Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Meibes, Flamco a Simplex znovu spolu na ISH

Datum: 7.3.2019 4:25  |  Organizace: MEIBES s.r.o.  |  Firemní zpráva

Společnosti Meibes se zde bude oficiálně prezentovat pod novou značkou Flamco-Meibes. Několika roky ověřená spolupráce společností ukázala, že produkty firem se vzájemně skvěle doplňují.

MEIBES s.r.o.
K Bílému vrchu 5
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

tel.:+420. 284 00 10 81
e-mail:
web:www.meibes.cz

Meibes, Flamco a Simplex znovu spolu na ISH

Společnosti Meibes se zde bude oficiálně prezentovat pod novou značkou Flamco-Meibes. Několika roky ověřená spolupráce společností ukázala, že produkty firem se vzájemně skvěle doplňují a díky tomu jsou schopny nabídnout promyšlená řešení techniky zařízení budov. Zákazníci tím získají kvalitní produkt a služby z jednoho zdroje. Tímto krokem společnosti lépe vyhoví projektantům, instalatérům a stavitelům v potřebě systémových řešení.

ISH 2019

„Naše výrobky nepracují jen samy pro sebe, ale vzájemně mezi sebou komunikují. Technika, která i myslí. Tím dosahujeme zcela nového stupně efektivity“ říká Diem Kemper, vedoucí oddělení managementu produktů a marketingu skupiny Hydronic Flow Control.

Není proto překvapením, že inovace firem vyhovují stále se stupňujícím nárokům na energetickou účinnost. Zmíněné firmy spolu tvoří skupinu „Hydronic Flow Control“ a spadají pod nizozemskou průmyslovou společnost Aalberts. Kromě stálých produktů budou mít návštěvníci na veletrhu možnost vidět i úplné novinky.

Společnosti budou sdílet stánek o rozloze 255 m², který bude rozdělen do několika tematických bloků a to – Vytápění, Systémy pro dálkové teplo, Sanitární systémy, Chlazení a Obnovitelné energie.

ISH 2019

Prezentovány budou i možnosti napojení na cloudová řešení, díky kterým je možné inteligentní řízení a regulace. Zvýší se tím účinnost objektů, podpoří udržitelnost a úspora energií.

Cílem je vyzdvihnutí synergických účinků a prezentovat se jako dodavatel systému, který nabízí víc než jen pokrokové produkty.

Úplnou novinkou, na kterou se návštěvníci veletrhu mohou těšit, bude LED videostěna, jejímž prostřednictvím bude odborné publikum moci nahlédnout do virtuální kotelny. Animace nastíní souhru komponentů: od zdrojů tepla přes jeho distribuci až po přenos.

Rádi bychom vás pozvali do haly č. 9, na stánek B05, kde se můžete s programem od trojice Flamco, Meibes a Simplex seznámit. Přítomni budou i odborníci připravení odpovědět na vaše otázky.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Mohlo by vás také zajímat
Související z oboru

Výměny kotlů – nové téma na TZB-info

19.3.2019 | Ing. Zdeněk Lyčka
Termín povinných výměn kotlů třídy 1 a 2 na pevná paliva se blíží. Proto TZB-info soustředí potřebné informace do společného tématu s cílem pomoci a ulehčit rozhodování.

ISH 2019: Budoucnost podle Viessmann

19.3.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Vedoucí výrobce tepelné techniky představil na mezinárodním veletrhu ISH současnost a své vize, jak být úspěšný i v příštích letech.

Ultra klidné tepelné čerpadlo pro vytápění a chlazení – UltraSource®

18.3.2019 | Hoval spol. s r.o.
Tato tepelná čerpadla jsou navržena s ohledem na požadavky bydlení. Jedná se o velmi účinné řešení, přesto ale velmi tiché s hladinou hluku pouze 28 dB(A) ve vzdálenosti 3 m.

ISH Frankfurt 2019: Budoucnost podle Bosch Thermotechnik

14.3.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Budoucnost tepelné techniky je, jak ukazuje společnost Bosch Thermotechnika, úzce propojena s všemi toky energií v budovách i jejich okolí. Základem jsou energeticky efektivní prvky, které musí být inteligentně řízeny s ohledem na činnost prvků ostatních. A to jak v rámci jednoho domu, tak i obce, města atp. Napomáhá k tomu zásadní přechod na elektrickou energii a decentralizace zdrojů.
Zdroj: článek Digitalizace od základu mění plynárenské řemeslo

Selháváme v digitálním vzdělávání

13.3. 0:30   Již nyní kotelny i kotle běží s dálkovou správou, která ulehčuje servis. A topenáři musí umět vše nejen zapojit, ale i používat. Klempíř nebo kominík bude brzy před šplháním na střechu používat drony. více >>>

Témata 2019

Tabulky a výpočty

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme