Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nízkoenergetický systém S-CONTROL představuje cenově dostupnou tepelnou pohodu

Datum: 4.5.2018 02:00  |  Organizace: KORADO, a.s.  |  Firemní zpráva

Společnost KORADO, a.s. se ještě blíže zaměřila na nízkoenergetické stavby. Z toho důvodu v nabídce naleznete produkty zařazené pod společnou značku S-CONTROL, která představuje maximální úsporu při větrání, vytápění i chlazení.

KORADO, a.s.
Bří Hubálků 869
560 02 Česká Třebová

tel.:800 111 506, 465 506 111
e-mail:
web:www.korado.cz
Nízkoenergetický systém S-CONTROL
Nízkoenergetický systém S-CONTROL

S-CONTROL řeší individuální potřebu tepelné pohody a přívod čerstvého vzduchu do místností, a to při prokazatelné úspoře energie či zbytečných obav o zdraví a životní prostředí. Tento systém je vhodný pro všechny typy staveb, ať se jedná o rodinné a bytové domy, administrativní budovy i víceúčelové objekty. Nezanedbatelnou výhodou je také možnost použití pro všechny zdroje vytápění, zejména pak pro moderní nízkoteplotní systémy.

S-CONTROL zajišťuje komplexní systémové řešení, a to od jednoho výrobce pro vytápění, chlazení i větrání

Do systému pro nízkoenergetické výrobky je zařazeno otopné těleso s řízeným zatékáním, spodním připojením na otopnou soustavu s nuceným oběhem – RADIK RC. Tento radiátor s neotřelým designem perfektně doladí váš interiér a zároveň pomůže ušetřit, a to 15 % nákladů za energii, o 50 % zrychlený náběh tepla a tepelné pohody. Z nepřeberného množství provedení, délek či barev si vybere opravdu každý.

V systému S-CONTROL si také své místo vydobyla konvektorová tělesa s optimalizovanou konvekcí. Tyto konvektory obsahují úsporné ventilátory s minimální hlučností a příkonem. V sortimentu naleznete konvektory do podlahy, na podlahu, zeď či novinku v podobně otopných lavic KORALINE.

Další produkty, které jsou do nízkoenergetického systému S-CONTROL zařazeny jsou lokální nástěnné větrací jednotky s možností rekuperace. Tyto jednotky vám pomohou šetřit teplem a rovněž vám přivedou do místnosti zdravý vzduch bez nechtěných doplňků, jako je prach, pyl či venkovní hluk. Rekuperační jednotky se vyznačují vysokým výkonem, nízkou spotřebou energie a malou prostorovou náročností.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Kotlíkové dotace a půjčka

17.1.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Zavedení uhlíkové daně ke snížení emisí CO2 je možné, ale nedořešené. Zvýšení zájmu o výměnu starých kotlů bude ověřeno spojením Kotlíkových dotací a bezúročné půjčky.

Středočeši budou moci znovu žádat o dotace na nové kotle

15.1. 13:23   Ve třetí dotační výzvě by se mělo v regionu rozdělovat 640 milionů korun, řekla dnes novinářům hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO). více >>>

Rozúčtování nákladů za energie odhaluje provozní účinnost kotelny

15.1.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Údaje z měřidel sloužích k rozúčtování nákladů za teplo mohou pomoci k odhalení nehospodárného provozu kotelny. Předpokladem jsou moderní měřidla umožňující dálkové odečty v minutových až čtvrthodinových intervalech a propracovaný systém jejich vyhodnocení přístupný zákazníkům v internetové aplikaci. Takový systém již prošel úspěšně testem. Je založen na využití měřidel, jejichž instalaci rozúčtování nákladů vyžaduje. Proto je investičně příznivý. Zákazníkům přináší trvalé sledování účinnosti kotelny.

Spalování odpadů a kontrola i v reportáži České televize

12.1.2019 | redakce
V prosinci jsme vydali článek, který popisuje aktuální přístup legislativy ČR ke spalování odpadů v domácnostech, dále popisuje vznik a princip metody pro odhalování spalování nebo spoluspalování odpadů. O problematice článku natáčela reportáž i ČT.

MŽP spouští poslední vlnu kotlíkových dotací. Do krajů pošle přes 3 miliardy

11.1.2019 | Ministerstvo životního prostředí
Ministerstvo životního prostředí usnadní dalším desítkám tisíc domácností pořízení nového ekologického zdroje vytápění.

Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme