Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nepromeškejte nákup topné techniky

Datum: 8.10.2018 4:23  |  Organizace: K & V ELEKTRO a.s.  |  Firemní zpráva

Připravte se na zimní sezónu a vybírejte z velkého sortimentu topných kabelů, rohoží, termostatů i přímotopů.

K & V ELEKTRO a.s.
Strakonická 3155/1d
150 00 Praha 5 - Smíchov

tel.:+420 227 204 110
e-mail:
web:www.e1.cz

Nepromeškejte nákup topné techniky

Je nejvyšší čas na přípravu pro zimní sezónu. Nenechte se zaskočit mrazy. V našem eshopu naleznete vše potřebné pro zajištění dostatku tepla u vás doma i v dílně, až přijdou kruté mrazy.

Nejrychleji vás ohřejí elektrické přímotopy či teplovzdušné ventilátory. Volit můžete od kompaktních až po robustní provedení, či sálavé panely.

Vybírejte také ze sortimentu kvalitních termostatů ověřených značek. Rozhodněte se pro klasické za příznivou cenu, či luxusní s pokročilými funkcemi, dotykovým displejem a atraktivním designem. Pokud máte doma některou z designových řad zásuvek a vypínačů, zaujmou vás termostaty v barvě a designu, který máte. V nabídce máme doplňkové termostaty k řadám Schneider Unica Top, ABB Element, Time, Tango, Levit i Swing a od výrobce Legrand termostat z řady Celiane, Valena, nebo Niloe.

Pro podlahové topení sáhněte po některé z mnoha topných rohoží nebo po kvalitních topných kabelech K&V Thermo a Devi. V nabídce máme také inteligentní samoregulační topné kabely a Defrost topné kabely proti zamrzání ledu na chodníku, či potrubí.

Naleznete u nás i bojlery DZ Dražice, Stiebel Eltron, či Tatramat a akumulační kamna od českého výrobce EMKO.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Měření tepla v soustavách s teplonosnou látkou tvořenou směsí vody a dalších kapalin

11.12.2018 | Ing. Peter Holyszewski, Enbra, a.s.
Směsi vody a různých látek mají odlišné termodynamické vlastnosti než voda a pokud měřič tepla není možné na jiné podmínky měření nastavit, může chyba měření dosáhnout extrémně až 100 %.

Pohledem znalce: Dřevo jako garanční palivo – i vlhkost 25 % je v pořádku!

11.12.2018 | Ing. Zdeněk Lyčka
Vlhkost dřeva použitého jako palivo je zásadní pro uznání případných garančních záruk a rovněž jako podklad do protokolu z kontrol kotlů na tuhá paliva. Autor poukazuje na rozdíl mezi měřením a vyhodnocením vlhkosti ve stavební a energetické praxi a na možné omyly.

Pokud někdo doma spaluje odpad, existuje metoda, jak mu to prokázat?

10.12.2018 | Ing. Jiří Horák, Ph.D., Ing. Stanislav Bajer, Ing. Milan Dej, Ph.D., Ing. Kamil Krpec, Ph.D., Jiří Kremer, Ing. Martin Garba, Ing. Petr Kubesa, Ing. František Hopan, Ph.D., Ing. Jiří Ryšavý, Miroslav Jaroch, VŠB-TU Ostrava, Výzkumné energetické centrum
Článek popisuje aktuální přístup legislativy ČR ke spalování odpadů v domácnostech, dále popisuje vznik a princip metody pro odhalování spalování nebo spoluspalování odpadů. V závěru článku je uvedeno, jaký je následný postup při prokázání spalování odpadu a jaké sankce hrozí majiteli dotčeného spalovacího zařízení.
© Jiri Hera - Fotolia.com

Kombinované kotle už z dotací podporovány nebudou

6.12. 07:00   Nákup kombinovaných kotlů už nebude podporován z takzvaných kotlíkových dotací. Změnu schválil Monitorovací výbor Operačního programu Životní prostředí. více >>>

Přehled nových ČSN v oboru vytápění a příprava teplé vody (červenec až říjen 2018)

4.12.2018 | Ing. Jan Kolomazník
V následujícím stručném přehledu jsou uvedeny vybrané nové ČSN a změny ČSN za červenec až říjen 2018 související s oborem vytápění a příprava teplé vody (kromě některých norem výrobků).

Témata 2018

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

In-počasí v ČR
Tabulky a výpočty

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme