CDP Ivory věnovala 15 tisíc korun na brněnské sysly

Datum: 12.8.2017 02:00  |  Organizace: CDP IVORY, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Jarní kampaň Kdo syslí, pomáhá, skončila. Díky zákazníkům, kteří se rozhodli předzásobit kvalitními peletami za nejnižší ceny, jsme mohli předat maskotům akce 15 tisíc korun.

CDP IVORY, s.r.o.
Kostelecká 908
19600 Praha 9

tel.:733 681 573
e-mail:
web:www.cdp.cz
Šek na 15 tisíc korun předala 26. července 2017 CDP Ivory zástupci brněnské zoologické zahrady
Šek na 15 tisíc korun předala 26. července 2017 CDP Ivory zástupci brněnské zoologické zahrady

Jak jsme začátkem dubna slíbili, tak jsme udělali. Zafixovali jsme výhodnou jarní cenu a vybídli naše odběratele k syslení. Právě na jaře se totiž vyplatí doplnit zásoby topiva a připravit se na další zimu. Traduje se, že podobně předvídaví jsou právě sysli. Ať už jde o pravdu nebo pověru, jisté zůstává, že sysel obecný je dnes kriticky ohrožený druh, který se vlivem lidské činnosti dostal na pokraj vyhubení.

Proto putovala z každé prodané tuny pětikoruna do Zoo Brno. Šek na 15 tisíc korun předala 26. července 2017 CDP Ivory zástupci zahrady. Finance jsou určeny na rozvoj záchranného programu sysla obecného.

Rád bych všem odběratelům poděkoval. Díky nadšení pro záchranný program Zoo Brno, jež jste s námi sdíleli, jsme mohli být našim milým maskotům alespoň trochu nápomocni. Věřím, že syslů bude v naší krajině přibývat. Zároveň doufám ve stále rostoucí zájem o vytápění ekologickými a ekonomickými dřevními peletami. Ochrana přírody by měla být nejvyšší prioritou každého z nás,“ řekl jednatel Jiří Vrba.

Na výhodné zásobení kvalitním topivem ovšem není pozdě ani v létě. Využijte příznivých cen, komfortní dopravy specializovanou logistikou až ke kotli i bonusového programu, který zákazníkům nabízíme.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

V EU i v ČR roste zájem o zemní plyn

17.12.2017 | Ing. Josef Hodboď, redakce
Text přináší základní údaje o prodeji zemního plynu v Evropské unii a v České republice.

Odpojování plynových kotlů podle koncentrace oxidu uhelnatého v místnosti

10.12.2017 | Ing. Josef Hodboď, redakce
Od 1. října 2017 je účinná změna normy Z2 ČSN 06 0310 Tepelné soustavy v budovách – Projektování a montáž. Nově byl doplněn článek o povinnosti přiřadit ke kotlům spalujícím plynná paliva v provedení B o celkovém příkonu do 50 kW zařízení, která signalizují poruchu a odstaví kotle z provozu při situacích vyjmenovaných v textu a upřesněných v příslušných poznámkách pod čarou. Toto ustanovení vyvolává otázky, proč bylo do normy přidáno a jak se s ním vypořádat.

Pravidla rozúčtování tepla v České republice

6.12.2017 | Ing. Tomáš Koňařík, Techem spol. s r.o.
Do konce roku mají vlastníci bytových objektů rozhodnout o způsobu rozúčtováví nákladů za služby, teplo a vodu v příštím roce. Autor shrnuje aktuálně platnou legislativu k problematice.

Bezpečné zahájení topné sezony a její průběh s plynovými kotli

6.12.2017 | Ing. Jan Ruml, výkonný ředitel ČPS, Český plynárenský svaz
Bezpečnost provozu plynového zdroje tepla zajišťuje pravidelný servis. Doporučuje se instalace čidla sledujícího koncentraci CO a vyhlašujícího poplach při překročení přípustného limitu.

Důsledky nevhodné kombinace trubních materiálů a neupravené oběhové otopné vody

4.12.2017 | Ing. Miroslav Machalec
Je obecně známé, že kombinace nevhodných materiálů a chemického složení otopné vody může způsobit vážné poruchy otopné soustavy. Přesto se stále častěji, vzhledem k absentujícímu dozoru projektanta na stavbě (investor ho neobjedná, protože si myslí, že je drahý a podle dodavatelů i zbytečný) a neodbornému stavebnímu dozoru, objevují případy, které dokumentují porušení dosud platných topenářských zásad, které bylo možné najít. Vznik havárie a finanční škody, je pak zcela zákonitý.
diskuse: 2 příspěvky, poslední 06.12.2017 16:50

Projekty 2017

Partneři - Vytápění

logo GEMINOX
logo DANFOSS
logo FV PLAST
logo FENIX
logo THERMONA
logo ENBRA

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

 
 

Aktuální články na ESTAV.czVlastník Automatických mlýnů odmítá, že je koupil pro spekulaceMobilní stavební jednotka bude lidem pomáhat, ale nenahradí jeNová generace vysavačů UltraOne: Vysoký výkon, snadné ovládání a nízká hlučnostVánoce ve znamení tepla, to jsou nízkoenergetické radiátory RADIK RC