Změna počasí? ESBE nyní využívá cloudu

Datum: 3.11.2015  |  Organizace: ESBE - ventily, servopohony, klapky  |  Firemní článek

Představte si regulátor, který naučí dům, ve kterém je nainstalovaný, jak je vnitřní klima ovlivněno změnami počasí. Rovněž si představte, že má funkci, která pomáhá předpovídat reakci domu na změny počasí venku. Dovolte nám představit ESBE CRD.

ESBE - ventily, servopohony, klapky
Zuberská 2601
756 61 Rožnov pod Radhoštěm

tel.:571 877 148
e-mail:
web:www.esbe.cz

ESBE CRD je extrémně chytrý produkt. Kromě toho, že se učí, dokáže také komunikovat s mobilním telefonem, tabletem, počítačem majitele domu nebo jinými zařízeními připojenými ke cloudu. V případě, že majitel domu sníží vnitřní teplotu, může ji zvýšit před svým příjezdem domů prostřednictvím svého mobilního telefonu nebo jiných zařízení.

Regulace teploty na míru

ESBE CRD je vybaven venkovním čidlem a jednotkou se snímačem vnitřní teploty, která slouží k nastavení teploty. Díky registraci odchylek mezi vnitřní a venkovní teplotou dokáže CRD navrhnout křivku tepla tak, že odpovídá konkrétnímu domu Postupem času tak generuje vyšší pohodlí a vyšší úspory energie. Ovladač lze přizpůsobit. To znamená, že CRD zjistí, jak je vnitřní teplota konkrétního domu ovlivněna povětrnostními podmínkami. CRD se naučí způsoby jak předpovídat reakce budovy na venkovní změny.

ESBE CRD v cloudu
ESBE CRD v cloudu

Vše v jednom balení

CRD je vybaven vším, co k instalaci potřebujete a ovládáním „vše v jednom“ a snímačem teploty v místnosti. Napájecí adaptér a venkovní snímač jsou typu „plug-and-play“. Snímač teploty v místnosti je naprogramován na bezdrátovou komunikaci s ovládacím prvkem.

Co dokáže ESBE CRD?

Cloud

Již jsme vysvětlili, že ESBE CRD se dokáže seznámit s domem, v kterém je nainstalovaný, a že ovladač předpovídá reakci domu a tak se zajistí, že se CRD spustí ve správný okamžik. Ale co dalšího dokáže?

  • CRD šetří energii tak, že se přizpůsobí domu, v kterém je nainstalovaný a venkovním povětrnostním podmínkám.
  • CRD lze ovládat přes cloud, z jakéhokoli místa, kde je připojení k internetu.
  • CRD zlepšuje pohodlí v domě díky rychlému a inteligentnímu ovládání teploty.
  • CRD dokáže plánovat různé aktivity a vy můžete zvýšit či snížit teplotu v jednotlivých místnostech.
  • CRD dokáže zasílat upozornění, pokud se stane cokoli, například pokud se v místnosti výrazně a náhle ochladí

Novinky od ESBE: ke stažení

 

Datum: 3.11.2015
Organizace: ESBE - ventily, servopohony, klapkySdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Vytápění

logo FV PLAST
logo ENBRA
logo THERMONA
logo DANFOSS
logo GEMINOX

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czNa brněnském výstavišti dnes začínají stavební veletrhyČeský ostrovní dům: Domy budoucnosti budou jednodušší, než si myslíteFOR ARCH 2018: Digitalizace ve stavebnictví se blížíCentrální vysavač: Nástroj dokonalého úklidu