Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

AHRI certifikace: Zapojte se společně s námi do diskuze na veřejném webináři!

V tomto webovém semináři se zaměříme na výhody používání AHRI deskových výměníků s certifikovaným výkonem. Pozornost budeme věnovat certifikačnímu programu AHRI LLHE (AHRI Liquid to Liquid Heat Exchangers) a jeho přínosům.Certifikace AHRI chrání koncové uživatele před poddimenzovaním deskových výměníků tepla.

  • Kdy: 21. 9. 2016 od 9:00 hod.
  • Prezentuje: Stefan Linde (Market Manager Alfa Laval)

V důsledku tvrdého konkurenčního boje se někteří výrobci rozhodli snižovat náklady poddimenzováním výrobních komponentů. Poddimenzované tepelné výměníky však v delších časových úsecích vykazují nízkou výkonnost, což vede ke zvýšení provozních nákladů.

Certifikační program AHRI 400 pro výměníky tepla typu kapalina-kapalina (AHRI LLHE) je aktuálně jediný certifikát výkonu od nezávislé instituce platný pro deskové výměníky tepla na celém světě.

Registrace ihned.
Alfa Laval spol. s r. o.
logo Alfa Laval spol. s r. o.

Alfa Laval - výměníky tepla, vzduchové chladiče, kondenzátory a kompaktní předávací stanice tepla pro vytápění, chlazení, chladírenství, přípravu teplé vody, využití odpadního tepla, ohřev bazénové vody, solární systémy, chlazení olejů, lehký průmysl, ...

 
 
Reklama