Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Elektronická proplachovací jednotka REMS Multi-Push S Set

REMS Multi-Push S – proplachování vodou nebo směsí vody a vzduchu. Jednoduché přepínání přívodu vzduchu během procesu proplachování při odkalování. Jednotka umožňuje permanentní sledování procesu, protokolování a USB-rozhraní.

Elektronická proplachovací jednotka s bezolejovým kompresorem. K proplachování vodou nebo směsí vody a vzduchu, dezinfikování, čištění, konzervování systémů potrubních vedení, např. odkalování, čištění a konzervování radiátorů a plošných topných systémů.

Proplachování a dezinfikování instalací pitné vody a k provozu pneumatického nářadí ≤ 230 Nl/min. Vstupní a řídící jednotka. Pístový kompresor s klikovým pohonem, kondenzátorový motor 230 V, 50 Hz, 1500 W, ochranný vypínač (PRCD). Pojízdný ocelový trubkový rám. Uzávěry pro vstup a výstup vody REMS Multi-Push S. 2 kusy sací/tlakové hadice Ø 1", s tkaninovou vložkou, 1,5 m dlouhé, s hadicovými šroubeními 1", s uzávěry. Spojovací hadice kompresor / přípojky vody, 0,6 m dlouhá, s rychlospojkou DN 7,2 a hadicovým šroubením 1", oboustrannou vsuvkou 1", k vyfukování zbytků vody z REMS Multi-Push S a sacích/tlakových hadic po skončení práce. Bez dezinfekční jednotky, bez čistící a konzervační jednotky.

Více informací v samotné nabídce firmy REMS.


 
 
Reklama