Akce: Při nákupu kotle či tepelného čerpadla ENBRA na vás čeká příjemná odměna!

Datum: 1.7.2015  |  Organizace: ENBRA, a.s.  |  Firemní článek

Společnost ENBRA zároveň s představením novinek v sortimentu produktů pro rok 2015 chystá příjemnou odměnu pro své zákazníky. Od 1. července do 30. září poběží speciální akce spojená s nákupem tří konkrétních inovativních výrobků, kterými jsou kotel na tuhá paliva ENBRA TP-EKO, plynový kondenzační kotel ENBRA CD a nová řada úsporných tepelných čerpadel ENBRA.

ENBRA, a.s.
Popůvky 404
664 41 Troubsko

tel.:545 321 203
e-mail:
web:www.enbra.cz

Každý zákazník, který si v období od 1. července do 30. září zakoupí tepelné čerpadlo ENBRA či nový typ kotle na tuhá paliva ENBRA TP-EKO, dostane poukaz na nákup v hodnotě 1 000 Kč v obchodním řetězci TESCO. V případě koupě plynového kondenzačního kotle z řady ENBRA CD, která se vyznačuje širokým výkonnostním rozsahem dle jednotlivých modelů od 2,7 do 100 kW a velmi tichým provozem, se může jeho nový majitel těšit na poukaz v hodnotě 500 Kč.

„Představení nových produktů je pro nás vždy radostnou událostí. Věříme, že kvalita našich výrobků společně s příjemným bonusem bude pro zákazníky tou nejlepší odměnou,“ říká Karel Vlach, generální ředitel společnosti ENBRA, která se zabývá prodejem, instalací a servisem otopné techniky.

  

Datum: 1.7.2015
Organizace: ENBRA, a.s.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

CAD a BIM knihovny

Partneři - Vytápění

Spolupracujeme

logo Asociace odborných velkoobchodů

Doporučujeme

 
 

Aktuální články na ESTAV.czSystém suchého zdění STAVSI - skvělá volba pro stavbu svépomocíMost je občas pod vodou. Je na to dobře připravenV Olomouci se bude opět protestovat proti stavbě Šantovky TowerDostatečná vlhkost či směr proudění vzduchu. Jak správně používat klimatizaci v interiéru?