Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Krby Turyna nabízí belgickou kvalitu

Jednoduchý tvar, minimalistický přístup a pravá belgická kvalita. To vše nabízí krby a kamna značky Stûv. Na bohatý sortiment se můžete podívat v prostorách firmy Krby Turyna – autorizovaného zástupce pro značku Stûv v České republice.

Krby a krbová kamna Stûv od Krby Turyna
Krby a kamna Stûv jsou spojení jednoduchého, čistého designu a dokonalé architektury.

Jedinečný, jednoduchý design a vysoký výkon, i tak lze stručně shrnout krby a kamna značky Stûv. Stûv je valonský název, který má výstižný překlad - slovo „kamna“. Tato belgická značka se zejména soustředí na všechny důležité funkční aspekty, které se týkají zejména kamnářského řemesla.

Velkou vymožeností těchto krbů a kamen je nejen vynikající zajištění proudění teplého vzduchu do vedlejších místností, ale také z prostor odebírá chladný vzduch. Celé kouzlo funguje už při samotném hoření polen v kamnech, kdy je teplota v ohništi velmi vysoká. Teplo se šíří buď sáláním přes sklo, nebo díky přirozenému proudění vzduchu, kdy obíhá vzduch ve dvojitém plášti kamen spalovací komorou, a pak teplo šíří do místnosti. Proto kamna a krby Stûv zajistí opravdu dlouhodobé uchování tepla.

Kamna a krby Stûv mohou být osazeny na podlahu na speciálním podstavci nebo přímo ve zdi. Každý model nabízí zásuvku pro uložení menších předmětů (polínka nebo příslušenství), aby se nepovalovala jen tak nedbale v blízkosti kamen.

Krby Stûv díky své technologii patří mezi ty nejvýkonnější vládce ohně a jeho tepelné energie. V bohatém sortimentu nabízí firma Krby Turyna krby a kamna, které si každý může navíc prohlédnout i ve vzorkovně v mnoha barevných provedeních.

 
 
Reklama