Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

První instalace navařovacího pásu Fixbloc na plynovodu v Praze

Podívejte se, jak se FIXBLOC, novinka roku 2018 v sortimentu elektrotvarovek FRIALEN představil v praxi v rámci protahování potrubí do původního ocelového potrubí. Realizovala společnost ZEPRIS s.r.o.

První instalace navařovacího pásu Fixbloc na plynovodu v Praze

V ulici Evropská v Praze bylo provedeno firmou ZEPRIS protahování potrubí z PE d 300 mm do stávajícího ocelového potrubí DN 300 mm metodou DynTec. Na této stavební úpravě plynovodu byl také poprvé využit speciální navařovací pás FIXBLOC, novinka roku 2018.

FIXBLOC se používá k vytvoření pevného bodu na PE potrubí a slouží jako zábrana proti podélnému pohybu trubky, pomoc při montáži a vytvoření fixace na trubním vedení. Odolnost takového pevného bodu je pak až 40 kN. Je také možné po obvodu trubky navařit více kusů. Montáž se provádí pomocí standardních textilních upínacích popruhů s ráčnou a šířce 50 mm.

Realizovala firma ZEPRIS s.r.o. pro Pražská plynárenská Servis distribuce, a.s.

Aliaxis Utilities & Industry
logo Aliaxis Utilities & Industry

Aliaxis Utilities & Industry je více než jen pouhý dodavatel materiálu. Nabízíme široké znalosti a dlouholeté zkušenosti z celosvětové sítě silných a uznávaných značek. Pod divizní značkou Aliaxis Utilities & Industry dodává společnost Nicoll Česká ...

 
 
Reklama