Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Nová plynová topidla od českého výrobce


VAFKY T - nová plynová topidla s hliníkovým výměníkem od tradičního českého výrobce firmy Kvart-cz ze Šternberka.

Nová plynová topidla od českého výrobce

Kvart-cz dodává na český trh od roku 2003 plynová podokenní topidla s hliníkovým výměníkem pod názvem VAFKY ve třech verzích, a to 4,7kW, 3,4kW a 2,5kW.

Výměník zaručuje tichý chod topidla, bez lupání a praskání, což si pochvalují zákazníci s umístěním topidla v ložnicích. Od roku 2008 se dodává topidlo s krytem v novém designu,který se stal stálicí na trhu, má lepší přenos tepla do místnosti a nepotřebuje pomocný ventilátor neboť přenos tepla je podpořen žaluziemi ve spodní i horní části krytu.

Začátkem roku 2019 jsme začali dodávat na trh nové topidlo pod názvem VAFKY T, tradičně s AL výměníkem, stejnými výkony, ale s několika konstrukčními úpravami, které ulehčují montáž i následný servis topidla, byl optimalizován kryt, v celkovém součtu došlo i ke snížení koncové ceny topidla.

Energetická účinnost je ve skupině "C".

Dalším topidlem jsou VAFKY 471 T, které slouží k výměnám za staré topidla Gamat 461, bez nutnosti měnit původní odtah. VAFKY splňují příslušné Evropské normy a platné „Směrnice o ekodesignu“.

KVART-CZ, s.r.o.
logo KVART-CZ, s.r.o.

Obchod. společnost s tech. zázemím, výroba a prodej plynových topidel VAFKY, průtokových ohřívačů vody model PO (náhrady za MORA), ohřívače PO TURBO, zastoupení MERTIK Maxitrol, filtry a regulátory, export-import, regulační a měřící technika, vývoj ...

 
 
Reklama