Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

--:--

Tepelné čerpadlo Daikin Altherma s čističkou vzduchu v ceně

Jaro a léto, tedy období mimo topnou sezónu, jsou ideální pro pořízení tepelného čerpadla, proto vám teď Daikin nabízí zajímavou akci – velmi kvalitní čističku vzduchu v hodnotě 24 000 Kč k tepelnému čerpadlu zdarma.


Řešíte rekonstrukci vytápění doma nebo na chatě? Plánujete novostavbu a uvažujete o nákupu tepelného čerpadla? Daikin vám k němu dá zdarma čističku vzduchu v hodnotě 24 000 Kč. Stačí se do konce července zaregistrovat a čistička Daikin Ururu bude vaše.

Při nákupu tepelného čerpadla od výrobce Daikin je naprostou samozřejmostí odborně provedená montáž, dostupný záruční i pozáruční servis, ale třeba také pomoc s vyřízením dotace na tepelné čerpadlo z programu Nová zelená úsporám.

Proč bych si měl vybrat právě tepelné čerpadlo Daikin Altherma?

  • zajistí levné vytápění celého domu
  • ohřeje vodu pro domácnost nebo bazén
  • jde o kvalitní výrobek s dlouhou životností, proto na něj Daikin dává záruku 7 let
  • spolehlivě funguje za jakéhokoliv počasí, včetně extrémních podmínek
  • šetří prostor a dobře vypadá (japonská tradice, evropský design, česká výroba)

A k čemu čističku?

Čistička vzduchu Daikin Ururu je nabitá technologiemi. Odstraňuje prakticky veškeré alergeny (prach, pyl, roztoče), choroboplodné zárodky (viry, bakterie, plísně) i pachy domácích zvířat nebo jedovaté těkavé organické sloučeniny, které se uvolňují z podlah, koberců či nábytku, aniž to vůbec tušíme. Ururu navíc dokáže vzduch optimálně zvlhčit. Vzduch v novostavbách či zrekonstruovaných objektech bývá totiž časem až příliš suchý. To nedělá dobře malým dětem, ale ani dospělým, kteří trpí třeba astmatem.

Tepelné čerpadlo společně s čističkou vzduchu zajistí u vás doma ideální a zdravé klima.

Čistička vzduchu v ceně k tepelnému čerpadlu


Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.
logo Daikin Airconditioning Central Europe - Czech Republic spol. s r.o.

Zastoupení firmy DAIKIN pro ČR - tepelná čerpadla DAIKIN, zásobníky TV, čističky vzduchu, klimatizační jednotky, Fan-coil jednotky, chladící jednotky - pro bytové domy, komerční sféru i průmyslové aplikace.

 
 
Reklama