Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

ISAN uvádí na trh nové hospodárné regulátory

Datum: 30.4.2018 4:14  |  Organizace: ISAN Radiátory s.r.o.  |  Firemní zpráva

Společnost ISAN Radiátory s.r.o., výrobce kvalitních designových radiátorů a podlahových konvektorů, představuje novou řadu elektrických regulátorů pro elektrické koupelnové radiátory ISAN MELODY.

ISAN Radiátory s.r.o.
Poříčí 26
678 01 Blansko

tel.:800 900 505, 516 489 138
e-mail:
web:www.isan.cz

ISAN uvádí na trh nové hospodárné regulátory

Zároveň došlo k úpravě stávajících regulátorů tak, aby mohly být využívány pro sušáky textilií. K uvedenému kroku došlo v souvislosti s potřebou splnit nařízení Komise (EU) 2015/1188, kterým se stanovují požadavky na ekodesign lokálních topidel uváděných na trh. Jaké jsou tedy hlavní novinky, se kterými letos ISAN přichází v oblasti úsporných elektrických regulátorů?

Regulátory pro elektrické radiátory

WHISTLE a STONE, regulátory vyhovující směrnici Ecodesign. Elektrický regulátor WHISTLE disponuje přehledným LCD displejem a čtyřmi ovládacími tlačítky pro snadné nastavení mnoha užitečných funkcí. Výhodou je, že regulátor ovládá pokojovou teplotu pomocí mikroprocesoru, který reguluje teplotu, aniž by byla ovlivněna vnějšími podmínkami nebo teplotou radiátoru. Regulátor WHISTLE je, stejně jako většina ostatních ISAN regulátorů, dodáván ve dvou barevných provedeních, konkrétně v bílé a chromové variantě. Regulátor STONE, patří mezi digitálními regulátory k nejsofistikovanějším. Pro své ovládání využívá aplikaci pro chytré telefony. Díky této aplikaci mohou uživatelé ovládat jednotlivá topná tělesa v domě, naplánovat program vytápění nebo využívat statistiky spotřeby elektrické energie.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Ekodesign kotlů na pevná paliva – uvádění výrobků na trh a do provozu od 1. 1. 2020

25.5.2019 | Ing. Zdeněk Lyčka
1. lednem roku 2020 ze změní podmínky pro uvádění kotlů na pevná paliva na trh. Autor upozorňuje na nutnost správně chápat význam a vztah pojmů uvedení na trh a uvedení do provozu.

Kotlíkové dotace – na co si dát pozor v žádosti a ve vyúčtování

24.5.2019 | Ing. Zdeněk Lyčka, Mgr. Lucie Hochmanová
Autoři podle přednášky na semináři ke Kotlíkovým dotacím v Moravskoslezském kraji uvádí nejčastěji se vyskytující chyby v žádostech o dotaci, které brání vyplacení dotace, případně zbytečně termín proplacení prodlužují.

Požární bezpečnost komínů se zaměřením na prostup hořlavou konstrukcí

21.5.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění, Ing. Jiří Vrba, Schiedel, s.r.o.
S nástupem standardu budov s téměř nulovou potřebou energie souvisí potřeba utěsnit v domě všechny spáry, včetně těch nacházejících se okolo komína. Požárně bezpečné řešení nevyplývá ze štítkového zařazení komína podle norem, ale opírá se o doporučený způsob daný výrobcem, říká v rozhovoru pro TZB-info Ing. Vrba.
Zdražení tepla z domovních plynových kotelen - ministerstvo financí zvyšuje daň

Zdražení tepla z domovních plynových kotelen - ministerstvo financí navrhuje zvýšit daň

18.5.2019 | redakce
Novela daňových zákonů mimo jiné ruší osvobození zemního plynu spotřebovaného takzvanými domovními kotelnami. Ministerstvo financí chce díky daňovým změnám vybrat 10 miliard navíc, od této úpravy si slibuje 0,2 miliardy Kč.

Obnovený Libušín vytápí tepelná čerpadla

17.5.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Rekonstrukce vyhořelé národní panátky, útulny Libušín na Pustevnách, vstoupila do posledního roku realizace. Článek je zaměřen na rekonstrukci soustavy vytápění, která je založena na tepelných čerpadlech země-voda značky Vaillant.
diskuse: 1 příspěvek, 19.05.2019 23:40

Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů