Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nejprodávanější termostat TFT nyní v barevném provedení

Termostat s dotykovým displejem TFT (Touch Fenix Thermostat), navržený speciálně pro ovládání systémů elektrického vytápění, je nyní dostupná v barevném provedení.

Jak snadno lze oba díly vyměnit, se můžete podívat v krátké 3D animaci

Nová verze termostatu, kterou právě nyní zavádíme do nabídky pod označením Termostat TFT 2, si zachovala všechny přednosti první verze, tj. velký a přehledný dotykový displej, intuitivní ovládání a univerzálnost pro všechny druhy elektrického vytápění, byl ale zcela přepracován skelet termostatu.

Vnější viditelná část je nově složena ze dvou částí – obvodového rámečku a čelního krytu. Oba díly je možné sejmout a vyměnit za barevné provedení. Výměna je velmi snadná a uživatel ji může provést sám, bez asistence odborné firmy. V úvodu budou oba díly nabízeny ve třech dalších barvách – černé, červené a stříbrné. Barvy obou dílů lze libovolně kombinovat. Společně s bílou, ve kterém je termostat prodáván, tak lze vytvořit až 16 různých barevných variant. Termostat je prodáván v základní bílé, ostatní díly si uživatel vybere a objedná pouze v rozsahu jím žádaného barevného provedení.

Připravili jsme pro vás také jednoduchou aplikaci, ve které si můžete vyzkoušet, jaké barevné provedení termostatu TFT 2 by se vám nejvíce líbilo.

Na závěr malá zajímavost – nově je termostat TFT 2 vybaven také infrapasivním senzorem přítomnosti osob. Tato funkce je určena zejména pro aplikace s přímotopnými nebo sálavými konvektory, tedy systémy s rychlou dynamiku zátopu. V případě nepřítomnosti uživatele termostat automaticky sníží teplotu v prostoru, což vede k významné úspoře energie. Při jeho návratu se pak termostat automaticky vrací k nastavené komfortní teplotě. Protože tato funkce ale není vhodná pro velkoplošné systémy (podlahové nebo stropní vytápění), lze ji samozřejmě uživatelsky úplně vypnout.

FENIX Trading s.r.o.
logo FENIX Trading s.r.o.

Výroba a prodej elektrického vytápění: rohože ECOFLOOR pro podlahové vytápění, topné folie ECOFILM pro podlahové a stropní vytápění, sálavé panely ECOSUN, přímotopné konvektory ECOFLEX, ochrana topnými kabely před sněhem a ledem, domovní regulace.

 
 
Reklama