Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

ISAN uvádí na trh nové hospodárné regulátory

Datum: 30.4.2018 4:14  |  Organizace: ISAN Radiátory s.r.o.  |  Firemní zpráva

Společnost ISAN Radiátory s.r.o., výrobce kvalitních designových radiátorů a podlahových konvektorů, představuje novou řadu elektrických regulátorů pro elektrické koupelnové radiátory ISAN MELODY.

ISAN Radiátory s.r.o.
Poříčí 26
678 01 Blansko

tel.:800 900 505, 516 489 138
e-mail:
web:www.isan.cz

ISAN uvádí na trh nové hospodárné regulátory

Zároveň došlo k úpravě stávajících regulátorů tak, aby mohly být využívány pro sušáky textilií. K uvedenému kroku došlo v souvislosti s potřebou splnit nařízení Komise (EU) 2015/1188, kterým se stanovují požadavky na ekodesign lokálních topidel uváděných na trh. Jaké jsou tedy hlavní novinky, se kterými letos ISAN přichází v oblasti úsporných elektrických regulátorů?

Regulátory pro elektrické radiátory

WHISTLE a STONE, regulátory vyhovující směrnici Ecodesign. Elektrický regulátor WHISTLE disponuje přehledným LCD displejem a čtyřmi ovládacími tlačítky pro snadné nastavení mnoha užitečných funkcí. Výhodou je, že regulátor ovládá pokojovou teplotu pomocí mikroprocesoru, který reguluje teplotu, aniž by byla ovlivněna vnějšími podmínkami nebo teplotou radiátoru. Regulátor WHISTLE je, stejně jako většina ostatních ISAN regulátorů, dodáván ve dvou barevných provedeních, konkrétně v bílé a chromové variantě. Regulátor STONE, patří mezi digitálními regulátory k nejsofistikovanějším. Pro své ovládání využívá aplikaci pro chytré telefony. Díky této aplikaci mohou uživatelé ovládat jednotlivá topná tělesa v domě, naplánovat program vytápění nebo využívat statistiky spotřeby elektrické energie.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Výměny kotlů – nové téma na TZB-info

19.3.2019 | Ing. Zdeněk Lyčka
Termín povinných výměn kotlů třídy 1 a 2 na pevná paliva se blíží. Proto TZB-info soustředí potřebné informace do společného tématu s cílem pomoci a ulehčit rozhodování.

ISH 2019: Budoucnost podle Viessmann

19.3.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Vedoucí výrobce tepelné techniky představil na mezinárodním veletrhu ISH současnost a své vize, jak být úspěšný i v příštích letech.

Ultra klidné tepelné čerpadlo pro vytápění a chlazení – UltraSource®

18.3.2019 | Hoval spol. s r.o.
Tato tepelná čerpadla jsou navržena s ohledem na požadavky bydlení. Jedná se o velmi účinné řešení, přesto ale velmi tiché s hladinou hluku pouze 28 dB(A) ve vzdálenosti 3 m.

ISH Frankfurt 2019: Budoucnost podle Bosch Thermotechnik

14.3.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Budoucnost tepelné techniky je, jak ukazuje společnost Bosch Thermotechnika, úzce propojena s všemi toky energií v budovách i jejich okolí. Základem jsou energeticky efektivní prvky, které musí být inteligentně řízeny s ohledem na činnost prvků ostatních. A to jak v rámci jednoho domu, tak i obce, města atp. Napomáhá k tomu zásadní přechod na elektrickou energii a decentralizace zdrojů.
Zdroj: článek Digitalizace od základu mění plynárenské řemeslo

Selháváme v digitálním vzdělávání

13.3. 0:30   Již nyní kotelny i kotle běží s dálkovou správou, která ulehčuje servis. A topenáři musí umět vše nejen zapojit, ale i používat. Klempíř nebo kominík bude brzy před šplháním na střechu používat drony. více >>>

Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme