Nejnavštěvovanější odborný portál
pro stavebnictví a technická zařízení budov
TZB studio
zobrazit program

Vylepšený Ekvitermní Regulátor pro směšovací ventily AFRISO ARC 345 ProClick

Jednoduché ovládání a nový design není jediné co přináší nový ekvitermní regulátor ARC 345 ProClick. Přečtě si inforamce níže!

Regulátor ARC 345 ProClick slouží pro řízení vytápěcích nebo chladících systémů s ohledem na venkovní teplotu. Díky tomu dokáže optimálně a efektivně využívat výkon zdroje tepla/chladu a tím snížit jeho provozní náklady. Jedná se regulátor a servopohon v jednom produktu.

Ekvitermní regulátor je vybaven senzorem teploty média za směšovacím ventilem, senzorem teploty zdroje tepla/chlazení, venkovním senzorem teploty, vodičem pro ovládání činnosti oběhového čerpadla a vodičem se zástrčkou pro připojení k síťovému napájení.

V regulaci jsou obsažena softwarová hydraulická schémata s třícestným a čtyřcestným ventilem. Kromě toho je vybaven BUS sběrnicí, která dokáže projit více regulátorů ARC 345 ProClick do jednoho systému.

Ovládání regulátoru probíhá čtyřmi tlačítky schovanými pod kolečkem. Barevný OLED displej s funkcí automatického otáčení. Nastavení regulátoru velmi jednoduché a intuitivní. Český jazyk je samozřejmost, stejně jako další funkce jako je statistika a historie.

Integrovaný systém ProClick vám pomůže snadno připojit regulátor se směšovacím ventilem ARV ProClick ve dvou jednoduchých krocích - bez použití nástrojů nebo dalších spojovacích prvků.

Kompatibilita s ventily jiných výrobců je možná po použití adaptérů.

Benefity:

  • Jednoduchá a rychlá instalace
  • Vhodné pro systémy vytápění i chlazení
  • Pro třícestné a čtyřcestné směšovací ventily
  • Regulace teploty na základě venkovní teploty a nastavené topné křivky
  • Řízení činnosti oběhového čerpadla
  • Možnost připojení pokojového termostatu

Více informací o ekvitermním regulátoru


AFRISO, s.r.o.
logo AFRISO, s.r.o.

* Měření teploty a tlaku * Kontrolní a měřící přístroje * Analýza spalin * Hladinoměry a regulační přístroje * Snímače mezních hodnot * Indikátory netěsnosti * Soupravy pro vložkování nádrží * Vybavení nádrží * Filtry topného oleje * Příslušenství pro ...

 
 
Reklama