Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Viessmann Aplikace iOS Android 2013

Aplikace Viesmann pro tablety a chytré telefony pro vzdálenou správu - sledování topného systému přes chytré telefony a tablety.

Hodně aplikací pro chytré telefony a tablety pomáhá odborným topenářům při projektování, instalaci a servisu.

Uživatelé mohou využívat aplikace pro dálkové ovládání a kompletní monitorování svého topného systému. Více informací o aplikacích Viessmann

Aplikace pro náhradní díly: rychlá a jednoduchá objednávka

S aplikací pro náhradní díly nyní můžete objednat potřebné náhradní díly i přímo z aplikace – ať už jste právě u zákazníka v místnosti, kde je instalován kotel nebo sedíte u psacího stolu. Nová je také funkce scannování barkódů bez spojení se sítí, aby bylo potom později možné pohodlně vyvolat příslušné informace nebo přiřadit potřebné díly.

Aplikace Vitotrol: Komfortní dálkové ovládání

Aplikace Vitotrol umožňuje komfortní dálkové ovládání topného zařízení přes mobilní internetové spojení. V nejnovějším provedení je tato aplikace kromě chytrých telefonů a tabletů s iOS – nyní k dispozici i pro zařízení s operačním systémem Android. Tím lze kdykoliv kontrolovat a řídit z cest topná zařízení s plynovými nebo olejovými kotli, tepelnými čerpadly, hybridními přístroji nebo peletovými kotli a to až tři topné okruhy.

Vitotrol Showcase App
Kromě Vitotrol App máte v App Store i v Google Play k dispozici zdarma ke stažení i testovací prostředí Vitotrol Showcase App. Můžete si s ním vyzkoušet, jak můžete pomocí iPhone, iPad nebo Androidu obsluhovat topné zařízení Viessmann. Showcase App umožňuje přístup k simulovanému topnému zařízení Viessmann.
VIESSMANN, spol. s r.o.
logo VIESSMANN, spol. s r.o.

Kompletní program Viessmann nabízí individuální řešení s efektivními systémy v nejvyšší kvalitě pro všechny oblasti použití a energetické zdroje - vytápění, průmyslové energetické systémy, chladicí systémy.

 
 
Reklama