Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Elektrické podlahové vytápění

Datum: 11.12.2018 4:59  |  Autor: Jan Matějka  |  Organizace: Elmaterm s.r.o.  |  Firemní zpráva

Vytápění dřevostaveb a nízkoenergetických domů topnými kabely s centrální regulací s možností ovládání přes mobilní aplikaci.

Elmaterm s.r.o.
Dr. Milady Horákové 534/78
460 06 Liberec 6

tel.:485 107 796
e-mail:
web:www.elmaterm.cz

Eelektrické podlahové vytápění

Pro vytápění dřevostaveb a nízkoenergetických domů se výborně hodí podlahové vytápění realizované pomocí topných kabelů, nebo topných rohoží. Při dnešní ceně kvalitních topných kabelů (záruka na topné kabely a rohože je výrobcem garantována v délce 20 let) a špičkových regulačních systému se jedná výborný způsob vytápění s dlouhou životností a s nulovými náklady na servis topného systému. Díky přesné elektronické regulaci, kde si můžete nastavit parametry každé místnosti (časový režim, komfortní a útlumová teplota) nezávisle na ostatních místnostech je tento způsob vytápění velice úsporný a komfortní. V mobilní aplikaci vidíte jaká je teplota v místnosti, jestli topení topí, v jakém se nachází režimu a spoustu dalších užitečných informací. Další nesporná výhoda tohoto způsobu vytápění spočívá v tom, že nepotřebujete žádnou kotelnu ani technickou místnost, jako je to v případě vytápění pomocí kotlů, tepelných čerpadel apod.

Pro návrh topného systému v novostavbě potřebujeme výpočet tepelných ztrát objektu a půdorys objektu s výkazem výměr. V případě zájmu o cenovou nabídku nám prosím zašlete tyto informace na e-mail: technik@elmaterm.cz

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Zajímavosti z ISH 2019 – díl 2.

24.4.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Veletrh ISH 2019 byl plný technických zajímavostí. Přinášíme druhou část výběru novinek, které nás zaujaly.

K výměně kotle pomůžou kotlíkové dotace i půjčky

24.4.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Obcím ve třech nejvíce imisně zatížených krajích se nabízí možnost získat doplňující prostředky do svého rozpočtu na realizaci ekologických opatření. Mohou si ponechat finance od občanů, kteří se zapojí do třetí vlny kotlíkových dotací a vezmou si na to půjčku od státu.

Zajímavosti z ISH 2019 – díl 1.

23.4.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Veletrh ISH 2019 byl plný technických zajímavostí. Přinášíme výběr novinek, které nás zaujaly.

Čištění otopných soustav nebo klamání zákazníků?

15.4.2019 | Ing. Vladimír Galád
Autor analyzuje sliby spojené s nabídkou chemického čistění otopných soustav. Rozebírá fyzikální podmínky v reálném provozu a z nich odvozuje, zda může mít chemické čištění, odstraňování nánosů, pozitivní následky.
diskuse: 7 příspěvků, poslední 22.04.2019 07:35

Poslední šance na levný plynový kotel

11.4.2019 | redakce
Redakce TZB-info natáčela komentáře k výměně kotlů, o bezúročných „kotlíkových půjčkách“ a o soutěži s výhrou 3 x 250.000 Kč na rekonstrukci kotelny. Zajímala nás podpora plynárenských společností a MŽP v návaznosti na třetí a zároveň poslední vlnu kotlíkových dotací.

Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme