Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Tepelná čerpadla AC Heating – Vytápíme další bytový dům

Používání tepelných čerpadel v oblasti bytového fondu se stává v současnosti čím dál více aktuálním tématem: Tepelná čerpadla AC Heating byla nainstalována do dalšího bytového domu v Kladně.

V minulém měsíci jsme dokončili instalaci tepelných čerpadel do bytového domu v Kostelci nad Černými lesy. V tomto měsíci máme za sebou další aplikaci na bytovém domě, tentokrát v Kladně. Nyní se jedná o dům s 17 byty, tepelnou ztrátou 40 kW a spotřebou 1500 litrů teplé užitkové vody denně. Zdrojem tepla jsou dvě tepelná čerpadla AC Heating Convert AW 28 s celkovým instalovaným výkonem 56 kW.

Další zajímavou větší aplikací v této lokalitě, kterou jsme právě dokončili, je vytápění pivovaru v Zichovci (Nová náves). Pivovar byl slavnostně otevřen o minulém víkendu.

Velmi rádi Vám k tomuto tématu prozradíme více. Obraťte se na nás pomocí mailu info@ac-heating.cz, telefonu 731 071 599 nebo pomocí webového formuláře na našem webu www.ac-heating.cz.

Za tým AC Heating

Ing. Lubomír Kuchynka
www.ac-heating.cz
info@ac-heating.cz
731 071 599


Tepelné čerpadlo AC Heating na bytovém domě v Kladně


AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem
logo AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem

Společnost KUFI INT je česká firma, která vyrábí a instaluje tepelná čerpadla AC Heating Convert AW. Naše tepelná čerpadla vytápí rodinné domy, bytové domy, školy, školky, administrativní budovy a průmyslové haly. Máme za sebou stovky instalací tepelných ...

 
 
Reklama