CDP Ivory věnovala 15 tisíc korun na brněnské sysly

Datum: 12.8.2017 02:00  |  Organizace: CDP IVORY, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Jarní kampaň Kdo syslí, pomáhá, skončila. Díky zákazníkům, kteří se rozhodli předzásobit kvalitními peletami za nejnižší ceny, jsme mohli předat maskotům akce 15 tisíc korun.

CDP IVORY, s.r.o.
Kostelecká 908
19600 Praha 9

tel.:733 681 573
e-mail:
web:www.cdp.cz
Šek na 15 tisíc korun předala 26. července 2017 CDP Ivory zástupci brněnské zoologické zahrady
Šek na 15 tisíc korun předala 26. července 2017 CDP Ivory zástupci brněnské zoologické zahrady

Jak jsme začátkem dubna slíbili, tak jsme udělali. Zafixovali jsme výhodnou jarní cenu a vybídli naše odběratele k syslení. Právě na jaře se totiž vyplatí doplnit zásoby topiva a připravit se na další zimu. Traduje se, že podobně předvídaví jsou právě sysli. Ať už jde o pravdu nebo pověru, jisté zůstává, že sysel obecný je dnes kriticky ohrožený druh, který se vlivem lidské činnosti dostal na pokraj vyhubení.

Proto putovala z každé prodané tuny pětikoruna do Zoo Brno. Šek na 15 tisíc korun předala 26. července 2017 CDP Ivory zástupci zahrady. Finance jsou určeny na rozvoj záchranného programu sysla obecného.

Rád bych všem odběratelům poděkoval. Díky nadšení pro záchranný program Zoo Brno, jež jste s námi sdíleli, jsme mohli být našim milým maskotům alespoň trochu nápomocni. Věřím, že syslů bude v naší krajině přibývat. Zároveň doufám ve stále rostoucí zájem o vytápění ekologickými a ekonomickými dřevními peletami. Ochrana přírody by měla být nejvyšší prioritou každého z nás,“ řekl jednatel Jiří Vrba.

Na výhodné zásobení kvalitním topivem ovšem není pozdě ani v létě. Využijte příznivých cen, komfortní dopravy specializovanou logistikou až ke kotli i bonusového programu, který zákazníkům nabízíme.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Poločas kotlíkových dotací: první vlna přinesla výměnu více než 22 tisíc starých kotlů

18.10. 14:26   Do dnešního dne si domácnosti požádaly o více než 29 tisíc výměn starých neekologických kotlů z kotlíkových dotací. více >>> (Ministerstvo životního prostředí)

Jaké parametry musí splnit kamna, krbové vložky a sporáky na tuhá paliva? Legislativa v ČR a Evropě – stav v roce 2017

16.10.2017 | Ing. Jiří Horák, Ph.D., Ing. Lubomír Martiník, Ing. Kamil Krpec, Ph.D., Ing. Petr Kubesa, VŠB-TU Ostrava, Výzkumné energetické centrum, Ing. Jiří Dvořák, Milan Holomek, Ing. Stanislav Buchta, Strojírenský zkušební ústav, s.p., BRNO, www.szutest.cz
Protože při spalování tuhých paliv v lokálních topidlech pro vytápění domácností dochází k emitování znečišťujících látek, jsou v zemích EU přijímány zpřísňující požadavky na emise a účinnost. Tyto požadavky jsou cíleny hlavně na výrobce či dovozce spalovacího zařízení, kteří musí prokázat jejich splnění při uvedení na trh. Článek přináší přehled platných a plánovaných požadavků a porovnává je.

Teplotní zkoušky prostupu komínu stropní/střešní konstrukcí

12.10.2017 | Ing. Josef Hodboď, redakce
Zájem stavebníků o instalaci krbů, krbových vložek, kamen atp. se projevuje i v nabídce možností, jak realizovat spalinovou cestu. Závažnost problematiky zajištění protipožární bezpečnosti roste s rostoucí oblibou dřevostaveb. Cílem zkoušek je provést za přítomnosti odborné veřejnosti teplotní zkoušku prostupu komínu stropní konstrukcí v uznávané laboratoři UCEEB. Zájemci se mohou přihlásit.

Najde svou šanci alespoň jedna stará výměníková stanice nebo kotelna?

5.10.2017 | Ing. Josef Hodboď, redakce
Byla vyhlášena 3. výzva programu Interreg CENTRAL EUROPE. Na projekty je vyčleněno 60 milionů EUR z Evropského fondu pro regionální rozvoj (ERDF). Pro stále větší počet míst je charakteristická přítomnost opuštěných historických budov, zejména škol, továren anebo nemocnic, které poznamenaly život místní komunity. Je nutné nacházet nové myšlenky a způsoby, které obnoví význam zanedbaného dědictví, vdechnout místům nový život a znovu je vtáhnou do společenského dění v daném městě.

LŠ TZB: Návrh systémů TZB je základ, na který musí navázat provozní analýza a optimalizace

4.10.2017 | Ing. Josef Hodboď, redakce
LŠ TZB je katedrami TZB v Praze, Brně, Bratislavě a Košicích společně organizovaná Letní škola pro studenty posledních ročníků. Přihlášení studenti se setkají s tím, jak se tvoří pracovní týmy a v týmu pak navrhují řešení systémů TZB pro vybraný typ budovy. V některých ročnících mají zcela volné pole působnosti, jindy navazují na již zpracovaná řešení, i provozovaná, která se snaží zlepšit.

Projekty 2017

Partneři - Vytápění

logo FENIX
logo DANFOSS
logo FV PLAST
logo GEMINOX
logo ENBRA
logo THERMONA

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

 
 

Aktuální články na ESTAV.czTendr na přestavbu nemocnice Náchod nabral měsíční zpožděníXXL ocelové haly LLENTAB mohou poskytnout klientovi i úžasnou reklamuVinylová podlaha: Podklad, pokládka a netradiční aplikaceNa pečovatelské byty nebo bezbariérové domy půjde 300 mil. Kč