Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nepromeškejte nákup topné techniky

Datum: 8.10.2018 4:23  |  Organizace: K & V ELEKTRO a.s.  |  Firemní zpráva

Připravte se na zimní sezónu a vybírejte z velkého sortimentu topných kabelů, rohoží, termostatů i přímotopů.

K & V ELEKTRO a.s.
Strakonická 3155/1d
150 00 Praha 5 - Smíchov

tel.:+420 227 204 110
e-mail:
web:www.kvelektro.cz

Nepromeškejte nákup topné techniky

Je nejvyšší čas na přípravu pro zimní sezónu. Nenechte se zaskočit mrazy. V našem eshopu naleznete vše potřebné pro zajištění dostatku tepla u vás doma i v dílně, až přijdou kruté mrazy.

Nejrychleji vás ohřejí elektrické přímotopy či teplovzdušné ventilátory. Volit můžete od kompaktních až po robustní provedení, či sálavé panely.

Vybírejte také ze sortimentu kvalitních termostatů ověřených značek. Rozhodněte se pro klasické za příznivou cenu, či luxusní s pokročilými funkcemi, dotykovým displejem a atraktivním designem. Pokud máte doma některou z designových řad zásuvek a vypínačů, zaujmou vás termostaty v barvě a designu, který máte. V nabídce máme doplňkové termostaty k řadám Schneider Unica Top, ABB Element, Time, Tango, Levit i Swing a od výrobce Legrand termostat z řady Celiane, Valena, nebo Niloe.

Pro podlahové topení sáhněte po některé z mnoha topných rohoží nebo po kvalitních topných kabelech K&V Thermo a Devi. V nabídce máme také inteligentní samoregulační topné kabely a Defrost topné kabely proti zamrzání ledu na chodníku, či potrubí.

Naleznete u nás i bojlery DZ Dražice, Stiebel Eltron, či Tatramat a akumulační kamna od českého výrobce EMKO.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Čištění otopných soustav nebo klamání zákazníků?

15.4.2019 | Ing. Vladimír Galád
Autor analyzuje sliby spojené s nabídkou chemického čistění otopných soustav. Rozebírá fyzikální podmínky v reálném provozu a z nich odvozuje, zda může mít chemické čištění, odstraňování nánosů, pozitivní následky.
diskuse: 6 příspěvků, poslední 15.04.2019 20:06

Poslední šance na levný plynový kotel

11.4.2019 | redakce
Redakce TZB-info natáčela komentáře k výměně kotlů, o bezúročných „kotlíkových půjčkách“ a o soutěži s výhrou 3 x 250.000 Kč na rekonstrukci kotelny. Zajímala nás podpora plynárenských společností a MŽP v návaznosti na třetí a zároveň poslední vlnu kotlíkových dotací.

Výměny kotlů a čištění, kontroly a revize komínů

8.4.2019 | Ing. Zdeněk Lyčka
S výměnou kotlů na pevná paliva třídy 1 a 2 za nové souvisí povinnosti týkající se spalinových cest. Tyto povinnosti vyplývají ze Zákona o požární ochraně.

V krajích startují kotlíkové dotace

3.4.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Poslední vlna kotlíkových dotací. Přehled termínů v jednotlivých krajích. Poslední příležitost, jak získat finanční podporu na výměnu kotle na pevná paliva třídy 1 a 2 před jejich vyřazením z provozu k září 2022.

Design Plus powered by ISH 2019 – potěšení pro oko i ze slov poroty. Část 3.

29.3.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Dnešní designové okénko z veletrhu ISH bude převážně o vybavení koupelen, ale podíváme se i na zpracování nářadí nebo plynových kotlů a palivových článků.
diskuse: 1 příspěvek, 02.04.2019 08:13

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme