Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

--:--

Cech topenářů a instalatérů České republiky na Stavebním veletrhu online

Dovolujeme si vás pozvat na stánek CTI ČR Stavební veletrh online, který se uskuteční dne 14.-16. 5. 2021.

Veletrh bude tentokrát otevřený celý víkend, a to v těchto časech: pátek 14. května 15–18 h, sobota 15. května 9–18 h, neděle 16. května 9–15 h.

Vstupenka ZDARMA

Vstupenky na Stavební veletrh online jsou zdarma. Návštěvník se zaregistruje jednoduchým formulářem a na mobilní telefon mu následně přijde unikátní vstupní PIN kód pro přihlášení. Registrace probíhají na www.veleton.cz. K účasti na veletrhu stačí pouze počítač, mobilní telefon nebo tablet se stabilním internetovým připojením.

Program:

Pátek 14.5.2021
 • 15.00 hod Chcete vědět jak si užívat komfortní tepelnou pohodou a ještě spořit náklady? Poradíme Vám jak na to. Milan Hlavinka Danfoss s.r.o.
 • 15.00 hod Větrání/klimatizace, vytápění, voda/kanalizace, obnovitelná energetika, stavba. Ing. Dagmar Kopačková, Ph.D. ředitelka www.tzb-info.cz, viceprezidentka CTI ČR
 • 16.00 hod Regulace vytápění a chlazení. Digitální, intuitivní a jednoduché nastavení regulace umožní udržovat tu správnou teplotu v místnostech pro každé roční období. Ovládání pomocí mobilního telefonu, tabletu nebo PC a úspora energie je trend dnešní doby. Ing. Ivo Valeš, Wavin Czechia s.r.o.
 • 16.00 hod Úsporné a ekologické vytápění s tepelnými čerpadly a větrání s rekuperací. Ing. Josef Slováček, TERMO KOMFORT, s.r.o., předseda Obnovitelné zdroje CTI ČR
Sobota 15.5.2021
 • 09.00 hod Obnovitelná energetika Mgr. Jiří Zilvar, vedoucí redaktor TZB-Info oboru Energetika a Obnovitelná energetika Sobota odpoledne
 • 10.00 hod Chcete vědět jak si užívat komfortní tepelnou pohodou a ještě spořit náklady? Poradíme Vám jak na to. Milan Hlavinka Danfoss s.r.o.
 • 10.00 hod Regulace vytápění a chlazení. Digitální, intuitivní a jednoduché nastavení regulace umožní udržovat tu správnou teplotu v místnostech pro každé roční období. Ovládání pomocí mobilního telefonu, tabletu nebo PC a úspora energie je trend dnešní doby. Ing. Ivo Valeš, Wavin Czechia s.r.o.
 • 13.00 hod Tomas Sehnal, Key account manager wwwTZB-info.cz
Neděle 16.5.2021
 • 09.00 hod Ing. Petr Bohuslávek, vedoucí redaktor Stavba na www.tzb-info.cz
 • 10.00 hod Regulace vytápění a chlazení. Digitální, intuitivní a jednoduché nastavení regulace umožní udržovat tu správnou teplotu v místnostech pro každé roční období. Ovládání pomocí mobilního telefonu, tabletu nebo PC a úspora energie je trend dnešní doby. Ing. Ivo Valeš, Wavin Czechia s.r.o.
 • 13.00 hod Ing. Jan Schindler, analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info

Více informací


Cech topenářů a instalatérů ČR
logo Cech topenářů a instalatérů ČR

Odborné vzdělávání, kurzy a odborné publikace. Tvorba a vydávání odborných publikací Topenářské příručky, Topenářských svazků (TS) a Topenářských pravidel (TP) a cechovního časopisu pro tepelnou techniku a instalaci pod názvem CTI INFO. Účelem a cílem ...

 
 
Reklama