Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

REMS Eskimo a REMS Frigo 2 - zmrazit místo vyprázdnit

Datum: 14.6.2016 05:00  |  Organizace: REMS Česká republika s.r.o.   |  Firemní zpráva

Zmrazovače trubek umožňují jednoduché, rychlé zmrazování nevyprázdněných potrubních vedení. Pro údržbu, opravy a rozšiřování potrubních systémů. Ocelové, měděné, plastové, vrstvené trubky Ø 1/8–2" Ø, 10–60 mm.

REMS Česká republika s.r.o.
Nádražní 271
253 01 Hostivice

tel.:+420 220982880, fax: +420 220982883
e-mail:
web:www.rems.de

REMS Eskimo - zmrazovač trubek

  • Super rychlý. Automatický přívod zmrazovacího média. Vysoký tepelný výkon, např. 3/4” ocelová trubka za pouhých 5 min. Obzvláště úzké, nezničitelné zmrazovací manžety.
  • Zmrazovací médium: oxid uhličitý. Tepelný výkon až –79°C. Nejedovatý, nehořlavý. Ergonomické rukojeti z umělé hmoty pro příjemnou práci.

REMS Frigo 2 - elektrický zmrazovač trubek

  • Super rychle do 2”. Vysoký tepelný výkon, např. 3/4” ocelovou trubku za pouhých 9 min při teplotě prostředí/vody cca 18°C. Obzvláště úzké, patentované zmrazovací hlavy, v mžiku namontované. Uzavřený oběh zmrazovacího média. Šetrné k životnímu prostředí. Zmrazovací médium: R-404A, bez freonů. Zobrazení teploty LCD-digitálním teploměrem. Ideální i pro delší opravy.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Výměny kotlů – nové téma na TZB-info

19.3.2019 | Ing. Zdeněk Lyčka
Termín povinných výměn kotlů třídy 1 a 2 na pevná paliva se blíží. Proto TZB-info soustředí potřebné informace do společného tématu s cílem pomoci a ulehčit rozhodování.

ISH 2019: Budoucnost podle Viessmann

19.3.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Vedoucí výrobce tepelné techniky představil na mezinárodním veletrhu ISH současnost a své vize, jak být úspěšný i v příštích letech.

Ultra klidné tepelné čerpadlo pro vytápění a chlazení – UltraSource®

18.3.2019 | Hoval spol. s r.o.
Tato tepelná čerpadla jsou navržena s ohledem na požadavky bydlení. Jedná se o velmi účinné řešení, přesto ale velmi tiché s hladinou hluku pouze 28 dB(A) ve vzdálenosti 3 m.

ISH Frankfurt 2019: Budoucnost podle Bosch Thermotechnik

14.3.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Budoucnost tepelné techniky je, jak ukazuje společnost Bosch Thermotechnika, úzce propojena s všemi toky energií v budovách i jejich okolí. Základem jsou energeticky efektivní prvky, které musí být inteligentně řízeny s ohledem na činnost prvků ostatních. A to jak v rámci jednoho domu, tak i obce, města atp. Napomáhá k tomu zásadní přechod na elektrickou energii a decentralizace zdrojů.
Zdroj: článek Digitalizace od základu mění plynárenské řemeslo

Selháváme v digitálním vzdělávání

13.3. 0:30   Již nyní kotelny i kotle běží s dálkovou správou, která ulehčuje servis. A topenáři musí umět vše nejen zapojit, ale i používat. Klempíř nebo kominík bude brzy před šplháním na střechu používat drony. více >>>

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme