Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Meibes, Flamco a Simplex znovu spolu na ISH

Datum: 7.3.2019 4:25  |  Organizace: MEIBES s.r.o.  |  Firemní zpráva

Společnosti Meibes se zde bude oficiálně prezentovat pod novou značkou Flamco-Meibes. Několika roky ověřená spolupráce společností ukázala, že produkty firem se vzájemně skvěle doplňují.

MEIBES s.r.o.
K Bílému vrchu 5
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

tel.:+420. 284 00 10 81
e-mail:
web:www.meibes.cz

Meibes, Flamco a Simplex znovu spolu na ISH

Společnosti Meibes se zde bude oficiálně prezentovat pod novou značkou Flamco-Meibes. Několika roky ověřená spolupráce společností ukázala, že produkty firem se vzájemně skvěle doplňují a díky tomu jsou schopny nabídnout promyšlená řešení techniky zařízení budov. Zákazníci tím získají kvalitní produkt a služby z jednoho zdroje. Tímto krokem společnosti lépe vyhoví projektantům, instalatérům a stavitelům v potřebě systémových řešení.

ISH 2019

„Naše výrobky nepracují jen samy pro sebe, ale vzájemně mezi sebou komunikují. Technika, která i myslí. Tím dosahujeme zcela nového stupně efektivity“ říká Diem Kemper, vedoucí oddělení managementu produktů a marketingu skupiny Hydronic Flow Control.

Není proto překvapením, že inovace firem vyhovují stále se stupňujícím nárokům na energetickou účinnost. Zmíněné firmy spolu tvoří skupinu „Hydronic Flow Control“ a spadají pod nizozemskou průmyslovou společnost Aalberts. Kromě stálých produktů budou mít návštěvníci na veletrhu možnost vidět i úplné novinky.

Společnosti budou sdílet stánek o rozloze 255 m², který bude rozdělen do několika tematických bloků a to – Vytápění, Systémy pro dálkové teplo, Sanitární systémy, Chlazení a Obnovitelné energie.

ISH 2019

Prezentovány budou i možnosti napojení na cloudová řešení, díky kterým je možné inteligentní řízení a regulace. Zvýší se tím účinnost objektů, podpoří udržitelnost a úspora energií.

Cílem je vyzdvihnutí synergických účinků a prezentovat se jako dodavatel systému, který nabízí víc než jen pokrokové produkty.

Úplnou novinkou, na kterou se návštěvníci veletrhu mohou těšit, bude LED videostěna, jejímž prostřednictvím bude odborné publikum moci nahlédnout do virtuální kotelny. Animace nastíní souhru komponentů: od zdrojů tepla přes jeho distribuci až po přenos.

Rádi bychom vás pozvali do haly č. 9, na stánek B05, kde se můžete s programem od trojice Flamco, Meibes a Simplex seznámit. Přítomni budou i odborníci připravení odpovědět na vaše otázky.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk 

Mohlo by vás také zajímat
Související z oboru

Ekodesign kotlů na pevná paliva – uvádění výrobků na trh a do provozu od 1. 1. 2020

25.5.2019 | Ing. Zdeněk Lyčka
1. lednem roku 2020 ze změní podmínky pro uvádění kotlů na pevná paliva na trh. Autor upozorňuje na nutnost správně chápat význam a vztah pojmů uvedení na trh a uvedení do provozu.

Kotlíkové dotace – na co si dát pozor v žádosti a ve vyúčtování

24.5.2019 | Ing. Zdeněk Lyčka, Mgr. Lucie Hochmanová
Autoři podle přednášky na semináři ke Kotlíkovým dotacím v Moravskoslezském kraji uvádí nejčastěji se vyskytující chyby v žádostech o dotaci, které brání vyplacení dotace, případně zbytečně termín proplacení prodlužují.

Požární bezpečnost komínů se zaměřením na prostup hořlavou konstrukcí

21.5.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění, Ing. Jiří Vrba, Schiedel, s.r.o.
S nástupem standardu budov s téměř nulovou potřebou energie souvisí potřeba utěsnit v domě všechny spáry, včetně těch nacházejících se okolo komína. Požárně bezpečné řešení nevyplývá ze štítkového zařazení komína podle norem, ale opírá se o doporučený způsob daný výrobcem, říká v rozhovoru pro TZB-info Ing. Vrba.
Zdražení tepla z domovních plynových kotelen - ministerstvo financí zvyšuje daň

Zdražení tepla z domovních plynových kotelen - ministerstvo financí navrhuje zvýšit daň

18.5.2019 | redakce
Novela daňových zákonů mimo jiné ruší osvobození zemního plynu spotřebovaného takzvanými domovními kotelnami. Ministerstvo financí chce díky daňovým změnám vybrat 10 miliard navíc, od této úpravy si slibuje 0,2 miliardy Kč.

Obnovený Libušín vytápí tepelná čerpadla

17.5.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Rekonstrukce vyhořelé národní panátky, útulny Libušín na Pustevnách, vstoupila do posledního roku realizace. Článek je zaměřen na rekonstrukci soustavy vytápění, která je založena na tepelných čerpadlech země-voda značky Vaillant.
diskuse: 1 příspěvek, 19.05.2019 23:40

Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů