Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nepromeškejte nákup topné techniky

Datum: 8.10.2018 4:23  |  Organizace: K & V ELEKTRO a.s.  |  Firemní zpráva

Připravte se na zimní sezónu a vybírejte z velkého sortimentu topných kabelů, rohoží, termostatů i přímotopů.

K & V ELEKTRO a.s.
Strakonická 3155/1d
150 00 Praha 5 - Smíchov

tel.:+420 227 204 110
e-mail:
web:www.e1.cz

Nepromeškejte nákup topné techniky

Je nejvyšší čas na přípravu pro zimní sezónu. Nenechte se zaskočit mrazy. V našem eshopu naleznete vše potřebné pro zajištění dostatku tepla u vás doma i v dílně, až přijdou kruté mrazy.

Nejrychleji vás ohřejí elektrické přímotopy či teplovzdušné ventilátory. Volit můžete od kompaktních až po robustní provedení, či sálavé panely.

Vybírejte také ze sortimentu kvalitních termostatů ověřených značek. Rozhodněte se pro klasické za příznivou cenu, či luxusní s pokročilými funkcemi, dotykovým displejem a atraktivním designem. Pokud máte doma některou z designových řad zásuvek a vypínačů, zaujmou vás termostaty v barvě a designu, který máte. V nabídce máme doplňkové termostaty k řadám Schneider Unica Top, ABB Element, Time, Tango, Levit i Swing a od výrobce Legrand termostat z řady Celiane, Valena, nebo Niloe.

Pro podlahové topení sáhněte po některé z mnoha topných rohoží nebo po kvalitních topných kabelech K&V Thermo a Devi. V nabídce máme také inteligentní samoregulační topné kabely a Defrost topné kabely proti zamrzání ledu na chodníku, či potrubí.

Naleznete u nás i bojlery DZ Dražice, Stiebel Eltron, či Tatramat a akumulační kamna od českého výrobce EMKO.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

OC Fenix – přehled spotřeby energie prvního roku provozu budovy

15.10.2018 | Ing. Miroslav Urban, Ph.D., Ing. Michal Bejček, Ing. Marek Maška, Ing. Petr Wolf, Univerzitní centrum energeticky efektivních budov, ČVUT v Praze
Článek obsahuje shrnutí spotřeb energie a porovnání s výpočtovými předpoklady v konkrétním administrativním objektu. Objekt je řešen s ohledem na minimální spotřebu energie a cílem je dosáhnout co nejvyššího stupně energetické nezávislosti s využitím fotovoltaiky a bateriového úložiště. Je uveden reálný průběh měřených spotřeb energie, celkové hodnocení za uplynulé období, měsíční souhrny pro budovu jako celek a jednotlivé dílčí měřené spotřeby energie.
diskuse: 3 příspěvky, poslední 18.10.2018 10:31

Pohledem znalce – kde je hranice mezi kamny s výměníkem a teplovodním kotlem?

9.10.2018 | Ing. Zdeněk Lyčka
Autor upozorňuje na hranici mezi kotlem a lokálním zdrojem tepla, která mimo jiné rozhoduje i o možnosti získat dotaci z programu Kotlíkové dotace. Přes přesnou definici se v praxi lze setkat s nejednotným postupem úřadů, a proto je vhodné si předem ověřit, zda vybraný kotel podmínky dotací splní.

Seminář: Hodnocení energetických systémů v budovách

3.10.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
K hodnocení energetických systémů budov je nutné volit vhodnou metodu. Čím modernější budova s nižším podílem tepla pro vytápění a s vyšším podílem využití OZE, tím více je nutný přesnější výpočet s kratším časovým krokem, hodinovým až v řádu minut. Jedině tak lze výsledky teoretických výpočtů přiblížit skutečnosti a dosáhnout souladu mezi slibovanými a skutečně dosaženými úsporami energií.

Lze odvádět kondenzát z kondenzačního kotle přes splachovací nádržku klozetu?

1.10.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění, Ing. Jakub Vrána, Ph.D., Ústav TZB, Fakulta stavební VUT v Brně
Se záměnou nekondenzačního plynového kotle za kondenzační je spojena nutnost řešit odvod kondenzátu z kotle do kanalizace. U kotlů zejména v domácnostech je jako jednoduché může jevit zavedení kondenzátu do splachovací nádržky klozetu. V článku jsou rozebrány provozní a hygienické souvislosti. Závěr je, že bez dodatečné instalace speciální armatury – potrubního oddělovače do přívodu pitné vody ke splachovací nádržce – jde o řešení odporující současným předpisům a nelze je doporučit.
diskuse: 3 příspěvky, poslední 04.10.2018 07:32

Uvádění do provozu u TČ a chladicích zařízení

29.9. 17:08   První spuštění zařízení realizuje montážní firma. Součástí je funkční zkouška, kontrola provozních tlaků jak na sací, tak na výtlačné straně, kontrola zabezpečovacích prvků atd. více >>>

Témata 2018

Tipy pro topenáře

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

In-počasí v ČR
CAD a BIM knihovny

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme

 
 

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu, děláte PENB nebo audit? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška