NEA SMART – Smart Temperature Control – chytrý způsob šetření energie

Datum: 13.5.2016  |  Organizace: REHAU, s.r.o.  |  Firemní článek

Regulace prostorové teploty pro použití v plošném vytápění/chlazení, u něhož se aplikují známé postupy regulace, je v každém ohledu přínosem. Zlepšení vlastní regulace teploty a tudíž komfortnějšího bydlení přináší i nižší energetickou spotřebu.

REHAU, s.r.o.
Obchodní 117
251 70 Čestlice

tel.:+420 272 190 111
e-mail:
web:www.rehau.cz

Regulátory prostorové teploty určené pro systémy plošného vytápění/chlazení se musí přizpůsobit dobré akumulační schopnosti, velké aktivní ploše a vysokému stupni sálavého podílu stran používaných systémů.

REHAU regulátor Nea, určený pro regulaci prostorové teploty v systémech plošného vytápění a chlazení, byl vyvinut na základě nejnovějších technických poznatků. Vykazuje kompaktní a ploché provedení a je vybavený podsvíceným, dobře čitelným LC displejem. Montáž je velmi praktická, přičemž lze regulátor namontovat na podomítkovou krabici nebo přímo na stěnu. Existují následující varianty: Nea H pro režim vytápění (ovládání normálního/omezeného provozu přes externí hodiny), Nea HT pro režim vytápění s integrovanými spínacími hodinami, Nea HCT pro režim vytápění i chlazení (integrované spínací hodiny, přepínání mezi vytápěním/chlazením přes externí signál nebo manuálně, senzor dálkového ovládání pro monitorování podlahové teploty nebo coby dodatečné prostorové čidlo). Všechny tři varianty nabízíme pro systémy 230 V a 24 V.

Mobilní svět je dnes běžnou součástí každodenního života. Do roku 2020 má být až kolem 25 miliard zařízení připojených k internetu. Firma REHAU Vám nabízí novou regulaci NEA Smart, která umožňuje bezdrátové nebo kabelové připojení a řízení prostřednictvím chytrého telefonu odkudkoliv a kdykoliv.


Nabídněte Vašim zákazníkům přidanou hodnotu:

  • plnou flexibilitu
  • instalaci bez nečistot
  • snadné propojení
  • komfortní uvedení do provozu
  • snadné nastavení a ovládání odkudkoliv
  • intuitivní obsluhu
  • moderní a nadčasový design
  • zabránění přetápění, a tím úsporu až 20 % energie.
Přehled systému – regulační systém Nea Smart
Přehled systému – regulační systém Nea Smart

Regulační systém Nea Smart je nabízen ve 2 variantách:
Nea Smart R: bezdrátový systém (230 V)
Nea Smart: kabelový systém (24 V)

Obě nabízené varianty – bezdrátový systém a kabelové řešení – jsou stejnou měrou vhodné pro novou instalaci i pro účely doplnění stávajících systémů. Dokonce i již existující kabely běžných prostorových termostatů lze využít pro kabelovou variantu.

Regulační systém Nea Smart se vyznačuje snadnou instalací a komfortní obsluhou. Sériově nabízené ethernetové rozhraní rozvaděčů pro regulaci umožňuje obsluhu a kontrolu systému prostřednictvím chytrého telefonu, tabletu, notebooku nebo PC v rámci domu, nebo když jste na cestách.

Systém lze vzájemně propojenými rozvaděči pro regulaci rozšířit až na celkový počet 56 místností.

Rádi vám pomůžeme naší servisní službou podpory plánování již v projekční fázi předběžného a konečného návrhu i během prováděcího projektu.

REHAU AKADEMIE logo

V rámci REHAU AKADEMIE poskytujeme bezplatná školení, na která se můžete objednat podle Vašich individuálních potřeb.

Kontakt:
REHAU, s.r.o.,
Obchodní 117, Čestlice, 251 01
pí. Libuše Dvořáčková
tel: 272 190 136
e-mail: libuse.dvorackova@rehau.com

 

Datum: 13.5.2016
Organizace: REHAU, s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Vytápění

logo ENBRA
logo GEMINOX
logo DANFOSS
logo THERMONA
logo FV PLAST

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czV Tokiu chtějí postavit nejvyšší dřevěný mrakodrap na světěPříklad výpočtu návratnosti investice vrtu pro tepelná čerpadla - II.VIDEO: Řízené větrání zajistí interiér napěchovaný čerstvým vzduchemJak ušetřit v domácnosti: Porovnejte ceny dodavatelů elektřiny a plynu