Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Už jste viděli teplovodní radiátor ze dřeva?

Datum: 27.6.2018 02:00  |  Organizace: TOMTON s.r.o.  |  Firemní zpráva

Zní to jako něco nemyslitelného, společnost TOMTON však opravdu přišla na trh s prvním radiátorem s krytem z opravdového dřeva.

TOMTON s.r.o.
Velké Albrechtice 276
742 91 Velké Albrechtice

tel.:734 447 721
e-mail:
web:www.tomton.cz
Radiátor R4

Klenot mezi radiátory. I tak by se dal nazvat radiátor R4, jeden z nejelegantnějších mezi otopnými tělesy na současném trhu. Stejně jako u ostatních radiátorů společnosti TOMTON je srdcem radiátoru inovativní, kompaktní výměník. Ještě výjimečnější je však kryt tohoto tělesa. Je totiž z opravdového dřeva a nejedná se o žádnou imitaci. Jedná se o ideální radiátor do dřevostaveb, či do interiérů navržených v souladu s přírodou. Je možno zvolit z několika odstínů a druhů dřeva a sladit ho tak se zbytkem interiéru, čímž dosáhneme úžasného výsledku. Tento radiátor je tzv. „must have“ pro každého jedince s důrazem na eleganci, modernu a přírodní materiály. Více informací a kontakt naleznete na stránkách TOMTON nebo na facebookových stránkách společnosti.


Instruktážní video radiátor R4
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

© Roman Milert - Fotolia.com

Uvádění do provozu sestav tlakových nádob

23.2.2019 | Mgr. Václav Brůžek, inspektor oddělení inspekce BOZPOblastní inspektorát práce pro Jihočeský kraj a Vysočinu
Uvádění do provozu sestav tlakových nádob podle evropské směrnice 2014/68/EU a Nařízení vlády č. 219/2016 Sb.: Opakované nedostatky ze strany provozovatelů.
© Polat Alp - fotolia.com

Doklad o kontrole kotle na pevná paliva

21.2.2019 | Ing. Zdeněk Lyčka
Správné vyplnění Dokladu o kontrole technického stavu a provozu, který vystavují osoby kontrolující kotle na pevná paliva na základě zákona o ochraně ovzduší, je zásadní záležitostí i pro majitele a provozovatele kotle. Článek vede kontrolora krok za krokem vyplňováním dokladu, a majitel kotle si současně může ověřovat, zda kontrolor postupuje v souladu s legislativou.
© Fotolia.com

Výměna kotlů: od uhlí ke dřevu

21.2.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Přechod z ručně přikládaného kotle na hnědé uhlí na zplyňovací kotel na dřevo je z pohledu provozních nákladů neutrální. Nový kotel na uhlí si musí zájemce zaplatit v plné ceně. Nový kotel na dřevo lze získat v rámci Kotlíkových dotací téměř zdarma.
© dundersztyc - Fotolia.com

Ušetřili jste meziročně na vytápění 6 %?

20.2.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
V roce 2018 byla průměrná teplota o cca 1,1 stupně Celsia vyšší. Pokud se tato skutečnost neprojevila nižší spotřebou tepla ve faktuře za vytápění, je žádoucí prověřit technický stav otopné soustavy.
diskuse: 4 příspěvky, poslední 20.02.2019 10:43

Přehled nových ČSN v oboru vytápění a příprava teplé vody (listopad a prosinec 2018)

14.2.2019 | Ing. Jan Kolomazník
Ve stručném přehledu jsou uvedeny vybrané nové ČSN a změny ČSN z listopadu a prosince 2018 související s oborem vytápění a příprava teplé vody (kromě některých norem výrobků).

Témata 2019

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

In-počasí v ČR
technická podpora výrobců

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme