednolitý systém. Instalace a uvedení řídicí jednotky Danfoss Link™ CC do provozu je mimořádně jednoduché, stejně tak i nastavení Wi-Fi a aplikace do telefonu uživatele.

Řídicí jednotka Danfoss Link™ CC může ovládat radiátorové termostatické hlavice living connect®, podlahové vytápění (elektrické i teplovodní), spínací relé pro elektrické spotřebiče. A s pomocí aplikace Danfoss Link™ App můžete ovládat vytápění domácnosti odkudkoli.

Nikdy nebylo snazší umožnit vašim zákazníkům, aby si vychutnali vrcholně integrované vytápění a zároveň snížili své náklady za vytápění až o 23%.

Návod jak nastavit WiFi na centrální jednotce Danfoss Link™ CC
a její spárování s mobilní aplikací Danfoss Link™ App 

Datum: 5.2.2016
Organizace: DANFOSS, s. r. o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2016

Související rubriky

Reklama


Tipy pro topenáře

Partneři oboru

logo DANFOSS
logo THERMONA
logo FV PLAST
logo GEMINOX logo ENBRA

E-mailový zpravodaj

WebArchiv - stránky archivovány národní knihovnou ČR

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Nejnovější články

 
 
 

Aktuální články na ESTAV.czOdstraňování škod po povodni v Babiččině údolí začne až v záříABB zajistí napájení a řízení nového systému protipovodňových zábran v BenátkáchVIDEO: 3D tiskem postavenou kancelářskou budovu mají v Dubaji