Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál
Inzeráty na pracovní místa

Nabídka práce: Vedoucí ostrahy objektu - Kolín (ID: 2304)

29.4.2024
D.I.SEVEN, a.s.
Středočeský kraj
23 600 Kč
Kontakt:
Petra Vorlová
+420 725 785 665
Mzdové rozpětí: od 23 600 Kč / měsíc
Kontakt - komu se hlásit: Petra Vorlová
Mobil: 725 785 665
E-mail: hradec.kralove@diseven.cz

Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP)
Vhodné pro starobní důchodce
Možnost zkráceného úvazku
Kolín
kraj města v dostupnosti autobusové dopravy, nedaleko vlakové nádraží, průmyslová zóna, ul. Havlíčkova

Náplň práce

Vedoucí pracovník ostrahy na vrátnici, který mimo běžné agendy a to je evidence návštěv a příjezdů a odjezdů vozidel a jejich kontrola, kontrolní činnost v objektu, evidence výdeje klíčů, zajišťuje také evidenci docházky a komunikaci s provozním manažerem.
Evidence na objektu probíhají v elektronické formě na tabletu. Požadujeme certifikát Strážný 68-008-E.
K základní mzdě je možné přičíst objektový přípatek až 5 Kč/hod, osobní ohodnocení až 5 Kč/hod. a výkonnostní příplatek až 5 Kč/hod. Možný příspěvek na dopravu.