Přednosti teplovodního oběhového čerpadla Calio

Datum: 3.6.2013  |  Organizace: KSB - PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern  |  Firemní článek

Nová hvězda pro technická zařízení budov, to je vysoce účinné oběhové čerpadlo Calio od KSB. Čerpadlo má univerzální použití, je vhodné pro aplikace ve vytápění, ventilaci a klimatizaci. Uplatní se pro topné systémy, podlahové systémy, kotle/primární okruhy, zásobní nádrže, pro systémy využití solární energie, tepelná čerpadla a recirkulace chladicí vody a další aplikace.

KSB - PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern
Klíčova 2300/6
149 00 Praha 4 - Chodov

tel.:241 090 213, 241 090 211
e-mail:
web:www.ksbpumpy.cz

Maximální energetická účinnost a efektivita nákladů

Inovační, energeticky účinné oběhové čerpadlo je více než připraveno pro ErP 2015, a to díky svému vysoce účinnému pohonu a optimalizovanému hydraulickému systému. Vysoce účinná technologie kombinovaná s regulací otáček a s novým režimem Eco Mode poskytuje maximální úspory. Koncepce all-in s integrovaným komunikačním rozhraním šetří investiční náklady a náklady na uvedení do provozu.

Snadné použití a jednoduché nastavení

Oběhové čerpadlo se rychle instaluje a snadno uvádí do provozu s volbou press&turn s integrovaným displejem a symboly, indikujícími provozní stav. Provoz se dvěma čerpadly s automatickým střídáním (integrované rozhraní) umožňuje redundanci. Integrované ochranné a manuální funkce.

Velká diverzifikace výrobků

KSB nabízí široký sortiment velikostí čerpadel do omezených prostorů pro mnoho aplikací oběhového čerpadla Calio od vytápění po chlazení teplotami média od −10 °C do +110 °C. Kompletní rozsah výrobků se světlostmi pro všechna potrubní připojení a standardní rozměry.

calio calio s technické údaje
Technické údaje

Univerzální použití

Vysoce účinné oběhové čerpadlo je vhodné pro aplikace ve vytápění, ventilaci a klimatizaci podle nejrůznějších požadavků.

Použití:

  • Topné a klimatizační systémy, průmyslové závody
  • Jednotrubkové / dvoutrubkové systémy
  • Podlahové topné systémy
  • Kotle/primární okruhy
  • Okruhy zásobních nádrží
  • Systémy solární energie
  • Tepelná čerpadla
  • Recirkulace chladicí vody

Maximální spolehlivost

Společnost KSB nabízí špičkovou kvalitu a poskytuje kompletní servis pro zajištění vysoké spolehlivosti našeho oběhového čerpadla Calio a samozřejmě i ostatních výrobků KSB. Záruční doba prodloužená na dvojnásobek: 4 roky.

Technické podrobnosti a další informace naleznete na stránkách výrobce http://www.ksb.com/calio-cz.


Charakteristické křivky Rio-Eco N

Charakteristické křivky Rio-Eco Z N
 

Charakteristické křivky Calio

Charakteristické křivky Calio S
Typový list
 

Datum: 3.6.2013
Organizace: KSB - PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncernSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Partneři - Vytápění

logo DANFOSS
logo ENBRA
logo THERMONA
logo FENIX
logo GEMINOX
logo FV PLAST

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

 
 

Aktuální články na ESTAV.czDřevohliníková okna – nadčasový design vašich okenDům v sadu a další ojedinělé stavby architekta Jana ŠépkyPraha vybrala zpracovatele projektu obnovy Malostranského náměstíSuchá podlaha F146 – ideální řešení pro novostavby i pro rekonstrukce