Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Už jste viděli teplovodní radiátor ze dřeva?

Datum: 27.6.2018 02:00  |  Organizace: TOMTON s.r.o.  |  Firemní zpráva

Zní to jako něco nemyslitelného, společnost TOMTON však opravdu přišla na trh s prvním radiátorem s krytem z opravdového dřeva.

TOMTON s.r.o.
Velké Albrechtice 276
742 91 Velké Albrechtice

tel.:734 447 721
e-mail:
web:www.tomton.cz
Radiátor R4

Klenot mezi radiátory. I tak by se dal nazvat radiátor R4, jeden z nejelegantnějších mezi otopnými tělesy na současném trhu. Stejně jako u ostatních radiátorů společnosti TOMTON je srdcem radiátoru inovativní, kompaktní výměník. Ještě výjimečnější je však kryt tohoto tělesa. Je totiž z opravdového dřeva a nejedná se o žádnou imitaci. Jedná se o ideální radiátor do dřevostaveb, či do interiérů navržených v souladu s přírodou. Je možno zvolit z několika odstínů a druhů dřeva a sladit ho tak se zbytkem interiéru, čímž dosáhneme úžasného výsledku. Tento radiátor je tzv. „must have“ pro každého jedince s důrazem na eleganci, modernu a přírodní materiály. Více informací a kontakt naleznete na stránkách TOMTON nebo na facebookových stránkách společnosti.


Instruktážní video radiátor R4
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Čištění otopných soustav nebo klamání zákazníků?

15.4.2019 | Ing. Vladimír Galád
Autor analyzuje sliby spojené s nabídkou chemického čistění otopných soustav. Rozebírá fyzikální podmínky v reálném provozu a z nich odvozuje, zda může mít chemické čištění, odstraňování nánosů, pozitivní následky.
diskuse: 6 příspěvků, poslední 15.04.2019 20:06

Poslední šance na levný plynový kotel

11.4.2019 | redakce
Redakce TZB-info natáčela komentáře k výměně kotlů, o bezúročných „kotlíkových půjčkách“ a o soutěži s výhrou 3 x 250.000 Kč na rekonstrukci kotelny. Zajímala nás podpora plynárenských společností a MŽP v návaznosti na třetí a zároveň poslední vlnu kotlíkových dotací.

Výměny kotlů a čištění, kontroly a revize komínů

8.4.2019 | Ing. Zdeněk Lyčka
S výměnou kotlů na pevná paliva třídy 1 a 2 za nové souvisí povinnosti týkající se spalinových cest. Tyto povinnosti vyplývají ze Zákona o požární ochraně.

V krajích startují kotlíkové dotace

3.4.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Poslední vlna kotlíkových dotací. Přehled termínů v jednotlivých krajích. Poslední příležitost, jak získat finanční podporu na výměnu kotle na pevná paliva třídy 1 a 2 před jejich vyřazením z provozu k září 2022.

Design Plus powered by ISH 2019 – potěšení pro oko i ze slov poroty. Část 3.

29.3.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Dnešní designové okénko z veletrhu ISH bude převážně o vybavení koupelen, ale podíváme se i na zpracování nářadí nebo plynových kotlů a palivových článků.
diskuse: 1 příspěvek, 02.04.2019 08:13

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme