CDP Ivory věnovala 15 tisíc korun na brněnské sysly

Datum: 12.8.2017 02:00  |  Organizace: CDP IVORY, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Jarní kampaň Kdo syslí, pomáhá, skončila. Díky zákazníkům, kteří se rozhodli předzásobit kvalitními peletami za nejnižší ceny, jsme mohli předat maskotům akce 15 tisíc korun.

CDP IVORY, s.r.o.
Kostelecká 908
19600 Praha 9

tel.:733 681 573
e-mail:
web:www.cdp.cz
Šek na 15 tisíc korun předala 26. července 2017 CDP Ivory zástupci brněnské zoologické zahrady
Šek na 15 tisíc korun předala 26. července 2017 CDP Ivory zástupci brněnské zoologické zahrady

Jak jsme začátkem dubna slíbili, tak jsme udělali. Zafixovali jsme výhodnou jarní cenu a vybídli naše odběratele k syslení. Právě na jaře se totiž vyplatí doplnit zásoby topiva a připravit se na další zimu. Traduje se, že podobně předvídaví jsou právě sysli. Ať už jde o pravdu nebo pověru, jisté zůstává, že sysel obecný je dnes kriticky ohrožený druh, který se vlivem lidské činnosti dostal na pokraj vyhubení.

Proto putovala z každé prodané tuny pětikoruna do Zoo Brno. Šek na 15 tisíc korun předala 26. července 2017 CDP Ivory zástupci zahrady. Finance jsou určeny na rozvoj záchranného programu sysla obecného.

Rád bych všem odběratelům poděkoval. Díky nadšení pro záchranný program Zoo Brno, jež jste s námi sdíleli, jsme mohli být našim milým maskotům alespoň trochu nápomocni. Věřím, že syslů bude v naší krajině přibývat. Zároveň doufám ve stále rostoucí zájem o vytápění ekologickými a ekonomickými dřevními peletami. Ochrana přírody by měla být nejvyšší prioritou každého z nás,“ řekl jednatel Jiří Vrba.

Na výhodné zásobení kvalitním topivem ovšem není pozdě ani v létě. Využijte příznivých cen, komfortní dopravy specializovanou logistikou až ke kotli i bonusového programu, který zákazníkům nabízíme.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Kontrola tmavosti kouře, aneb jak každý může kontrolovat kvalitu ovzduší v okolí

23.3.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Tmavý kouř signalizuje nedokonalé spalování a nebo použití neschváleného paliva. Kdy je kouř nepřípustně tmavý? Srovnávací měřítko nabízí Ringelmannova metoda, jejíž použití je jednoduché.

Vzpomínka CTI ČR na pana Miroslava Vybírala

21.3. 1:48   Miroslav Vybíral se dlouhodobě věnoval činnosti v oblasti energeticky úsporných projektů. Svoje odborné znalosti předával po mnoho let a obětavě udržoval povědomí topenářského řemesla. více >>> (Cech topenářů a instalatérů ČR)

Emise CO2 a jejich dopad na hodnocení zdrojů v budovách

19.3.2018 | Ing. Jiří Novotný, Fakulta strojní, ČVUT v Praze, doc. Ing. Tomáš Matuška, Ph.D., Univerzitní centrum energeticky efektivních budov, ČVUT v Praze
Jedním z nejznámějších a nejvýznamnějších skleníkových plynů je oxid uhličitý (CO2), který vzniká jednak přírodními procesy, nicméně v posledním století k jeho vzniku významně přispívá spalování uhlíkatých paliv, zejména pak fosilních paliv. Tento text je zaměřen na emise CO2 související s energetickými přeměnami pro dodávku energie do budov.
diskuse: 3 příspěvky, poslední 21.03.2018 08:45

Místo starého kotle automatický

18.3.2018 | redakce TZB-info ve spolupráci se značkou Dakon
Výměna vysloužilého starého kotle na tuhá paliva s ručním přikládáním je příležitostí k jeho náhradě za automatický, který uživateli zajistí zásadní zvýšení komfortu vytápění. Vzhledem k plně automatickému řízení spalovacího procesu, které je provázáno s přísunem paliva ze zásobníku, se v automatickém kotli zvyšuje účinnost využití paliva.

Wels Energiesparmesse 2018 – největší rakouský veletrh zaměřený na TZB

18.3.2018 | Ing. Petr Kubesa, VŠB-TU Ostrava, Výzkumné energetické centrum
Rakouský veletrh Energiesparmesse, který tradičně proběhl v hornorakouském městě Wels, je ukazatelem trendů, které probíhají v oboru vytápění u našich jižních sousedů. Autor článku zachytil základní trendy, které byly letos prezentovány. Rakousko je leaderem ve využití biomasy a tak veletrh ve Welsu ve spojení se souběžně probíhající konferencí World Sustainable Energy Days je důležitým místem setkání příznivců tohoto paliva.

Témata 2018

Partneři - Vytápění

logo FV PLAST
logo GEMINOX
logo DANFOSS
logo THERMONA
logo ENBRA

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czČisté tržby mezinárodního koncernu Lindab v roce 2017 vzrostly na 826,6 mil. EURBřeclavská nemocnice vsadila na energetické úspory. Ročně na energiích ušetří okolo 40 %Luxusní a inteligentní bydlení ze staré prádelny vzniklo v BrněPokládka koberce na podložku. Metoda napínání do obvodových lišt