Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Už jste viděli teplovodní radiátor ze dřeva?

Zní to jako něco nemyslitelného, společnost TOMTON však opravdu přišla na trh s prvním radiátorem s krytem z opravdového dřeva.

Radiátor R4

Klenot mezi radiátory. I tak by se dal nazvat radiátor R4, jeden z nejelegantnějších mezi otopnými tělesy na současném trhu. Stejně jako u ostatních radiátorů společnosti TOMTON je srdcem radiátoru inovativní, kompaktní výměník. Ještě výjimečnější je však kryt tohoto tělesa. Je totiž z opravdového dřeva a nejedná se o žádnou imitaci. Jedná se o ideální radiátor do dřevostaveb, či do interiérů navržených v souladu s přírodou. Je možno zvolit z několika odstínů a druhů dřeva a sladit ho tak se zbytkem interiéru, čímž dosáhneme úžasného výsledku. Tento radiátor je tzv. „must have“ pro každého jedince s důrazem na eleganci, modernu a přírodní materiály. Více informací a kontakt naleznete na stránkách TOMTON nebo na facebookových stránkách společnosti.


Instruktážní video radiátor R4

TOMTON s.r.o.
logo TOMTON s.r.o.

Společnost TOMTON je mladá, ryze česká firma, která se zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej radiátorů, které dosud na trhu chyběly. Přináší řešení pro ty, kteří si zakládají na designovém řešení domácnosti a zároveň neslevuje z funkčnosti. Klade důraz na ...

 
 
Reklama