Nejoblíbenější řada termostatů Slimline

Datum: 14.9.2014 6:26  |  Organizace: AHI CARRIER CZ s.r.o.  |  Firemní zpráva

AHI Carrier nabízí tři řady vč. modelů 230 V pro standardní systémy, modely pro síťové prostředí 12 V a modely pro elektrické podlahové vytápění.

AHI CARRIER CZ s.r.o.
Stýblova 253/13
14900 Praha 4 - Chodov

tel.:+420 212 812 030, 602 218 459, 606 651 047, 602 108 962, 724 065 502
e-mail:
web:www.ahi-carrier.cz

Řídicí systémy pro vytápění domácností

Nové bezdrátové termostaty Heatmiser UK Ltd. (výroba UK) vám pomohou ovládat váš topný systém přes internetový prohlížeč nebo bezplatnou mobilní aplikaci z jakékoliv místnosti u vás doma, v práci nebo kdekoliv na světě. Tímto nejjednodušším a nejpohodlnějším způsobem můžete své topení regulovat třeba i během dovolené a okamžitě.

Již skladem v akční ceně NeoKit1. Tento box obsahuje obsahuje wifi modem a velmi elegantní dotykový termostat vhodný do jakéhokoliv interiéru a to ve dvou provedeních ledově bílá nebo safírově černá. Po zakoupení stačí jen ZDARMA stáhnout aplikaci z Apple App Store, Google Play Store, Amazon App Store nebo Windows Phone App Store, zaregistrovat se a propojit ovladač s ovládaným prvkem.

Moderní vzhled

Termostaty řady Slimline jsou určeny pro montáž pod omítku, po instalaci má proto hloubku jen 13 mm.

Funkce Dovolená

Snižuje nastavenou teplotu ve Vašem domě po dobu trvání dovolené a vrací se zpět k naprogramovaným nastavením, abyste se po návratu ocitli ve vyhřátém domově.

Model pro elektrické podlahové vytápění

Protože se termostat řady Slimline dodává s dálkovým podlahovým čidlem, nabízí PRT-E schopnost měřit teplotu v místnosti, teplotu podlahy nebo obojí. PRT-E je dimenzován na 16 A a je tak ideální pro elektrické podlahové vytápění.

termostat řady Slimline AHI Carrier tepelná čerpadla
Nové bezdrátové termostaty Heatmiser UK
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Kontrola tmavosti kouře, aneb jak každý může kontrolovat kvalitu ovzduší v okolí

23.3.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Tmavý kouř signalizuje nedokonalé spalování a nebo použití neschváleného paliva. Kdy je kouř nepřípustně tmavý? Srovnávací měřítko nabízí Ringelmannova metoda, jejíž použití je jednoduché.

Vzpomínka CTI ČR na pana Miroslava Vybírala

21.3. 1:48   Miroslav Vybíral se dlouhodobě věnoval činnosti v oblasti energeticky úsporných projektů. Svoje odborné znalosti předával po mnoho let a obětavě udržoval povědomí topenářského řemesla. více >>> (Cech topenářů a instalatérů ČR)

Emise CO2 a jejich dopad na hodnocení zdrojů v budovách

19.3.2018 | Ing. Jiří Novotný, Fakulta strojní, ČVUT v Praze, doc. Ing. Tomáš Matuška, Ph.D., Univerzitní centrum energeticky efektivních budov, ČVUT v Praze
Jedním z nejznámějších a nejvýznamnějších skleníkových plynů je oxid uhličitý (CO2), který vzniká jednak přírodními procesy, nicméně v posledním století k jeho vzniku významně přispívá spalování uhlíkatých paliv, zejména pak fosilních paliv. Tento text je zaměřen na emise CO2 související s energetickými přeměnami pro dodávku energie do budov.
diskuse: 3 příspěvky, poslední 21.03.2018 08:45

Místo starého kotle automatický

18.3.2018 | redakce TZB-info ve spolupráci se značkou Dakon
Výměna vysloužilého starého kotle na tuhá paliva s ručním přikládáním je příležitostí k jeho náhradě za automatický, který uživateli zajistí zásadní zvýšení komfortu vytápění. Vzhledem k plně automatickému řízení spalovacího procesu, které je provázáno s přísunem paliva ze zásobníku, se v automatickém kotli zvyšuje účinnost využití paliva.

Wels Energiesparmesse 2018 – největší rakouský veletrh zaměřený na TZB

18.3.2018 | Ing. Petr Kubesa, VŠB-TU Ostrava, Výzkumné energetické centrum
Rakouský veletrh Energiesparmesse, který tradičně proběhl v hornorakouském městě Wels, je ukazatelem trendů, které probíhají v oboru vytápění u našich jižních sousedů. Autor článku zachytil základní trendy, které byly letos prezentovány. Rakousko je leaderem ve využití biomasy a tak veletrh ve Welsu ve spojení se souběžně probíhající konferencí World Sustainable Energy Days je důležitým místem setkání příznivců tohoto paliva.

Témata 2018

Partneři - Vytápění

logo ENBRA
logo THERMONA
logo GEMINOX
logo DANFOSS
logo FV PLAST

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czCentrální vysavač: Filtrace určí kvalituPokoj s hvězdnou oblohou, ložnice beze stěnLuxusní a inteligentní bydlení ze staré prádelny vzniklo v BrněLesy ČR zvýší investice do vodních staveb o polovinu na 300 mil.