Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Výroba elektrických koupelnových radiátorů v Sezimově Ústí

Datum: 11.9.2018 5:00  |  Organizace: ELVL s.r.o.  |  Firemní zpráva

Výrobce elektrických koupelnových radiátorů, firma ELVL, nabízí unikátní službu, jejíž popularita je na vzestupu. Kompletaci elektrických koupelnových radiátorů využívají zejména prodejci z oboru TZB

ELVL s. r. o.
Průmyslová 631
391 02 Sezimovo Ústí

tel.:381 254 215
e-mail:
web:www.elvl.cz  www.bitherm.cz

Výroba elektrických koupelnových radiátorů v Sezimově Ústí

Služba pro obchodníky

Zakázková výroba elektrických koupelnových radiátorů - sušáků je chytrým řešením pro prodejce, kteří mají z důvodu optimalizace skladových zásob v nabídce koupelnové radiátory pouze v teplovodním provedení. Nabídkový sortiment mohou v případě zájmu zákazníka snadno a rychle rozšířit o elektrické provedení koupelnového tělesa. V tom případě stačí zaslat do firmy ELVL koupelnové otopné těleso + elektrické topné těleso, které si zákazník vybral.

Koupelnové otopné těleso se po kompletaci a testování stává samostatným elektrickým koupelnovým radiátorem – sušákem, který je obratem zaslán zpět na adresu obchodníka nebo přímo zákazníkovi. Obchodník také může nabídnout a prodat svému zákazníkovi elektrický radiátor ze široké nabídky firmy ELVL, který může být zaslán přímo zákazníkovi.

Tuto službu firma ELVL poskytuje svým obchodním partnerům a renomovaným firmám, které ji využívají k plné spokojenosti svých zákazníků.

Profesionální výroba chráněná patentem

Letité zkušenosti ve výrobě elektrických koupelnových radiátorů byly zúročeny při vývoji patentované technologie plnění radiátorů, která zlepšuje jejich užitné vlastnosti a prodlužuje životnost. Zákazníci se tak mohou spolehnout na vysokou kvalitu, bezpečnost a efektivní provoz vybraného koupelnového radiátoru u svého prodejce.

Výhody patentovaného systému ve srovnání s konkurencí:

  • zákazník obdrží výrobek k okamžitému používání nikoliv polotovar
  • hřeje celý povrch radiátoru
  • snížené riziko koroze
  • tichý chod bez šumů a cvakání
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Mohlo by vás také zajímat
Související z oboru

Thermona: V roce 2018 zvyšuje prodej o 18 %

12.11.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
V rozhovoru pro TZB-info odpovídá ředitel společnosti Thermona, Jaroslav Fila, na otázky, jak společnost reaguje na vývoj na domácím i zahraničních trzích. Pro český trh nabízí moderní úsporné kondenzační plynové kotle včetně kaskád pro kotelny nebo elekrokotle. S ohledem na požadavek zvýšené účinnosti i snížených emisí NOx nabízí Thermona i vylepšené verze plynových kombi kotlů nekondenzačních určených pro instalace do společných komínů. Letos Thermona předpokládá navýšení prodejů o 18 %.

Dotace na kotle pro domácnosti a vývoj kvality ovzduší v ČR

9.11.2018 | redakce
Na tiskovce MŽP se hovořilo o nedostatečné legislativě a kontrole trhu v oblasti standardizace kotlů, poslední vlně kotlíkových dotací, která bude pro kraje spuštěna na začátku příštího roku opět s alokací 3 mld. Kč, uhlíkové dani, bezúročných půjčkách na nákup kotlů a o pokračování dotace na kotle na uhlí.
diskuse: 1 příspěvek, 09.11.2018 12:47

Voda, teplo, klimatizace – ISH nabízí prostor

4.11.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Pomalu se přibližuje březnový termín prestižního mezinárodního veletrhu ISH 2019. Organizátoři veletrhu informují o vytváření nových platforem, které nabízí prostor pro výměnu zkušeností, navázání nových vztahů. Vylepšená struktura platforem usnadňuje výběr vhodného programu návštěvníkům veletrhu.

IX. sympozium Green way

2.11.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Stěžejní byla tradičně problematika spojená s úpravou parametrů vzduchu, ale i další aspekty, jak dochází k prolínání technických řešení při integrovaném projektování budov.

10 najčastejších otázok pri výbere krbových kachieľ

1.11.2018 | Hornbach Slovensko
Krbové kachle vytvárajú príjemné teplo a útulnú atmosféru. V zime odľahčujú finančnú náročnosť hlavného kúrenia a ekonomicky dopĺňa vykurovanie. Na jar a na jeseň sa zase využíva na občasné zakúrenie v chladnejších dňoch. Odborníci z Hornbachu pripravili odpovede na najčastejšie otázky pri nákupe kozubových kachieľ.

Témata 2018

Tipy pro topenáře

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

In-počasí v ČR
Tabulky a výpočty

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme