Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Výroba elektrických koupelnových radiátorů v Sezimově Ústí

Datum: 11.9.2018 5:00  |  Organizace: ELVL s.r.o.  |  Firemní zpráva

Výrobce elektrických koupelnových radiátorů, firma ELVL, nabízí unikátní službu, jejíž popularita je na vzestupu. Kompletaci elektrických koupelnových radiátorů využívají zejména prodejci z oboru TZB

ELVL s. r. o.
Průmyslová 631
391 02 Sezimovo Ústí

tel.:381 254 215
e-mail:
web:www.elvl.cz  www.bitherm.cz

Výroba elektrických koupelnových radiátorů v Sezimově Ústí

Služba pro obchodníky

Zakázková výroba elektrických koupelnových radiátorů - sušáků je chytrým řešením pro prodejce, kteří mají z důvodu optimalizace skladových zásob v nabídce koupelnové radiátory pouze v teplovodním provedení. Nabídkový sortiment mohou v případě zájmu zákazníka snadno a rychle rozšířit o elektrické provedení koupelnového tělesa. V tom případě stačí zaslat do firmy ELVL koupelnové otopné těleso + elektrické topné těleso, které si zákazník vybral.

Koupelnové otopné těleso se po kompletaci a testování stává samostatným elektrickým koupelnovým radiátorem – sušákem, který je obratem zaslán zpět na adresu obchodníka nebo přímo zákazníkovi. Obchodník také může nabídnout a prodat svému zákazníkovi elektrický radiátor ze široké nabídky firmy ELVL, který může být zaslán přímo zákazníkovi.

Tuto službu firma ELVL poskytuje svým obchodním partnerům a renomovaným firmám, které ji využívají k plné spokojenosti svých zákazníků.

Profesionální výroba chráněná patentem

Letité zkušenosti ve výrobě elektrických koupelnových radiátorů byly zúročeny při vývoji patentované technologie plnění radiátorů, která zlepšuje jejich užitné vlastnosti a prodlužuje životnost. Zákazníci se tak mohou spolehnout na vysokou kvalitu, bezpečnost a efektivní provoz vybraného koupelnového radiátoru u svého prodejce.

Výhody patentovaného systému ve srovnání s konkurencí:

  • zákazník obdrží výrobek k okamžitému používání nikoliv polotovar
  • hřeje celý povrch radiátoru
  • snížené riziko koroze
  • tichý chod bez šumů a cvakání
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Mohlo by vás také zajímat
Související z oboru

Kotlíkové dotace a půjčka

17.1.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Zavedení uhlíkové daně ke snížení emisí CO2 je možné, ale nedořešené. Zvýšení zájmu o výměnu starých kotlů bude ověřeno spojením Kotlíkových dotací a bezúročné půjčky.

Středočeši budou moci znovu žádat o dotace na nové kotle

15.1. 13:23   Ve třetí dotační výzvě by se mělo v regionu rozdělovat 640 milionů korun, řekla dnes novinářům hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO). více >>>

Rozúčtování nákladů za energie odhaluje provozní účinnost kotelny

15.1.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Údaje z měřidel sloužích k rozúčtování nákladů za teplo mohou pomoci k odhalení nehospodárného provozu kotelny. Předpokladem jsou moderní měřidla umožňující dálkové odečty v minutových až čtvrthodinových intervalech a propracovaný systém jejich vyhodnocení přístupný zákazníkům v internetové aplikaci. Takový systém již prošel úspěšně testem. Je založen na využití měřidel, jejichž instalaci rozúčtování nákladů vyžaduje. Proto je investičně příznivý. Zákazníkům přináší trvalé sledování účinnosti kotelny.

Spalování odpadů a kontrola i v reportáži České televize

12.1.2019 | redakce
V prosinci jsme vydali článek, který popisuje aktuální přístup legislativy ČR ke spalování odpadů v domácnostech, dále popisuje vznik a princip metody pro odhalování spalování nebo spoluspalování odpadů. O problematice článku natáčela reportáž i ČT.

MŽP spouští poslední vlnu kotlíkových dotací. Do krajů pošle přes 3 miliardy

11.1.2019 | Ministerstvo životního prostředí
Ministerstvo životního prostředí usnadní dalším desítkám tisíc domácností pořízení nového ekologického zdroje vytápění.

Témata 2019

technická podpora výrobců

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme