Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nový průtokový ohřívač Junkers

Značka Junkers představila na veletrhu ForTherm nový průtokový ohřívač HydroCompact. Se svou hloubkou 17 cm se řadí mezi nejmenší průtokové ohřívače na trhu a jeho instalace je možná prakticky kdekoliv.

Sortiment značky Junkers nabízí širokou řadu průtokových ohřívačů, od nejjednodušších modelů s piezoelektrickým zapalováním až po komfortní varianty s hydrogenerátorem a multifunkčním displejem. Nová řada plynových průtokových ohřívačů HydroCompact s nuceným odtahem spalin nahrazuje doposud nabízené modely s označením Celsius.

Inovativní patentovaná technologie OptiFlow umožňuje automatické přizpůsobení se otáček ventilátoru podle délky potrubí odtahu spalin a reguluje tak přívod vzduchu pro optimální účinnost spalování. Díky malým rozměrům a prodloužení odvodu spalin na 12 metrů v případě koncentrického odkouření lze přístroj umístit prakticky všude.


Výhody na první pohled:
  • minimální rozměry – hloubka pouze 17 cm
  • účinnost až 92 %
  • nezávislost na místě instalace (provedení turbo)
  • nízká spotřeba plynu díky širokému modulačnímu rozsahu (1:7)
  • možnost přesného nastavení výstupní teploty vody
Bosch Termotechnika s.r.o. - obchodní divize Bosch Junkers
logo Bosch Termotechnika s.r.o. - obchodní divize Bosch Junkers

Tepelná čerpadla, plynové kondenzační kotle, atmosférické kotle, elektrokotle, plynové průtokové ohřívače, zásobníky TUV, regulace, solární systémy.

 
 
Reklama