Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

EKO PERFEKT automatické kotle na tuhá paliva HKS Lazar (1. díl LITINA)

Automatický kotel na tuhá paliva EKO PERFEKT s litinovým výměníkem, je kotel s dlouhodobou životností, zajímavou cenou a s možností použití více druhů paliv. Záruka 10 let na litinový výměník kotle.


Automatické kotle na tuhá paliva EKO PERFEKT
EKO PERFEKT automatický kotel (23, 28, 35, 42, 49 kW).

Naše společnost GAS KOMPLET zastupuje na českém trhu již 7. rokem polského výrobce kotlů značky HKS Lazar. Protože se sortiment kotlů rozrůstá, rádi bychom vám představili jednotlivé typy produktů v malém seriálu o automatických kotlích na tuhá paliva. Kotle EKO PERFEKT jsou mezi našimi klienti velmi populární, jde o kotle s litinovým výměníkem a retorovým hořákem. Ten, kdo klade důraz především na životnost kotle, volí právě kotle EKO PERFEKT. Použití litiny na výrobu výměníku dává záruku dlouholeté životnosti.

Palivo je do hořáku dopravováno ze zásobníku paliva pomocí šnekového dopravníku. Ekvitermní regulace je ve standardním vybavení kotle, a lze k ní za rozumné peníze dokoupit další rozšíření (např. EcoSTER 200 domácí panel pro ovládání kotle z obývacího pokoje má navíc i funkci pokojového termostatu).

Kotel EKO PERFEKT je certifikován jako kotel s automatickým podáváním paliva (dle EN ČSN 303-5).
Vhodné palivo: černé a hnědé uhlí (frakce ořech II), dřevěné pelety.

Hlavní výhody:
+ dobrý poměr cena / výkon
+ ve standardní ceně ekvitermní regulace EcoMAX 800R
+ prodloužená záruka na výměník kotle 10 let
+ možnost spalování více druhů paliv
+ násypka 250 litrů (pravé i levé provedení)
+ široká servisní síť po celé ČR
Za příplatek:
+ otočná retorta
+ pokojový panel EcoSTER 200
+ rozšíření na 3 nezávislé okruhy UV
+ větší násypka paliva (až 500 litrů)


Regulace EcoMAX 800R
Regulace EcoMAX 800R

  • české textové menu, jednoduchá obsluha
  • jeden okruh UV s evkitermním řízením
  • řízení nabíjení bojleru TUV
  • hlídání množství paliva v násypce
  • elektronicky řízený výkon ventilátoru
  • možnost připojení pokojového termostatu, nebo pokojového panelu

Společnost HKS Lazar výrábí automatické kotle, krbové vložky a krbová kamna. Hlavní sortiment tvoří automatické kotle na tuhá paliva. V posledních letech se sortiment rozšířil o kotle na pelety a kotle na dřevo. Drtivou většinu sortimentu tvoří kotle s automatickým podáváním paliva. Společnost GAS KOMPLET dodává rovněž i tepelná čerpadla vzduch/voda od českého výrobce TnG-air. Tepená čerpadla mají velmi dobrý poměr cena/výkon a dodávají se v široké výkonové řadě od 6 do 45 kW. Standardně jsou dodávána s elektro kotlem, ekvitermní regulací a režimem multi-unit. Samozřejmostí je české textové menu.

GAS KOMPLET s.r.o.
logo GAS KOMPLET s.r.o.

MIKROKOGENERAČNÍ JEDNOTKY firmy EC POWER, která je předním evropským výrobcem mikrokogeneračních jednotek. Společnost se specializuje pouze na mikrokogenerační jednotky do 20 kWe, vlastní řadu patentů a technických řešení. Pro své jednotky používá výhradně ...

 
 
Reklama