Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

AC Heating – Výstavní slevy budou brzy končit

Na výstavě Aquatherm 2012 jsme představili novinky v oblasti měření a regulace i techniky tepelných čerpadel. Rovněž jsme při této akci nabídli možnost výstavních slev při koupi tepelného čerpadla.

V rámci veletrhu Aquatherm 2012 AC Heating – tepelná čerpadla avizovali poskytování slev, které budou pokračovat určitou dobu i po ukončení tohoto veletrhu. Slevy pokračují až do 8. 2. 2013. Pokud tedy uvažujete o pořízení tepelného čerpadla, máte ideální příležitost tak učinit nyní, ještě za zvýhodněných podmínek.

Montáž tepelného čerpadla může proběhnout ihned po uzavření zakázky nebo také později během letošního roku, přesně dle Vaší potřeby.

Pokud tedy chcete ještě tuto topnou sezónu začít šetřit a užívat komfortu vytápění tepelným čerpadlem, kontaktujte nás, rádi Vám ZDARMA vypracujeme cenovou nabídku i prováděcí projekt připojení tepelného čerpadla do Vašeho domu. Jsme pro Vás plně k dispozici na telefonu, mailu nebo nám můžete zaslat poptávku přes náš webový formulář. Za tým AC Heating

Ing. Lubomír Kuchynka
info@ac-heating.cz


AC Heating - tepelná čerpadla na veletrhu Aquatherm 2012
AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem
logo AC Heating - tepelná čerpadla s invertorem

Společnost KUFI INT je česká firma, která vyrábí a instaluje tepelná čerpadla AC Heating Convert AW. Naše tepelná čerpadla vytápí rodinné domy, bytové domy, školy, školky, administrativní budovy a průmyslové haly. Máme za sebou stovky instalací tepelných ...

 
 
Reklama