Buderus blíže zákazníkům: Nový e-shop a zboží do 24 hodin kupujícímu

Datum: 8.11.2014  |  Autor: redakce

Společnost Bosch Termotechnika s.r.o., divize Buderus, představila nový logistický koncept, který bude spuštěn 1. ledna 2015. Zcela změněn bude způsob dodávky a odběru zboží. Společnost to sdělila na tiskové konferenci v Praze.

Ke změnám Buderus přistupuje na základě analýzy současného trhu tepelné techniky provedené v roce 2013 agenturou TNS ve spolupráci s instalatéry a montážními firmami. Výzkum odhalil „poptávku po vyšší kvalitě služeb, kratších dodacích lhůtách a technické kompetenci ze strany dodavatelů“.

Nově bude Buderus dodávat zboží do 24 hodin přímo na adresu udanou zákazníkem, přičemž pro příjem a zpracování objednávek bude sloužit jeden kontakt, a to centrální sklad v Praze. Zákazník bude mít okamžitý přehled o stavu objednávky, včetně elektronické informace o příjmu objednávky, expedici zboží a termínované dodávky na místo určení. Pro odběr budou nově sloužit výdejní místa poboček spediční společnosti Dachser. Distribuce bude probíhat také přes pobočky České pošty. Celkem se jedná o více než 3 000 výdejních míst po celé České republice.

Buderus zároveň rozšiřuje tým technické podpory o nové specializované pozice. Zakládá vlastní servisní organizaci. Nabízet bude širší technické poradenství již ve fázi projektování. Intenzivnější technické poradenství má směřovat také k zákazníkovi v rámci servisu již instalovaných zařízení. Přímá servisní služba bude určena pro velké instalace. Síť autorizovaných servisních partnerů bude nadále zajišťovat podporu ostatních instalací.

Na tiskové konferenci Buderus rovněž představil nový stacionární kondenzační kotel LOGANO PLUS GB 212, uvedený na trh v srpnu 2014. Kondenzační kotel Logano plus GB212 dosahuje normovaného stupně využití až 109,4 %, při výkonu 3 až 49,9 kW. Druhou představenou novinkou je tepelné čerpadlo LOGATHERM WPL AR vzduch-voda, uvedené v srpnu 2014. Tepelné čerpadlo je určeno pro vytápění a chlazení a dosahuje vysokého topného faktoru až 4,2 při A2/W35. K dispozici je ve výkonových variantách 6/8/11/14 kW. Třetí představenou novinkou je regulace LOGAMATIC EMS PLUS, uvedená na trh již v červnu 2014. Nový regulační systém EMS plus slouží k ovládání všech typů nástěnných a vybraných typů stacionárních plynových kotlů, které jsou v současné době v nabídce značky Buderus.

 

Hodnotit:  

Datum: 8.11.2014
Autor: redakceSdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Vytápění

logo GEMINOX
logo THERMONA
logo FV PLAST
logo DANFOSS
logo ENBRA

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czPokládka koberce na podložku. Metoda napínání do obvodových lištOslavte světový den vody! Navštívit můžete spousty akcí, můžete i pomoci!Aplikace fermacell Store finder pro rychlé vyhledání prodejnyRadiátory Kermi na veletrhu Aquatherm 2018