U RWE se lze připojit k plynu nyní i online

Datum: 4.7.2011  |  Organizace: RWE GasNet, s.r.o.  |  Firemní článek

Distribuční společnosti skupiny RWE spustily na svých internetových stránkách ojedinělou aplikaci umožňující zákazníkům z kategorie maloodběratelů a domácností podávat žádosti o připojení k distribuční soustavě elektronickou formou. Pro občany a malé podniky se sídlem v distribučním území společností RWE GasNet, JMP Net, VČP Net a SMP Net, které pokrývá celou ČR s výjimkou Jihočeského kraje a Prahy, se tak minimalizuje potřeba navštívit osobně zákaznické centrum či posílat žádosti o připojení poštou.

„Internetovým rozhraním pro podávání žádostí o připojení chceme v první řadě přinést větší komfort žadatelům. Interně si od elektronických žádostí slibujeme především větší efektivitu při jejich zpracovávání,“ říká ing. Zdeněk Kaplan, ředitel strategie distribuční soustavy společnosti RWE GasNet. „Jsme přesvědčeni, že díky intuitivnímu formuláři odpadne velké procento dodatečných požadavků na doplnění údajů ze strany zákazníka.

Výhody online žádosti spočívají nejen v časové úspoře, ale zároveň v užitečných pomocnících při vyplňování elektronického formuláře. Zákazníkům jsou k dispozici nápovědy k vybraným položkám formuláře a inteligentní mapová podpora umožňující přesnou lokalizaci odběrného místa.

Mezi situace, ve kterých se žádost o připojení k distribuční soustavě vyplňuje, patří zřízení či obnovení odběrného místa, změna zákazníka nebo technické úpravy na odběrném místě. Ročně přitom distribuční společnosti skupiny RWE obdrží takových žádostí bezmála dvě stě tisíc.

Elektronický portál jsme spustili v souladu se zvyšováním kvality obsluhy našich zákazníků a současným trendem ve využití moderních technologií při komunikaci s klienty. V letošním roce bude rozšířena funkcionalita portálu o další aplikace, jakými jsou žádosti o stanovisko k existenci plynárenských zařízení nebo žádosti o mapové podklady,“ dodává Zdeněk Kaplan.

 

Datum: 4.7.2011
Organizace: RWE GasNet, s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Projekty 2017

Partneři - Vytápění

logo DANFOSS
logo FV PLAST
logo GEMINOX
logo THERMONA
logo ENBRA
logo FENIX

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

 
 

Aktuální články na ESTAV.czUbytování na sjezdovce vzniklo ze staré stájePohled za oponu multikina Chodov: Jak se řeší akustika promítacích sálů?Vyrobte si sami dřevěné srdce jako fotorámeček„Soutěž o nejlepší projekt“ společnosti Wienerberger vstupuje do dalšího ročníku