Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nový katalog odvětví dřevěných paliv, pelet a kotlů na biomasu

Klastr Česká peleta na veletrhu FOR THERM 2013 slavnostně představil nové číslo magazínu Komfortní teplíčko s katalogem firem.

Čtenář zde najde nejnovější informace z oboru vytápění peletami a dřevěnými palivy, statistiky domácích i zahraničních trhů, rozhovory se známými osobnostmi, které peletami vytápějí i zajímavé příklady z praxe.

Další část magazínu zabírá přehled předních firem, které se v tomto odvětví pohybují. Jsou zde profily výrobců i distributorů kotlů a kamen na dřevní pelety i kusové dřevo, výrobců pelet a briket i firem specializovaných na komfortní rozvoz pelet. Poslední část katalogu je věnována prezentaci desítek modelů kotlů a kamen.

Časopis vychází každým rokem před topnou sezonou v několikatisícovém nákladu. Je distribuován zdarma na výstavách a veletrzích a také k dispozici na internetu. Čtenářům přináší na více než 80 stranách ucelený přehled o odvětví a dává na výběr mezi padesátkou českých firem, které ve svém oboru něco znamenají.

Pro více informací o Klastru Česká peleta a jeho činnosti navštivte stránky www.ceska-peleta.cz nebo kontaktujte předsedu Klastru Ing. Vladimíra Stupavského na emailu predseda@ceska-peleta.cz.

Česká peleta, z.s.p.o.
logo Česká peleta, z.s.p.o.

Národní asociace Klastr Česká peleta zastupuje na českém a slovenském trhu stovku firem. Jsou jimi výrobci a prodejci kotlů a kamen na dřevo a dřevní pelety, výrobci a distributoři pelet, briket, dřeva a štěpky. Je poskytovatelem mezinárodní certifikace ...

 
 
Reklama