Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Z6 - KRB NA PELETY s možností dálkového ovládání přes mobil

Společnost LIPOVICA trade s.r.o. uvádí na trh Peletová krbová kamna Z6 o výkonu 5,5 kW s velkým proskleným oknem, s příjemným designem - s možností dálkového ovládání mobilem, tabletem nebo PC.

Z6 - KRB NA PELETY s možností dálkového ovládání přes mobil

Líbivý, praktický zdroj tepla vyžadující malý prostor - pro vytápění každého moderního i rustikálního interiéru. Krátké černé nerezové kouřovody umožňují odvod ekospalin přes venkovní zeď. Můžete krb umístit kdekoliv v interiéru, bez závislosti na komínu. Krbová kamna Z6 vytápějí prostor horkým vzduchem. Jeho rychlost se reguluje uživatelem. Uvnitř krbových kamen je integrován zásobník pelet s kapacitou paliva na 12 hodin. Zapalování peletových krbových kamen je plně automatické (zásuvka 230 W). Přívod vzduchu je buď přes vnější zeď nebo přímo z místnosti (při dostatečné kapacitě prostoru). Krbová kamna reagují na aktuální teplotu místnosti zabudovaným termostatem.
Barevnost krbu dle výběru krytů: bílé, černé, červené.
Údržba snadná - po každém plnění zásobníku stačí popílek vysát vysavačem a utřít skleněná dvířka.

Několik ovládání krbových kamen:
  1. ovládací panel krbu (součástí dodávky)
  2. dálkový ovladač (součástí dodávky)
  3. wifi modul (ovládání odkudkoliv mobilem, tabletem nebo počítačem)

Ohřejte si pohodlně domov, chalupu či kancelář před vašim příjezdem – přes mobil navolte optimální teplotu v místnosti a kamna dálkově zapněte. Po vašem příjezdu vstoupíte do teplého, příjemného prostoru. Ohřev peletami je cenově výhodnější, než ohřev plynem - o elektrice ani nemluvě.

Krby Z6 dostanete u specializovaných velkoobchodů za cenu CZK 19 999 bez DPH a kouřovodů.

LIPOVICA trade s.r.o.
logo LIPOVICA trade s.r.o.

Nabízíme designové hliníkové radiátory do interiérů i koupelen a topné tyče s dotykovým ovládáním. Sortiment zahrnuje také plynové radiátory, kotle, sporáky a krbová kamna.

 
 
Reklama