Podlahové topení

Datum: 11.1.2018 4:15  |  Autor: Lukáš Wimmer  |  Organizace: TZB-Wimmer, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Jsme rodinná firma, která se specializuje na vytápění rodinných domů a středních budov, zdravo-technické instalace a rozvody plynu.

TZB-Wimmer, s.r.o.
Ševelova 2278/9
62800 Brno

tel.:608 800 516
e-mail:
web:www.tzbw.cz

Podlahové topení

Prostřednictvím zkušeného realizačního týmu přinášíme svým klientům z jižní Moravy a Brna špičkové know-how a uplatnění poznatků do praxe. Díky tomu jsme dokázali naplnit potřeby a očekávání našich zákazníků lépe, než kterákoli firma.

A to Vám garantujeme! :) Po dobu záruky 5 let totiž jednou ročně provádíme kontroly a servis bezplatně, čímž předcházíme zbytečným závadám na instalovaném zařízení.

Příklad z praxe:

Pro našeho klienta jsme instalovali dnes velmi populární podlahové topení.

Jeho požadavky byly:
  • systém podlahového topení použitelný pro kondenzační kotel i pro tepelné čerpadlo
  • bylo naplánováno, že podlaha bude anhydrid a dlažba – proto jsme zvolili variantu systémové desky, ne AL folii, která negativně reaguje s anhydridem
Zvolené produkty:
  • podlahové topení na systémovou desku značky Ivar,
  • potrubí podlahového topení Ivar Al-Pex Turatec – 16 mm,
  • obvodový dilatační pás s fólií proti zatečení anhydridu

Máte také jasnou představu a specifické požadavky na provedení? Nebo nevíte přesně, jak řešit rekonstrukci vytápění, rozvodů plynu či vody? Uvažujete na léto o klimatizaci nebo o solárních panelech? Rádi odpovíme na všechny vaše dotazy, navrhneme řešení a uděláme vám nezávaznou cenovou kalkulaci - Kontaktní formulář.

Budeme se těšit na kontakt s vámi.

TZB - Wimmer
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Kontrola tmavosti kouře, aneb jak každý může kontrolovat kvalitu ovzduší v okolí

23.3.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Tmavý kouř signalizuje nedokonalé spalování a nebo použití neschváleného paliva. Kdy je kouř nepřípustně tmavý? Srovnávací měřítko nabízí Ringelmannova metoda, jejíž použití je jednoduché.

Vzpomínka CTI ČR na pana Miroslava Vybírala

21.3. 1:48   Miroslav Vybíral se dlouhodobě věnoval činnosti v oblasti energeticky úsporných projektů. Svoje odborné znalosti předával po mnoho let a obětavě udržoval povědomí topenářského řemesla. více >>> (Cech topenářů a instalatérů ČR)

Emise CO2 a jejich dopad na hodnocení zdrojů v budovách

19.3.2018 | Ing. Jiří Novotný, Fakulta strojní, ČVUT v Praze, doc. Ing. Tomáš Matuška, Ph.D., Univerzitní centrum energeticky efektivních budov, ČVUT v Praze
Jedním z nejznámějších a nejvýznamnějších skleníkových plynů je oxid uhličitý (CO2), který vzniká jednak přírodními procesy, nicméně v posledním století k jeho vzniku významně přispívá spalování uhlíkatých paliv, zejména pak fosilních paliv. Tento text je zaměřen na emise CO2 související s energetickými přeměnami pro dodávku energie do budov.
diskuse: 3 příspěvky, poslední 21.03.2018 08:45

Místo starého kotle automatický

18.3.2018 | redakce TZB-info ve spolupráci se značkou Dakon
Výměna vysloužilého starého kotle na tuhá paliva s ručním přikládáním je příležitostí k jeho náhradě za automatický, který uživateli zajistí zásadní zvýšení komfortu vytápění. Vzhledem k plně automatickému řízení spalovacího procesu, které je provázáno s přísunem paliva ze zásobníku, se v automatickém kotli zvyšuje účinnost využití paliva.

Wels Energiesparmesse 2018 – největší rakouský veletrh zaměřený na TZB

18.3.2018 | Ing. Petr Kubesa, VŠB-TU Ostrava, Výzkumné energetické centrum
Rakouský veletrh Energiesparmesse, který tradičně proběhl v hornorakouském městě Wels, je ukazatelem trendů, které probíhají v oboru vytápění u našich jižních sousedů. Autor článku zachytil základní trendy, které byly letos prezentovány. Rakousko je leaderem ve využití biomasy a tak veletrh ve Welsu ve spojení se souběžně probíhající konferencí World Sustainable Energy Days je důležitým místem setkání příznivců tohoto paliva.

Témata 2018

Partneři - Vytápění

logo ENBRA
logo DANFOSS
logo FV PLAST
logo THERMONA
logo GEMINOX

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czLesy ČR zvýší investice do vodních staveb o polovinu na 300 mil.Webinář: Otázky a odpovědi z Wienerberger fóra 2018 - Tepelná technikaČisté tržby mezinárodního koncernu Lindab v roce 2017 vzrostly na 826,6 mil. EURBřeclavská nemocnice vsadila na energetické úspory. Ročně na energiích ušetří okolo 40 %