Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Vysoká účinnost a nízká spotřeba - to jsou LS-kamna

Datum: 25.4.2019 01:02  |  Organizace: LS KAMNA s.r.o.  |  Firemní zpráva

Díky speciálně vyvinutému dvoukomorovému spalování vytopíte místnost rychleji, účinněji, ekologičtěji a s finanční úsporou.

LS KAMNA s.r.o.
Únice-Hubenov 5
386 01 Strakonice

tel.:383 380 118, 604 614 128
e-mail:
web:ls-kamna.cz

LS kamna Nemo - pyrolytická (zplynovací) krbová kamna. Spalování plynů probíhá ve spodní komoře, kde je teplota přes 1000 st C., přirozeným tahem komína bez odtahového ventilátoru.

Skryta v žáruvzdorném ocelovém kabátci, přichází nová generace konstrukčně jedinečných teplovzdušných kamen a kotlů na dřevo. Díky jejich speciálně vyvinutému dvoukomorovému spalování vytopíte místnost rychleji, účinněji, ekologičtěji a s finanční úsporou. Naše kamna a kotle změní Vaše představy o možnostech vytápění.

K vytopení prostorných místností slouží kamna s teplovzdušným výměníkem a ventilátorem. Kamna jsou určena jak do obytných místností, rekreačních zařízení, tak do pracovních míst, skladů, dílen a průmyslových objektů. Jsou zkonstruovány na jednoduchém, ale výrazně efektivním nápadu, který si jeho vynálezce, spoluzakladatel firmy LS Kamna, pan Luboš Smrčka, nechal patentovat.

Ke kamnům a kotlům lze pořídit dálkové teplovzdušné rozvody, díky nimž vytopíte i vedlejší místnosti. K jednotlivým modelům je dále možné přiobjednat kamenný obklad (horní desku + boku), která Vaše kamna v interiéru vizuálně ukotví.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona TwitterTisk Související z oboru

Požární bezpečnost komínů se zaměřením na prostup hořlavou konstrukcí

21.5.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění, Ing. Jiří Vrba, Schiedel, s.r.o.
S nástupem standardu budov s téměř nulovou potřebou energie souvisí potřeba utěsnit v domě všechny spáry, včetně těch nacházejících se okolo komína. Požárně bezpečné řešení nevyplývá ze štítkového zařazení komína podle norem, ale opírá se o doporučený způsob daný výrobcem, říká v rozhovoru pro TZB-info Ing. Vrba.
Zdražení tepla z domovních plynových kotelen - ministerstvo financí zvyšuje daň

Zdražení tepla z domovních plynových kotelen - ministerstvo financí navrhuje zvýšit daň

18.5.2019 | redakce
Novela daňových zákonů mimo jiné ruší osvobození zemního plynu spotřebovaného takzvanými domovními kotelnami. Ministerstvo financí chce díky daňovým změnám vybrat 10 miliard navíc, od této úpravy si slibuje 0,2 miliardy Kč.

Obnovený Libušín vytápí tepelná čerpadla

17.5.2019 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Rekonstrukce vyhořelé národní panátky, útulny Libušín na Pustevnách, vstoupila do posledního roku realizace. Článek je zaměřen na rekonstrukci soustavy vytápění, která je založena na tepelných čerpadlech země-voda značky Vaillant.
diskuse: 1 příspěvek, 19.05.2019 23:40

Topíme a svítíme palivovým článkem, část 1. – zemní plyn

16.5.2019 | Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Domácí palivový článek přeměňuje energii z paliva na elektřinu a teplo. Dělá to potichu a s vysokou účinností. Koupit se dá už dnes. Vyplatí se to?

Kotlíkové dotace a půjčky – kotlíkový specialista a jeho role

15.5.2019 | Ing. Zdeněk Lyčka
Úkolem "kotlíkového specialisty" je pomáhat lidem, kteří provozují kotle na tuhá paliva třídy 1 a 2, aby se rozhodli k jejich výměně v rámci kotlíkových dotací, aby si vybrali vhodný kotel, pomáhat jim s administrací žádosti o kotlíkovou dotaci a také s vyřízením půjčky, kterou mohou podle aktuálních podmínek získat ve třech krajích.

Témata 2019

CAD a BIM knihovny

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů