Nová vysoce účinná čerpadla pro OEM – výrobce kotlů a dalších komponentů pro vytápění

Datum: 4.9.2017 01:00  |  Organizace: KSB - PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern  |  Firemní zpráva

Společnost KSB Aktiengesellschaft, Německo, uvedla na trh vysoce účinná oběhová čerpadla konstrukční řady Calio SI ve čtyřech konstrukčních variantách.

KSB - PUMPY + ARMATURY s.r.o., koncern
Klíčova 2300/6
149 00 Praha 4 - Chodov

tel.:241 090 213, 241 090 211
e-mail:
web:www.ksb.com/ksb-cz/
Nová vysoce účinná čerpadla speciálně pro požadavky OEM
Nová vysoce účinná čerpadla speciálně pro požadavky OEM


Čerpadla Calio SI společnosti KSB – PUMPY + ARMATURY jsou určeny pro použití ve vytápění, klimatizování a v solárních energetických systémech, kde usnadňuje automatický provoz s konstantním tlakem nebo regulací proporcionálního tlaku a také provoz s požadovanou hodnotou signálu 0-10 V na vstupu nebo s externí regulací prostřednictvím signálu PWM v souladu s “VDMA-Einheitsblatt”.

U variant HMI, Dual a EcoMatch může uživatel volit požadovaný provozní režim pomocí dvou tlačítek na ovládacím panelu. Nové čerpací agregáty jsou poháněny vysoce účinnými motory s mokroběžnými rotory, jejichž účinnost převyšuje požadavky na energetickou účinnost podle ErP 2015.

Plná ochrana motoru s integrovanou elektronikou chrání vinutí před přehřátím, a tak je automatickým systémem odblokování rotoru a funkcí “soft start” zajištěna vynikající provozní spolehlivost. Šestipólová konstrukce rotoru umožňuje provoz s velmi nízkým hlukem a s minimálním přenosovým krouticím momentem. Bezúdržbová keramická ložiska zajišťují dlouhou provozní životnost při teplotách čerpaného média až do 110 °C.

Jmenovité výkony pohonů patnácti různých velikostí se pohybují v rozsahu 25 až 62 W a čerpadla jsou k dostání ve stavebních délkách 130 mm a 180 mm.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Jednotrubková otopná soustava na zámku Kamenice nad Lipou po 15 letech

18.6.2018 | Dr. Ing. Petr Fischer
Pojednání o stavu jednotrubkové otopné soustavy, která začala být projektována v roce 1999 a je nepřetržitě v provozu již přes 15 let.

Kdy a proč se odpojit od CZT?

16.6.2018 | redakce
Přechod na vlastní plynovou kotelnu pro bytový objekt má smysl, pokud se návratnost investice pohybuje v řádu pěti až šesti let.

REGULUS – OZE ve vztahu k dotacím a novinky

15.6.2018 | redakce TZB-info ve spolupráci s firmou REGULUS
Některé poznatky z jarního cyklu přednášek společnosti REGULUS spol. s r.o., které organizovala Společnost pro techniku prostředí.

Zkušenosti z vytápění rodinného domu krbovými kamny s teplovodním výměníkem tepla

11.6.2018 | Ing. Jaroslav Dufka
Snaha minimalizovat náklady na vytápění vede některé majitele rodinných domů k používání krbových vložek nebo krbových kamen s teplovodním výměníkem. Provozní náklady se tím omezí jen na nákup paliva. S použitím teplovodního výměníku jsou však spojeny stejné bezpečnostní požadavky jako s teplovodním kotlem.
diskuse: 1 příspěvek, 14.06.2018 14:14

Jak zapálit uhlí nebo pelety v automatickém kotli?

10.6.2018 | redakce TZB-info ve spolupráci se značkou Dakon
První zapálení paliva v novém automatickém kotli na tuhá paliva může být takovou malou rodinnou oslavou. Jak to provést elegantně, a přitom odborně a správně? Příklad postupu je demonstrován na kotli Dakon DOR 5N Automat, a to s palivem hnědé uhlí – Ořech 2. Tento kotel může být provozován rovněž s palivem dřevěné pelety.

Témata 2018

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

technická podpora výrobců

Partneři - Vytápění

logo ENBRA
logo FV PLAST
logo THERMONA
logo DANFOSS
logo GEMINOX

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czArchitektonicky zdařilou továrnu na zpracování bambusu postavili z betonuObjem veřejných stavebních zakázek do června vzrostl o 82 procentPožadavky na doplňování pitné nebo užitkové vody do vodovodu – V.Bezúdržbové terasy Terrace Massive Pro