Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Výroba elektrických koupelnových radiátorů v Sezimově Ústí

Datum: 11.9.2018 5:00  |  Organizace: ELVL s.r.o.  |  Firemní zpráva

Výrobce elektrických koupelnových radiátorů, firma ELVL, nabízí unikátní službu, jejíž popularita je na vzestupu. Kompletaci elektrických koupelnových radiátorů využívají zejména prodejci z oboru TZB

ELVL s. r. o.
Průmyslová 631
391 02 Sezimovo Ústí

tel.:381 254 215
e-mail:
web:www.elvl.cz  www.bitherm.cz

Výroba elektrických koupelnových radiátorů v Sezimově Ústí

Služba pro obchodníky

Zakázková výroba elektrických koupelnových radiátorů - sušáků je chytrým řešením pro prodejce, kteří mají z důvodu optimalizace skladových zásob v nabídce koupelnové radiátory pouze v teplovodním provedení. Nabídkový sortiment mohou v případě zájmu zákazníka snadno a rychle rozšířit o elektrické provedení koupelnového tělesa. V tom případě stačí zaslat do firmy ELVL koupelnové otopné těleso + elektrické topné těleso, které si zákazník vybral.

Koupelnové otopné těleso se po kompletaci a testování stává samostatným elektrickým koupelnovým radiátorem – sušákem, který je obratem zaslán zpět na adresu obchodníka nebo přímo zákazníkovi. Obchodník také může nabídnout a prodat svému zákazníkovi elektrický radiátor ze široké nabídky firmy ELVL, který může být zaslán přímo zákazníkovi.

Tuto službu firma ELVL poskytuje svým obchodním partnerům a renomovaným firmám, které ji využívají k plné spokojenosti svých zákazníků.

Profesionální výroba chráněná patentem

Letité zkušenosti ve výrobě elektrických koupelnových radiátorů byly zúročeny při vývoji patentované technologie plnění radiátorů, která zlepšuje jejich užitné vlastnosti a prodlužuje životnost. Zákazníci se tak mohou spolehnout na vysokou kvalitu, bezpečnost a efektivní provoz vybraného koupelnového radiátoru u svého prodejce.

Výhody patentovaného systému ve srovnání s konkurencí:

  • zákazník obdrží výrobek k okamžitému používání nikoliv polotovar
  • hřeje celý povrch radiátoru
  • snížené riziko koroze
  • tichý chod bez šumů a cvakání
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Mohlo by vás také zajímat
Související z oboru

Příspěvek k diskusi o reálné provozní účinnosti teplovodních kotlů na biomasu

17.9.2018 | Ing. Zdeněk Lyčka
U teplovodních kotlů je stále více zřejmé, že pro podobné studie nelze brát v potaz účinnosti deklarované výrobci v průvodní technické dokumentaci, protože ta se často může významně lišit od reálné sezónní energetické účinnosti. Jako příklad uvádíme malý peletový kotel.
diskuse: 4 příspěvky, poslední 22.09.2018 22:42

Pohledem znalce: Povinné zapojení bezpečnostního dochlazování zdrojů tepla na pevná paliva

11.9.2018 | Ing. Zdeněk Lyčka
Zařízení na dochlazování kotlů, krbů nebo kamen s teplovodní ložkou je bezpečnostní zařízení v případě spalování pevných paliv. Pokud je legislativně předepsáno, pak musí být instalováno, neboť jde o zamezení havárie při nadměrném zvýšení tlaku. Autor uvádí, kdy je nutné dochlazování instalovat a upozorňuje, že odpovědnost není vždy jen na výrobci, ale i na projektantovi nebo instaluční firmě. Povinnost instalace se prověřuje při předepsaných kontrolách, nyní max. každých 36 měsíců (tři roky), a pokud chybí, vydá kontrolor negativní stanovisko.
diskuse: 3 příspěvky, poslední 14.09.2018 21:21

Terminologie MŽP ke kontrole kotlů

20.8. 9:54   MŽP vydalo tiskovou zprávu ke kontrole kotlů. Se špatnou terminologií. Redakce TZB-info poslala obratem upozornění a dozveděli jsme se, že: špatná terminologie je použita záměrně, aby "veřejnost snadněji pochopila." více >>>

OECD hodnotila stav životního prostředí v České republice. Státu se daří, ale čekají nás i mimořádné výzvy

3.8. 04:00   Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) po 13 letech hodnotila stav, vývoj a politiky v oblasti životního prostředí České republiky, tzv. EPR – Environmental Performance Review. více >>>

Témata 2018

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

In-počasí v ČR
CAD a BIM knihovny

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme