Panasonic představuje tepelné čerpadlo Aquarea All In One T-CAP generace H pro extrémní podmínky

Datum: 24.11.2017  |  Organizace: Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizace)  |  Firemní článek

Panasonic upravil tepelné čerpadlo Aquarea All In One tak, aby poskytovalo vyšší účinnost při velmi nízkých venkovních teplotách. Nejnovější systém může produkovat teplou užitkovou vodu (až 60 °C) a pracovat při extrémních podmínkách, a to se spolehlivým výkonem při venkovních teplotách až -28 °C.

Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizace)
Thámova 13
186 00 Praha 8

tel.:+420 236 032 511, call centrum +420 236 032 911
e-mail:
web:www.aircon.panasonic.eu

Panasonic Aquarea All In One T-CAP Generace H v bodech:

  • Pracuje při extrémních venkovních teplotách až -28 °C
  • Udržuje konstantní kapacitu bez použití záložního zdroje až do -20 °C
  • Snadná instalace a údržba

Aquarea All In One T-CAP řešící vytápění, chlazení a ohřev teplé vody v kompaktním balení, je ideální jak pro nové domy, tak i modernizaci stávajících topných systémů. Potrubí je nyní umístěno na spodní straně jednotky, čímž je i samotná instalace výrazně jednodušší.

Klíčovou výhodou nového čerpadla Aquarea All In One T-CAP je právě rychlost montáže – díky inteligentnímu designu se systém může pochlubit nejrychlejší dobou instalace na trhu. Vedle zřejmých výhod, které šetří čas, poskytuje rychlá montáž snížení nákladů a minimalizuje chyby při instalaci.

Nová Aquarea All In One T-CAP přináší i vylepšení a zjednodušení údržby, protože se elektrické obvody nachází v přední části vnitřní jednotky. Navíc je nová nerezová nádrž zcela bezúdržbová.

Toto vysoce účinné zařízení je schopno vyrábět teplou užitkovou vodu do 60 °C a udržovat konstantní kapacitu bez nutnosti použití externího kotle až do -20 °C. Kromě toho menší velikost vnitřní jednotky (pouze 1,8 m x 0,6m x 0,72 m) vytváří z All In One T-CAP atraktivní řešení pro nové stavby nebo rekonstrukce projektů v oblastech s chladnějším podnebím.

Pro vice informací navštivte www.aircon.panasonic.eu.

Panasonic Aquarea All In One T-CAP Generace H v interiéru
Panasonic Aquarea All In One T-CAP Generace H v interiéru
Panasonic Aquarea All In One T-CAP Generace H
Panasonic Aquarea All In One T-CAP Generace H

 

Projekty 2017

Partneři - Vytápění

logo THERMONA
logo ENBRA
logo FENIX
logo FV PLAST
logo GEMINOX
logo DANFOSS

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

 
 

Aktuální články na ESTAV.czVlastník Automatických mlýnů odmítá, že je koupil pro spekulaceMobilní stavební jednotka bude lidem pomáhat, ale nenahradí jeNová generace vysavačů UltraOne: Vysoký výkon, snadné ovládání a nízká hlučnostVánoce ve znamení tepla, to jsou nízkoenergetické radiátory RADIK RC