Vyznamenanie Plus X oceňuje inovatívny priestorový termostat Smatrix Style

Datum: 15.11.2017 3:24  |  Organizace: Uponor, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Najväčšie celosvetové ocenenie Plus X Award, vyznamenáva vynikajúce produkty a technológie. Smatrix Style v štyroch kategóriách: kvalita, dizajn, jednoduché ovládanie a ekológia.

Uponor, s.r.o.
Za Tratí 197
196 00 Praha 9 - Třeboradice

tel.:233 313 844, 233 313 847
e-mail:
web:www.uponor.cz

Priestorový termostat Smatrix Style neustále monitoruje operatívnu teplotu a tvorí súčasť inteligentného riadiaceho systému Smatrix spoločnosti Uponor pre sálavé vykurovanie a chladenie. Vďaka svojej technológii automatického vyváženia vytvára optimálny komfort vo vnútornom prostredí a zároveň zaisťuje vysokú energetickú účinnosť - ušetrí až 20 % nákladov na vykurovanie. Vysoko citlivé snímače merajú teplotu vzduchu a sálania, čo umožňuje presné ovládanie teploty vnútorného prostredia.

Porota nielenže ocenila výnimočnú kvalitu a ekológiu Uponor Smatrix Style, ale ocenila aj elegantný a tenký dizajn produktu, ktorý diskrétne dopĺňa akékoľvek interiérové prostredie. Sofistikovaná súčasť je k dispozícii v dvoch farbách - biela a čierna - a ponúka veľký a ľahko čitateľný E-Ink displej. Nastavenie priestorového termostatu je možné jednoducho nastaviť pomocou dvoch tlačidiel umiestnených na boku alebo prostredníctvom užívateľsky prívetivého dotykového rozhrania, ktoré komunikuje so všetkými ostatnými systémovými komponentmi a je prepojené s aplikáciou Smatrix. Spoločne tieto vlastnosti zabezpečujú optimálne využitie podľa odborného hodnotenia poroty.

Porota Plus X Award sa skladá z medzinárodných nezávislých odborníkov z 25 priemyselných odvetví. Každoročne sa zúčastňuje viac ako 600 medzinárodných značiek. To z neho robí najväčšie a najdôležitejšie ocenenie za inováciu v oblasti technológií, športu a životného štýlu. V rôznych oblastiach priemyselných odvetviach porota udeľuje oficiálne ocenenie značkám, ktoré odrážajú výnimočnú úroveň inovácie, kvality, dizajnu, jednoduchosti použitia, funkčnosti, ergonómie a ekológie.

Uponor Plus X Award obr. 1.  Najväčšie svetové vyznamenanie za inovácie ocenilo vynikajúcu kvalitu priestorového termostatu spoločnosti Uponor Smatrix Style v štyroch kategóriách: kvalita, dizajn, jednoduchosť použitia a ekológia.
Uponor Plus X Award obr. 1. Najväčšie svetové vyznamenanie za inovácie ocenilo vynikajúcu kvalitu priestorového termostatu spoločnosti Uponor Smatrix Style v štyroch kategóriách: kvalita, dizajn, jednoduchosť použitia a ekológia.
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Vzpomínka CTI ČR na pana Miroslava Vybírala

21.3. 1:48   Miroslav Vybíral se dlouhodobě věnoval činnosti v oblasti energeticky úsporných projektů. Svoje odborné znalosti předával po mnoho let a obětavě udržoval povědomí topenářského řemesla. více >>> (Cech topenářů a instalatérů ČR)

Emise CO2 a jejich dopad na hodnocení zdrojů v budovách

19.3.2018 | Ing. Jiří Novotný, Fakulta strojní, ČVUT v Praze, doc. Ing. Tomáš Matuška, Ph.D., Univerzitní centrum energeticky efektivních budov, ČVUT v Praze
Jedním z nejznámějších a nejvýznamnějších skleníkových plynů je oxid uhličitý (CO2), který vzniká jednak přírodními procesy, nicméně v posledním století k jeho vzniku významně přispívá spalování uhlíkatých paliv, zejména pak fosilních paliv. Tento text je zaměřen na emise CO2 související s energetickými přeměnami pro dodávku energie do budov.
diskuse: 3 příspěvky, poslední 21.03.2018 08:45

Místo starého kotle automatický

18.3.2018 | redakce TZB-info ve spolupráci se značkou Dakon
Výměna vysloužilého starého kotle na tuhá paliva s ručním přikládáním je příležitostí k jeho náhradě za automatický, který uživateli zajistí zásadní zvýšení komfortu vytápění. Vzhledem k plně automatickému řízení spalovacího procesu, které je provázáno s přísunem paliva ze zásobníku, se v automatickém kotli zvyšuje účinnost využití paliva.

Wels Energiesparmesse 2018 – největší rakouský veletrh zaměřený na TZB

18.3.2018 | Ing. Petr Kubesa, VŠB-TU Ostrava, Výzkumné energetické centrum
Rakouský veletrh Energiesparmesse, který tradičně proběhl v hornorakouském městě Wels, je ukazatelem trendů, které probíhají v oboru vytápění u našich jižních sousedů. Autor článku zachytil základní trendy, které byly letos prezentovány. Rakousko je leaderem ve využití biomasy a tak veletrh ve Welsu ve spojení se souběžně probíhající konferencí World Sustainable Energy Days je důležitým místem setkání příznivců tohoto paliva.

Vlastnosti automatického kotle Dakon DOR 5N Automat

17.3.2018 | redakce TZB-info ve spolupráci se značkou Dakon
Příznivci využití tuhých paliv, kteří oceňují dlouhou životnost kotlů Dakon typů DOR s ručním přikládáním, mají možnost při zachování věrnosti značce přejít na mnohem komfortnější a účinnější způsob vytápění, a to instalací automatického kotle Dakon DOR 5N Automat.

Témata 2018

Partneři - Vytápění

logo GEMINOX
logo FV PLAST
logo ENBRA
logo DANFOSS
logo THERMONA

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czPokládka koberce na podložku. Metoda napínání do obvodových lištOslavte světový den vody! Navštívit můžete spousty akcí, můžete i pomoci!Aplikace fermacell Store finder pro rychlé vyhledání prodejnyRadiátory Kermi na veletrhu Aquatherm 2018