CDP Ivory věnovala 15 tisíc korun na brněnské sysly

Datum: 12.8.2017 02:00  |  Organizace: CDP IVORY, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Jarní kampaň Kdo syslí, pomáhá, skončila. Díky zákazníkům, kteří se rozhodli předzásobit kvalitními peletami za nejnižší ceny, jsme mohli předat maskotům akce 15 tisíc korun.

CDP IVORY, s.r.o.
Kostelecká 908
19600 Praha 9

tel.:733 681 573
e-mail:
web:www.cdp.cz
Šek na 15 tisíc korun předala 26. července 2017 CDP Ivory zástupci brněnské zoologické zahrady
Šek na 15 tisíc korun předala 26. července 2017 CDP Ivory zástupci brněnské zoologické zahrady

Jak jsme začátkem dubna slíbili, tak jsme udělali. Zafixovali jsme výhodnou jarní cenu a vybídli naše odběratele k syslení. Právě na jaře se totiž vyplatí doplnit zásoby topiva a připravit se na další zimu. Traduje se, že podobně předvídaví jsou právě sysli. Ať už jde o pravdu nebo pověru, jisté zůstává, že sysel obecný je dnes kriticky ohrožený druh, který se vlivem lidské činnosti dostal na pokraj vyhubení.

Proto putovala z každé prodané tuny pětikoruna do Zoo Brno. Šek na 15 tisíc korun předala 26. července 2017 CDP Ivory zástupci zahrady. Finance jsou určeny na rozvoj záchranného programu sysla obecného.

Rád bych všem odběratelům poděkoval. Díky nadšení pro záchranný program Zoo Brno, jež jste s námi sdíleli, jsme mohli být našim milým maskotům alespoň trochu nápomocni. Věřím, že syslů bude v naší krajině přibývat. Zároveň doufám ve stále rostoucí zájem o vytápění ekologickými a ekonomickými dřevními peletami. Ochrana přírody by měla být nejvyšší prioritou každého z nás,“ řekl jednatel Jiří Vrba.

Na výhodné zásobení kvalitním topivem ovšem není pozdě ani v létě. Využijte příznivých cen, komfortní dopravy specializovanou logistikou až ke kotli i bonusového programu, který zákazníkům nabízíme.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Objem akumulační nádrže ke kotli

16.8.2017 | Ing. Josef Hodboď, redakce
Určit objem akumulační nádrže ke kotli na pevná paliva lze více způsoby. Od nejjednodušších a nejméně přesných ke složitějším, které umožňují provádět různé optimalizace. V článku je odkaz na pomůcku, která je na TZB-info volně ke stažení již několik let a nyní k ní přibyla pomůcka nová, která je propracovanější a nabízí více možností.

Tepelná čerpadla NIBE – dimenzování a nástroje pro návrh schémat zapojení, novinky v sortimentu

12.8.2017 | redakce
NIBE je dodavatelem tepelných čerpadel vzduch - voda, země - voda, ventilačních tepelných čerpadel a řešení pro pasivní rekuperaci a mechanické větrání.

Povinnosti vlastníka plynového zařízení – část 2.

9.8.2017 | Ing. Jiří Buchta, CSc.
Provoz, údržba, servis plynových spotřebičů a povinnosti, kdo je za tyto úkony zodpovědný, závisí na umístění těchto zařízení a na postavení osoby, která za úkony odpovídá. Bohužel předpisy, které se na tuto oblast vztahují, používají různé definice a mnohdy je velmi komplikované se v nich orientovat. Tento příspěvek má za cíl určit, které jsou hlavní předpisy a jaká je mezi nimi vazba.

Právo a znalci: Destrukce dvouplášťového ohřívače teplé vody s konstrukcí nádrž v nádrži

7.8.2017 | Ing. Roman Vavřička, Ph.D., ČVUT v Praze, Fakulta strojní, Ústav techniky prostředí
Článek uvádí konkrétní příklad reálného provozního problému při využití tzv. dvouplášťových ohřívačů teplé vody. Příklad je zaměřen na destrukci zásobníku konstrukčního systému nádrž v nádrži, ke které došlo vlivem chybného provozního režimu.
diskuse: 3 příspěvky, poslední 10.08.2017 17:44

Nové produkty VIADRUS pro rok 2017

5.8.2017 | redakce
Mezi novinkami jsou jak moderní kotle s ručním přikládáním a nízkými emisemi, tak automatické kotle, které splňují podmínky pro kotlíkové dotace.

Projekty 2017

Partneři - Vytápění

logo FV PLAST
logo ENBRA
logo THERMONA
logo FENIX
logo DANFOSS
logo GEMINOX

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

 
 

Aktuální články na ESTAV.czNájemné v Praze je oproti severu Čech a Moravy zhruba dvojnásobnéDomy v centru Benešova včetně bývalé šatlavy jsou na prodejÚstecký kraj rozdělí dalších 156 milionů korun na výměnu kotlůMech v bytě. Živý nebo umělý?