Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

AC Heating - Využijte letošní nízké sazby DPH!

Návrh řešení instalace a výběr tepelného čerpadla vyžaduje určitý čas. Dle nám dostupných informací bude sazba DPH zvýšena od 1.1.2012 na 14%. Využijte zbývajícího času nízké sazby do konce roku.

Návrh řešení instalace a výběr tepelného čerpadla vyžaduje určitý čas. Dle nám dostupných informací bude sazba DPH zvýšena od 1.1.2012 z 10 na 14 procent. Využijte zbývajícího času nízké sazby do konce roku a pořiďte si TČ ještě letos.

Vládní návrh tzv. sazbové novely zákona o DPH (sněmovní tisk 377) byl Poslaneckou sněmovnou schválen ve 3. čtení 2.9.2011. Ačkoli novelu pravděpodobně vrátí Senát, do konce roku by měla být novela schválena a od 1.1.2012 by měla nabýt účinnosti. Případné veto Senátu eventuálně prezidenta by měla Poslanecká sněmovna přehlasovat, nedojde-li k nějakým zásadním politickým problémům ve vládní koalici.

Novela obsahuje:

- zvýšení základní sazby DPH k 1.1.2012 z 10 % na 14 %
- zavedení jediné sazby DPH k 1.1.2013 ve výši 17,5 % (tedy jakoby zvýšení snížené sazby z 14 % na 17,5 % a snížení základní z 20 % na 17,5 %)

Jsme z kapacitního hlediska na tento fakt plně připraveni.

Máte-li zájem o bližší informace k tomuto tématu, pošlete nám zprávu mailem (info@ac-heating.cz), kontaktujte nás telefonicky (http://www.ac-heating.cz/kontakt.htm) nebo prostřednictvím formuláře na našem webu. Rádi se Vám budeme věnovat.

Ing. Lubomír Kuchynka
www.ac-heating.cz
info@ac-heating.cz
775 211 408

AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem
logo AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem

Společnost KUFI INT je česká firma, která vyrábí a instaluje tepelná čerpadla AC Heating Convert AW. Naše tepelná čerpadla vytápí rodinné domy, bytové domy, školy, školky, administrativní budovy a průmyslové haly. Máme za sebou stovky instalací tepelných ...

 
 
Reklama