Panasonic představil tepelné čerpadlo Aquarea Generace H v provedení Mono-block

Datum: 29.1.2018  |  Organizace: Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizace)  |  Firemní článek

Modely tepelných čerpadel Panasonic Aquarea Mono-block nabízející zvýšenou účinnost a topný výkon při ohřevu na nižší teploty, se dočkaly rozšíření v podobě nového Mono-blocku Aquarea Generace H. Ten přináší kompaktní design pro snadnou a rychlou instalaci i údržbu. Ideálně je tak vhodný pro rychlou náhradu starých topných systémů.

Panasonic (divize tepelná čerpadla a klimatizace)
Thámova 13
186 00 Praha 8

tel.:+420 236 032 511, call centrum +420 236 032 911
e-mail:
web:www.aircon.panasonic.eu
  • Rychlá instalace
  • Skvělý COP a EER
  • 5kW model nabízí ohromující průměrné COP 5,05 při ohřevu vody na nižší teploty (35 ºC)
  • Kompatibilní s řídicím systémem ovládání Aquarea Smart Cloud

Řada mono-block Aquarea Generace H nabízí vysokou energetickou účinnost a úsporu. Nová vysoce účinná řada má nejlepší COP a EER napříč nabídkou mono-blocků značky Panasonic. Například mono-block o výkonu 5kW nabízí při nízké teplotě ohřevu (35ºC) COP 5,05 a při střední (55ºC) COP 3,5 a EER 3,38. V nabídce kromě již zmíněného 5kW modelu najdeme ještě 7kW a 9kW variantu. Všechny jsou navrženy s ohledem na rychlost a flexibilitu instalace, kdy kompaktní rozměry napomáhají snížení celkové ceny instalace. Pro jednoduší obsluhu je možné termostat nebo ovladač umístit až 50 metrů od jednotky.

Jednoduchá je i údržba, kdy jsou veškeré přípojky, včetně odvzdušňovacího ventilu, pojistného ventilu a obvodové desky rychle přístupné z čela jednotky. Mono-block Generace H může být připojen přes kabel nebo Wi-Fi na internet k řídicímu systému Aquarea Smart Cloud, jehož intuitivní rozhraní umožňuje jednoduše spravovat a nastavovat tepelné čerpadlo z mobilního zařízení nebo počítače, ať jste kdekoliv.

Mono-block Aquarea Generace H ve výsledku představuje ekonomické řešení pro domácnosti a malé komerční prostory, které vyžadují rychlou instalaci, vysoký výkon a úspory, ale potýkají se s omezeným prostorem.

Pro více informací navštivte www.aircon.panasonic.eu.
 

Témata 2018

Partneři - Vytápění

logo ENBRA
logo DANFOSS
logo THERMONA
logo FV PLAST
logo GEMINOX

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czObchvat Náchoda získal kladný posudek EIABioplasty nepatří do kontejnerů na plastySlnečné kolektory z THERMO|SOLARU môžu byť aj atypické a na balkónochDigitalizace proniká všemi oblastmi našeho života. Stavebnictví není výjimkou