Představujeme vám převratnou NOVINKU v oblasti vytápění - systém Danfoss Link™ WiFi & App

Datum: 5.2.2016  |  Organizace: DANFOSS, s. r. o.  |  Firemní článek

Danfoss Link je naprosto špičkový systém vytápění. Snadno se používá a vyniká elegantním designem. Inteligentní, úsporná a komplexní regulace vytápění – vše pomocí dotykového displeje, ať už prostřednictvím centrální jednotky, tabletu, anebo z vašeho chytrého telefonu.

DANFOSS, s. r. o.
Jihlavská 1558/21
140 00 Praha 4

tel.:283 014 111
e-mail:
web:heating.danfoss.cz


Inteligentní funkce, značná úspora energie a intuitivní ovládání prostřednictvím nové aplikace Danfoss Link™ App je jen několik nejdůležitějších rysů.

Instalace plně inteligentního systému vytápění ještě nikdy nebyla tak snadná. Protože byly všechny komponenty systému Danfoss Link vyvinuty a vyladěny tak, aby spolu dokonale spolupracovaly.
V rámci systému Danfoss Link byl každý jednotlivý prvek, od regulace podlahového vytápění po programovatelné termostatické hlavice, přizpůsoben tak, aby fungoval jako jednolitý systém. Instalace a uvedení řídicí jednotky Danfoss Link™ CC do provozu je mimořádně jednoduché, stejně tak i nastavení Wi-Fi a aplikace do telefonu uživatele.

Řídicí jednotka Danfoss Link™ CC může ovládat radiátorové termostatické hlavice living connect®, podlahové vytápění (elektrické i teplovodní), spínací relé pro elektrické spotřebiče. A s pomocí aplikace Danfoss Link™ App můžete ovládat vytápění domácnosti odkudkoli.

Nikdy nebylo snazší umožnit vašim zákazníkům, aby si vychutnali vrcholně integrované vytápění a zároveň snížili své náklady za vytápění až o 23%.

Návod jak nastavit WiFi na centrální jednotce Danfoss Link™ CC
a její spárování s mobilní aplikací Danfoss Link™ App 

Datum: 5.2.2016
Organizace: DANFOSS, s. r. o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Partneři - Vytápění

logo ENBRA
logo GEMINOX
logo FENIX
logo THERMONA
logo FV PLAST
logo DANFOSS

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

 
 

Aktuální články na ESTAV.czVodní elektrárnu staví již přes 45 let. Stavbu dokončí čínská firmaAirbnb omezí v Paříži pronájmy na 120 dní v roce pouze v bytech v centruCez zimu si dajte urobiť ponuku na zariadenia OZE a na jar máte energie takmer zadarmoMěsta s nejvíce znečištěným ovzduším na světě